Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Gosiaankaa
Czy możecie mi pomóc? Od dwóch dni mam na majtkach pomarańczowy śluz. Tak pod kolor czerwonego ale nie do końca. Taki starsznie wyblakły. Śluz zawsze mam biały (mam 12 lat), a tu taka niespodzianka. Jest tego strasznie malutko, ale nie wiem co to jest. Czy to może być jakaś choroba, czy może dostane miesiączki? Nie wiem co to może być ale niepokoje się. Miesiączka na 100% nie, ale co innego? Pomóżcie jak najszybciej, błagam. Miałyście coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaankaa
Czy możecie mi pomóc? Od dwóch dni mam na majtkach pomarańczowy śluz. Tak pod kolor czerwonego ale nie do końca. Taki starsznie wyblakły. Śluz zawsze mam biały (mam 12 lat), a tu taka niespodzianka. Jest tego strasznie malutko, ale nie wiem co to jest. Czy to może być jakaś choroba, czy może dostane miesiączki? Nie wiem co to może być ale niepokoje się. Miesiączka na 100% nie, ale co innego? Pomóżcie jak najszybciej, błagam. Miałyście coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati5011
dziewczyny dzisiaj wrciłam ze szkoły i śluz miałam taki pod czerwony i na dodatek strasznie sie ciagna a potem tak skamieniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati5011
dziewczyny dzisiaj wrciłam ze szkoły i śluz miałam taki pod czerwony i na dodatek strasznie sie ciagna a potem skamieniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag95
Ja dostałam 3 miesiączkę dopiero po trzech miesiącach! I jest taka obfita na maxa! Jak poszłam na lekcji do wc to miałam całą czerwoną podpaskę... i nie miałam drugiej i położyłam czystą chusteczkę bo nie miałam innego wyjścia! Ale całe szczęście, że nie boli mnie brzuch :P Pozdroo :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana96
Cześć. A więc mam pytanie czy to są objawy nadchodzącej pierwszej miesiączki ? Otóż śluz mam od ponad 2 lat, czasami mam bóle brzucha. Owłosienie łonowe mam już od jakichś dwóch lat, a pod pachami od niedwna. Jest ich mało, tylko widać je z bliska. Niestety moje piersi są jeszcze małe. Za trzy miesiące skończe 13 lat. I to właśnie jest pytanie czy są to objawy przed pierwszą miesiączką ? Martwię się, ponieważ nie za bardzo chcę dostać miesiączke, wolałabym dostać ją jak najpóźniej. Moja mama dostała miesiączke dość późno, bo w wieku 16 lat. Czy to prawda, że \'odziedzicza\' się miesiączki po swoich mamach ? Z góry dziękuje za wszelkie odopowiedzi. Pozdrawiam, Lila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana96
czy ktoś może mi odpowiedzieć ?, proszę. pozdrawiam, Lila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana.
czy może ktoś odpowiedzieć, proszę. pozdrawiam, Lila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aili
Powiem Ci tak. Ja mam 14 lat. Śluz od 2 lat z hakiem , owłosienie łonowe od roku , pod pachami mam takie normalne od 5 miesięcy , piersi mi rosną od 4 lat , rozmiar A. Mam kobiece kształty biodra, talię a jeszcze do tej Pory nie mam miesiączki. Więc myślę że z pół lub więcej sobie jeszcze poczekasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati5011
odpowiecie mi w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati5011
odpowiecie mi w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana.
Alili dzięki ci za odpowiedź :) Ale jeszcze jedno pytanie, na które nie udzieliłaś mi odpowiedzi. Czy to prawda , że 'odziedzicza się' miesiączke po swojej mamie, znaczy się czy to prawda, że jak moja mama dostała miesiączke w wieku 16 lat to czy ja też moge dostać w tym wieku ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti**
Odziedziczyć można po mamie ale są przypadki że odziedzicza sie to po babci od sroby mamy i od strony taty. Ja odziedziczyłam to po babci od strony taty - dostałam okres w wieku 14,5 lat a mama moja dostała w wieku 13. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baarbie
Sluchajcie mam 11lat od jakiegos miesiaca leci mi śluz mocz mam nieraz normalny ale nieraz mam takie strasznie ciemny...boli mnie gloowa..brzuch na dole tez od jakiegos miesiaca mnie boli..mam mdlosci...i od niedawna nie moge spac...a i mam taka depreche..i jestem troszke agresywna..czy to sa objawy pierwszej miesiaczki?jak tak too jak myslkicie za ile moge dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aili
**Doti ma w 100 % rację . Moim zdaniem dostaniesz tak raczej w wieku 15-16 lat (ja w zyciu bym nie zapytała babci kiedy dostała 1 miesiączki. Ale bym się nasłuchała xD .) Teraz następna sprawa .Droga barbie to że masz śluz od roku to jeszcze nic nie znaczy. Musisz mieć wyraźnie zaokrąglone biodra , włosy w tzw. Okolicach bikini i nie da się określić kiedy się dostanie okresu. Większość moich koleżanek mówiło mi , że tydzień temu zanim dostały okresu strasznie się źle czuły, nie miały apetytu , i okropnie bolał brzuch. Więc uwież mi że jeśli masz tylko 11 lat to ciesz się że jeszcze nie masz. Nic nie boli i nie musisz się bać że Ci spodnie przeciekną. Martwić to się mogę ja bo jestem z 94 rocznika i jeszcze okresu nie mam a teorytycznie powinnam już mieć. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aili
**Doti ma w 100 % rację . Moim zdaniem dostaniesz tak raczej w wieku 15-16 lat (ja w zyciu bym nie zapytała babci kiedy dostała 1 miesiączki. Ale bym się nasłuchała xD .) Teraz następna sprawa .Droga barbie to że masz śluz od roku to jeszcze nic nie znaczy. Musisz mieć wyraźnie zaokrąglone biodra , włosy w tzw. Okolicach bikini i nie da się określić kiedy się dostanie okresu. Większość moich koleżanek mówiło mi , że tydzień temu zanim dostały okresu strasznie się źle czuły, nie miały apetytu , i okropnie bolał brzuch. Więc uwież mi że jeśli masz tylko 11 lat to ciesz się że jeszcze nie masz. Nic nie boli i nie musisz się bać że Ci spodnie przeciekną. Martwić to się mogę ja bo jestem z 94 rocznika i jeszcze okresu nie mam a teorytycznie powinnam już mieć. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aili
Pierwsza miesiączka to śluz z krwią i jest to mniej więcej takie brązowe więc jeśli dostaniesz to napewno będziesz wiedziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marfi
Pomużcie mam śluz od 1 roku ale od paru dni w dole mnie boli brzuch pomocy piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aili
Polecam ibum lub paracetamol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l562lj
ej czy tro prawda ze z nadchodzacym okresem wiaze sie wypadanie wlosow duze biodra owlosienie i opioersi oraz wiecej sluizu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest do bani
miesiączka ma niewiele wspólnego z płodnością, bezpłodne kobiety mają normalnie miesiączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olwkaaa
Dziewczyny pomocy!! od pół miesiąca mam śluz i nie wiem czy to objawa przed pierwszą miesiączką? kiedy ją mogę dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mddsjghfd
Na to nie ma reguły, możesz dostać niedługo, a możesz i za rok za dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati5011
mojakol terz ma takie bole i bierzemy nospe tylko to nie pomaga i oststnio mam dorzo wiencej sluzu i zawroty glowy nosze wkladki hig. ale i tak czuje sie mokra help mec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati5011
mojakol terz ma takie bole i bierzemy nospe tylko to nie pomaga i oststnio mam dorzo wiencej sluzu i zawroty glowy nosze wkladki hig. ale i tak czuje sie mokra help mec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olisia1
Hej.. no więdz tak mam 12,13 lat mam włosy łonowe i to dośĆ sporo pod pachami też mi rozsą często wydziela mi sie śluz nieraz tak dużo ,że aż twardnieje (taka galareta) niedawno miałam takie brązowe kropki.. (sporo) teraz nie mam śluzu 3 dni ale boli mnie w okolicach jajników , głowa w okolicach skroni piersi też zaczeły mi rosnąĆ całkiem dawno teraz jak je dotykam to mnie bolą czuje się źle.. myśle ,że jestem za niska i ,źle gram w siatkę (którą trenuje) nigdy nie miałam takich kompleksów tylko ten miesiąc wogóle miałam w nim różne przygody noga mnie bola brzuch i to bardzo często teraz siedze i mnie brzuszek boli... uważacie ,że to są objawy przed miesiączkom ahaa i dodam ,że nie miesiączkuje moja mama miala późno okres a ja bym tak aż późno nie chciała ODPOWIEDZCIE JAK NAJSZYBCIEJ PROSZEE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olisia1
Hej.. jestem ola mam 12/13 lat i jeszcze nie miesiączkuje mam włosy łonowe i to dośĆ sporo na nogach gole od pół roku pod pachami też mam śluz miewam od dawna kilka dni temu miałam dużo śluzy ,że aż sasychał jak taka galareta miał jakieś bronzowe kropy.. teraz 3 dni nie mam śluzu ale boli mnie brzuch w okolicach pępka i głowa źle się czuje i mam złe samopoczucie np. myśle ,że jsetem za niska,, albo ,że źle gram w siatkówke ,którą trenuje już dawno nigdy takich kompleksów nie miałam i nie wiem co się ,ze mną dzieje np. jak biore oddech czuje jakbym miała jakieś dziwne żeczy w okolicach jajników czuje się jakby mi się chciało strasznie sikaĆ a jak idę się załatwiĆ to okazuje się ,ze tego nie potrzebowałam i jak siędze to mi jest tam gorąco a ogólnie jest mi nieraz zimno.. NIE WIEM CO SIĘ ZE MNĄ DZIEJE MAM MEGA ZMIANY NASTROJU...I NIC MI SIE NIE CHE CZY TO SĄ OBJAWY DO MIESIĄCZKI?? błagaM1!!!!! ODPISZCIE JAK NAJSZYBCIEJ BO JUŻ MNIE TO PRZERASTA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olisia1
CześĆ odpisujcie no bo to dla mnie ważŻŻnee plisss!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Oli
Cześć Ola ;) Wszystko wskazuje na to, że niedługo dostaniesz miesiączkę !A ten śluz z brązowymi kropkami to ... No spodziewaj się miesiączki !!! Jeśli Twoja mama dostała 1 miesiączki w wieku 12-13 lat to spodziewaj się jej już za nie długo. Przed miesiączką raczej nie ma się apetytu ale to u różnych osób różnie bywa :) Więc noś w placaku podpaskę na wszelki wypadek a rano zakładaj sobie wkładkę higieniczną ;) Pozdrawiam i 3maj się ;) P.S. - Pracuję nad blogiem poświęconym TYLKO dziewczynom, jak skończę to dam Ci linka, ok ? I jeśli będziesz miała jeszcze jakiś problem to napisz :) ZAWSZE DO USŁUG !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×