Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość jklkpoi
agaaa40...> Gratuluje, to Twoja pierwsza miesiączka. Często tak pierwsze okresy wyglądaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia626
Ja mam 12 lat i nic ani miesiączki ani owłosienia łonowego ani pod pachami ani nie rosną mi piersi tylko jakaś wydzielinę mam dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika 12
Hej od dwóch tygodni boli mnie podbrzusze. Moja kuzynka dostała wczoraj jak poszła siusiu. Boje się że mogę dostac miesiączkę w szkole. Czy to jest możliwe.Proszę o odpowiedź. Dominika 12 lat. Bardzo proszę o pomoc. Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti**
To jest objaw przed miesiączkowy ale spodziewaj się jej w ciągu najbliższych dni bo okres możesz juz dostać. Noś z sobą podpaski :) 3maj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati5011
mam prawie 12 lat mam śluz jakieś 6 miesięcy owłosienie łonowe mam dosyć duże mam szerokie biodra od kilku dni boli mnie podbrzusze i mojem mamy stanik jest na mnie prawie dobry jak myślicie kiey będe miała okres acha i mam 162cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezmyslna /
Aniu 1395 :) ... Widzę że wiesz duzo na ten temat :*.. Mozesz mi pomóc ja nie wiem otym dozo a sie wstydze mysle ze mzoesz mi pozmoc podasz mi twoje gg :) ?? Błagam pzdr xD mam wiele pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezmyslna /
dziewczyny ejsli mam mocne bole brzucha w dole i bielizne na ktorej jest cos czrnego czy to moze byc objawa miesiaczki ?? leci bardzo malo krwi tylko pare kropelek :( prosze was pomozcie !! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poocy
niewstdzicie gadac o miesiaczce z mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 776
Jestem wJakie są objawy przed pierwszą miesiączką? PLISSS!! ! Proszę o pomoc! niemam zabardzo o tym wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 776
Jestem wJakie są objawy przed pierwszą miesiączką? PLISSS!! ! Proszę o pomoc! niemam zabardzo o tym wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aili
Mam pytanie. Mam 14 lat 2 gim nie miałam okresu. Mam owłosienie łonowe od ok. Pół roku , włosy pod pachami od 2 miesięcy , śluz od 2,5 roku aż i mam zaokrąglone biodra , uda i łydki. Mam też talię i jestem szczupła. Piersi rosną mi od 2.5 roku a i tak są nieduże. Na bardzo tłusta cere. Czasem czuję , że mam mokre majtki na wylot. Patrzę a tu ten głupi śluz... Jestem jedyna w klasie która nie miała okresu ... Czy ją go w ogóle nie dostanę ? Jak to czytam to chce mi się płakać że nawet 11 letnie dzieci mogą mieć okres a ja nie ;( !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aili
Pytałam mamy oto a ona mówiła że nic już nie pamięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia45
nie martw sie okres nie jest tak fajny musisz zmieniać podpaski i wogule katastrofa ja osobiście tez nie mam i tez jestem jedyna w klasie a nawet w szkole jak dziewczyny z mojej klasy o tym rozmawiaj to robi mi sie głupio ale ja sie tym nie przejmuje myślę ze wkrótce dostaniesz pozdro:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka9510
hejka..ja mam wydzieline juz kolo 3 lat..piersi mam nan najmniejsz rozmiar ale no to nie orzeszki takie jak piastka...owlosienie lonowe tez juz jakos 2 lata...po pachami jakos 4 miesiace..a i od niedawan nie leci mi juz taka wydzielina jak przed tem tyko do tego jest jej znacznie wiecej i rbia sie takie wielkie kulki z musze sama sobie wyczyscic a nie ze sie umyje bo to sierobi tak bardziej w srodku aa i mam 13 lat ...co to moze znaczyc??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol ...
Że musisz się dokładniej myć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati5011
odpowiecie mi w koncu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczynki dojrzewacie a to normalny objaw.Sa to tzw upławy, wiec trzeba sie zaopatrzyc w płyn do higieny intymnej, (bez mydła, bo detergenty moga powodowac nadzerki, czyli ranki na szyjce macicy)i wkładki higieniczne.Nalezy przynajmniej dwa razy dziennie podmywac sie dokładnie, nosic wkładki, zeby nie pobrudzic majtek i po drugie gdy zacznie sie okres wymienic takowa wkładke na podpaske.Niektore dziewczynki 9wiem z autopsii) maja silne upławy i nieraz pieka, wiec polecam nadmanganian potasu kupic w aptece.To taki proszek czerowny ktorego odrobine rozpuszczacie na dłoni z woda, lub w miseczce z ciepla woda i podmywacie sie .Pozdrawiam kobietki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati pisze do Ciebie i ciagle blad..ach forum.Kup w aptece herbatke z bratka i pij ja po kilka razy dziennie, wez ciepla kapiel i nie panikuj.Z tego co piszesz to juz niebawem dostniesz okresu.Kazda z nas ma inny organizm wiec nie mozna jednoznacznie okreslic czy jajeczkujesz czy to sa objawy zaraz przed okresem.W razie bolu podbzusza polecam nospe(rozkurczowa na takie kobiece stany)..pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati5011
dzieki laurka8800 wiesz co moja kol. ma takie same objawy tylko bierze nospe jak ja i nam nie mija i wiesz co ostatnio mam bardzo duzo sluzu duzo wiecej niz wczesniej mam zawroty glowy nosze wkladki hig. ale i tak czuje się mokra help me !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati5011
dziekli laurka8800 wiesz co mojakol terz ma takie bole i bierzemy nospe tylko to nie pomaga i oststnio mam dorzo wiencej sluzu i zawroty glowy nosze wkladki hig. ale i tak czuje sie mokra help mec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka9510
dziewczyny prosze odpiszczie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka9510
dziewczyny prosze odpiszczie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
Bo tak : Mam 12 lat. Jestm najwyższa z klasy (1m72cm). Mam śluz o ok. połowy sierpnia. Czasem boli mnie brzuch (podbrzusze)... Piersi ... No jako tako małe xD Ale jest jeden problem .... Mam niedoczynność tarczycy ale to się leczy i jest coraz lepjej ;) Jak myślicie kiedy tak na oko dostanę 1 miesiączkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
Bo tak : Mam 12 lat. Jestm najwyższa z klasy (1m72cm). Mam śluz o ok. połowy sierpnia. Czasem boli mnie brzuch (podbrzusze)... Piersi ... No jako tako małe xD Ale jest jeden problem .... Mam niedoczynność tarczycy ale to się leczy i jest coraz lepjej ;) Jak myślicie kiedy tak na oko dostanę 1 miesiączkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmarynka_
No więc tak: Piersi - wrzesień 2007 śluz - wrzesień 2008 owłosienie łonowe - sierpień 2008 owłosienie pod pachami - czerwiec 2008 Mam 12 lat, właściwie to w grudniu tego roku skończe 12 więc paktycznie 11 lat i parę miesięcy i do tego jestem wcześniakiem. Chciałabym prosić o pomoc kogoś doświadczonego. Albowiem mam pytanie. Czy rozwijam się prawidłowo? Kiedy dostanę pierwszej miesiączki? Piersi mam średnie. można by powiedzieć że \'zaokroąglają się\'. proszę o odp. w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmarynowata
No więc tak: Piersi - wrzesień 2007 śluz - wrzesień 2008 owłosienie łonowe - sierpień 2008 owłosienie pod pachami - czerwiec 2008 Mam 12 lat, właściwie to w grudniu tego roku skończe 12 więc paktycznie 11 lat i parę miesięcy i do tego jestem wcześniakiem. Chciałabym prosić o pomoc kogoś doświadczonego. Albowiem mam pytania. Czy rozwijam się prawidłowo? Kiedy dostanę pierwszej miesiączki? Piersi mam średnie. można by powiedzieć że 'zaokroąglają się'. proszę o odp. w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dostałam pierwszą miesiączke, poszłam siusiu, a tu niespodzianka ;p, ale nie jest to typowa miesiączka [jak to z pierwsza bywa], jest to śluz z krwią ;/ na początku tygodnia odczuwałam dziwne ból w dole brzucha i mam hustawke nastrojów...wszystko mnie wkurza ;p powiem tak, z jednej strony to dobrze, że nie miałam okresu, ale z drugiej to bałam się że coś ze mna jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti**
Do wszystkich dziewczyn które pytają o to kiedy dostaną miesiączki. Otóż nikt tego nie wie !!! to zalezy jak się rozwijasz, kiedy okres dostała twoja mama i babcia od strony mamay i od strony taty bo być może ze odziedziczyłaś to po niej. ja też sie niecierpliwiłam jak nie miałam miesiączki tyle ze miałam już 14 lat a tu jak widze piszą 11 latki. Boże dziewczyny co wam tak spieszno do tego cieszcie się jeszcze słodkim dzieciństwem !! Bo to już nie wróci!! co miesiąc krwawienie, bóle takie ze az w kłebek czeba sie zwijac i jeszcze te podpaski co ze tak powiem pupe odparzają w ciepłe dni, nie można sie w tedy kąpać ani pływac w basenie i co tu jest przyjemnego?! Nic... Jak bedziecie miały 14 - 15 lat to możecie się już troche niepokoić ale nie koniecznie bo okres mozna dostać w wieku nawet 16 - 17 lat . Pozdrawiam was :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaankaa
Czy możecie mi pomóc? Od dwóch dni mam na majtkach pomarańczowy śluz. Tak pod kolor czerwonego ale nie do końca. Taki starsznie wyblakły. Śluz zawsze mam biały (mam 12 lat), a tu taka niespodzianka. Jest tego strasznie malutko, ale nie wiem co to jest. Czy to może być jakaś choroba, czy może dostane miesiączki? Nie wiem co to może być ale niepokoje się. Miesiączka na 100% nie, ale co innego? Pomóżcie jak najszybciej, błagam. Miałyście coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×