Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Doti**
Ginekolog Ci nic nie pomoże. Nie przewidzi kiedy dostaniesz okres. To kiedy go dostaniesz wie jedynie twój organim. Każda dziewczyna dojrzewa inaczej... Jedne maja okres w wieku 12 lat inne w wieku 15 16 lat. Musisz być cierpliwa i poczekać. Jesli nie dostaniesz okresu po 16 roku życia wtedy czeba iść do ginekologa żeby cie zbadał i podjął odpowiednie środki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka9912
jak mam dbać o higienę w czasie miesiączki?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvunia_
Ja od 7-9 dni mam straszne bule brzucha. Na majtochach mam coraz więcej wydzieliny.. Do tek pory nie miałam okresu..:) Rosną mi piersi i mam owłosienie łonowe a także pod pachami mam włosy. Wydzielina mam już ok. 2 lat. Czy to mogą byc oznaki miesiączki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedz na post \'do wszystkich dziewczyn\' nie wkurzaj ludzi , bo sama nie wiesz jak to jest jak człowiek \'czeka\' na tą miesiaczke i nie wie kiedy ona przyjdzie... Ja mam 17 lat i w maju poszlam do gina zrobil usg i stwierdzil ze wszystko jest ok, dal mi jeszcze skierowanie na badania hormonów i wyszlo szydlo z worka. prolaktyna powinna byc do 500 a ja mialam 6000. endokrynolog po dalszych badaniach stwierdzil ze to gruczolak przysadki. teraz prolaktyka jest w normie, lekaz powiedziala ze hormonyjuz sa ok, i @ niedlugo powinna nadejsc, ale nadal nie wiem kiedy. Takze dziewczyny 12 lat to jeszcze niema co panikować! ale gdy bedziecie starsze to naprawde lepiej pojsc przebadac sie i miec pewnosc ze wszystko jest tak jak byc powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag95
Hej dziewczyny:) :D Jak mówiłam dostałam drugą miesiączkę 39 dni po 1. I drugi okres zaczął się dziwnie: najpierw na bieliźnie zauważyłam śluz z krwią. Potem nic nie leciało, dopiero po kilku dniach w końcu poleciała krew, potem już to wszystko się skończyło i myślałam że to jest już koniec okresu, a jednak nie :/ Wczoraj po kąpieli nie założyłam już podpaski ani wkładki higienicznej. Ale jak potem poszłam siku to zobaczyłam na papierze toaletowym krew :/ I teraz tak mam jakby "od nowa" obfitą miesiączkę. Nie wiem czemu tak jest...... może to jest normalne... albo nie :/ Ale cieszę się bardzo że mnie nie boli brzuch i czuję się dobrze, tylko podczas okresu tylko raz dostałam takiego nawet mocnego bólu ale to trwało tylko chwilke :):) :D Dziewczyny trzymajcie się bu$$$ka :*:* Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo12
witam wszystkich dzisiaj zauwazyłam brazowe plamki na majtkach cz to miesiączka czy coś innego????????????????????????????????? posze odpiszcie jeszce dzisiaj jak mozecie..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veroninia
Czesc mam 12 lat i nie wiem kiedy moge sie spodziewac miesiaczki . Piersi mi rosna od okolo 2 lat mam rozmiar stanika 75B. Wlosy lonowe i pod pachami rosna mi tez okolo 2 lat, sluz pojawil mi sie 1,5 roku temu ... Pomozcie kiedy moge sie jej spodziewac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veroninia
A i brzuch boli mnie od jakis 9 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabbi
Hej nie wiem co sie dzieje.. Wczesniej sa tam moje wypowiedzi na stronie 7 chyba... Od 3-4 dni boli mnie brzuch i jest mi nie dobrze ;/ zauwazylam ze wiecej sie poce i mam wiecej sluzu.. Co to oznaczy..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Alo12. Witaj:) Ja też mam takie plamki i czytałam, że to jest przed okresem( tak było w tym temacie). Więc przeczytaj wcześniej tam jest opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj poszłam się kąpać i później idę do WC patrze a tam pełno brązowych kropeczek chyba z 20. A dziś to myślałam, że na lekcji zesłabnę cały czas oblewałam twarz zimną wodą ale nic mi nie pomagało. Może się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabbi
Odpiszcie.. ! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka9912
chyba mam pierwszą miesiączkę dziś rano szłam do WC i zauważyłam na majtkach dużo małych brazowych plamek :) jak się cieszę ;) :D nie wiem to chyba miesiączka nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_00
Do Anka9912: Dlaczego się cieszysz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag95
Nie miałam gdzie tego napisać. Chodzę do pierwszej klasy gimnazjum. Do klasy, do której chodzę z moja "koleżanką" i 3 kolegami z 6 klasy podstawówki. I mam pewien problem. Bo ta niby "przyjaciółka" (przyjaźnimy się aż 8 lat) poznała w mojej klasie nowe koleżanki, a mnie teraz ma gdzieś, po prostu olewa mnie na całego!!! Na początku roku wszędzie ze mną chodziła, siedziała na korytarzu szkolnym a teraz? Ona ma nowe przyjaciółeczki a ja sama siedzę w nowej szkole. Jest jedna taka dziewczyna, która też nie ma koleżanek, ale jest problem bo ja jej nie nawidze, wkurza mnie, zachowuje się jak by miała coś z głową nie tak. Czuję się samotna, a K******a zachowuje się jak by mnie nie znała wogóle. A we wakacje, moja mam z jej mama pojechała do szkoły żeby mnie przepisać do tej klasy w której jestem obecnie.... bo ja byłam przydzielona do innej kl. A K*******a się pobeczała ze ona chce do klasy chodzic ze mna, więc jej matka poprosiła moja mamę zeby z nia pojechala i mnie przepisała. Czy ja straciłam koleżankę? Proszę o odpowiedź?? Jestem wściekła na nią!!! A tak wogóle to ja za nią nie przepadam :/ Ale odpisujcie. BuSSka :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabbi
Hmm..^^ Odpiszecie mi..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sabbi. Ja się do końca nie znam ale myślę, że możesz mieć niedługo. a miałaś jakieś plamki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabbi
Nie.. Tylko sluz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To możesz się spodziewać plamek. I to chyba jest pierwszy okres z tego co wiem. u mnie było tak: pol roku sluzy i niecale dwa lata od rosniecia piersi i wlosow. kazda dojrzewa inaczej ale możesz być przygotowana;) ja juz mam plamki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabbi
hmm.. dzieki.. ;P PooOoozdrawiam.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada12też
ja tego nie rozumiem, minęły już 2 lata jak mi urosły piersi mam owłosienie i śluz. Boję się że coś jest nie tak. POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast się zadręczać wybierz się do ginekologa, bo to może być kwestia hormonów. A wizyty u lekarza niema sie co obawiac, pewnie zrobi Ci usg przez odbyt żeby sprawdzic narzady kobiece-czy wsio z nimi ok, i jak tak bedzie to pewnie skieruje na badania hormonów-krew. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka9912
Dziewczyny możecie do mnie pisać na ten e-mail anka99@autograf.pl możecie pisać jak będziecie potrzebowały się poradzić w sprawie miesiączki lub zwykle pogadać jestem zawsze do usług !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka9912
Dziewczyny możecie do mnie pisać na ten e-mail anka99@autograf.pl możecie pisać jak będziecie potrzebowały się poradzić w sprawie miesiączki lub zwykle pogadać jestem zawsze do usług !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada12też
ten śluz jest o takim żółtawo białym kolorze. mozna cos jecze innego zrobić oprócz wizyty u lekarza zawsze mam tego śluzu najwięcej po w-f ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada12też
a ja nie wiem o c oc chodzi prosze napisać na email: aadusia_96@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. To znowu ja pisalam wczesniej. Zapomnialam powiedziec ze w tym dniu co mialam plamki wczesniej mialam brazowa wydzieline. a caly dzien nie sprawdzalam co mam na majtkach. Czy to moze byc pierwszy okres? bo czytalam ze to moze byc zeschla krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×