Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Jaa xP
Hej..! Nazywam sie Sabina i chodze do I gim. NIe mialam jeszce miesiaczka.! prawie codziennie boli mnie glowa, mam owłosienie lonowe i depiluje sie pod pacha, Ostatnio w ogole mam jakis zly chumor.. =| Codziennie kluce sie z Siss... Mialam sluz kiedys jak bylam mniejsza ale nie wiedzialam ze to on, bo bylo barwy zoltej i stwierdzilam ze popuszczaam mocz. I wrocil sie jakos na poczatku wakacji, Czasami jest go naaprawde duuuzo, a czasami mniej, wiem, ze powinnam nosic wkladki, ale jeszcze nie rozmawialam na ten temat w ogole z mama i moze sie zorientowac ze ja jej biore, wiec strasznie brudne mam od sluzu majtki.. Nosze na wszelki wypadek do sQl podpaske, ale jakos nic sie nie dzieje, Mam jeszcze czasem bule brzucha i przy "sikaniu" jakby mnie cos szczypalo, Co to moze byc..? Bd wdzieczna jak mi ktos odpisze na forum lub na e-maila, Czekam na odpowiedz czeesc..! xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa xP
Hmm... ^^ Odpiszcie no..! xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mi się śluz nasilił. Dziś poszłam do toalety już myślałam, że mam okres( chyba drugi) a tu pełno śluzu i do tego już bardzo długo boli mnie brzuch chyba od tego czasu co chyba pierwszą dostałam. I głowa też mi dziś pękała. Czy mogę mieć niedługo okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia12
O ,widze że nie ja sama mam podobny problem.Od ok.1 roku leci mi śluz.Jeszcze parę miesięcy temu był biały, żółty(lub pomaranczowaty), a wczoraj i dziś poleciał mi brązowy.Nie wiem co się dzieje.Brzuch boli mnie już od tygodnia.Oczywiście nie cały czas ale czesto.Mam 12 lat,owłosienie pod pachami i tam ... . Boję się że okres dostanę w szkole, ponieważ spedzam tam połowę dnia.Myślałam o tym żeby nosić wkładkę higieniczną do szkoły ale wstydzę się jak ktoś zobaczy na w-f że mam.Z klasy ma okres tylko jedna moja koleżanka,tylko że ona jest 'wyrośnięta' . Proszę odpiszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiax110
HEJ!!! Ja tez tak mam dokładnie dzisiaj myślałam,ze mam okres,ale to było śluz!!To znaczy całe majtki sluzu!!Normalnie tak mi przeciekło!!(mogłam wziąsc wkładkę);/ Nieraz boli mnie brzuch i czuję się słabo....Czy niedługo bedę miałą okres??!!Prosze o odpowiedzi na http://zapytaj.com.pl/Category/oo4,008/2,77821,Aby_zobaczyc_pytanie_kliknij_tutaj.html lub na moje gg 12490179...Prosze o odpowiedzi bo to ważne i pozdrawiam was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa xP
ehh...^^ Czekam na odpowiedz.. To dla mnie wazne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eh...
Odpowiedzi na Wasze pytania są w poprzednich stronach tego tematu ! wejdźcie na www.myob.pl i na www.dorastam.pl Serdecznie polecam te stronki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------
Ja też jestem w 6 klasie i mam pytanko co do okresu?Tak ogulem to jeszcze niemam ale śluz mam taki nawet jasny i niewie kiedy nadejdzie.Moja mama miala w 2 gimnazjum a ja niechce tak puzno?Pomuszce...Czekam na szybka wręcz blyskawczna odp..Dzieks z gory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..hmm..
To co napisalas to za malo.. od kiedy masz sluz..? Masz owlosienie lonowe? Masz wlosy pod pacha? Masz jakies bole? napisz wszystko o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..hmm..
Hmm.. za malonapisalas... Opisz wszystko.. od kiedy masz sluz? Masz owlosienie lonowe, pod pacha? Masz jakies bole? opisz to wsszystko i jeszcze wiecej.. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..hmm..
Hmm.. za malonapisalas... Opisz wszystko.. od kiedy masz sluz? Masz owlosienie lonowe, pod pacha? Masz jakies bole? opisz to wsszystko i jeszcze wiecej.. xP Pamietaj niczego sie nie da przyspieszyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..hmm..
Hmm.. za malonapisalas... Opisz wszystko.. od kiedy masz sluz? Masz owlosienie lonowe, pod pacha? Masz jakies bole? opisz to wsszystko i jeszcze wiecej.. xP Pamietaj niczego nie da sie przyspieszyc..~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia12
Ja nie stałam sie jeszcze kobietą,ale na mojej bieliźnie pojawia się biała wydzielina....;/ czy to są objawy przed pierwszą miesiączką?? pomużcie pliska piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia12
Dodam jeszcze,ze mam włosy łonowe i pod pachami.... Pomóżcie...z góry dzięki za odpowiedzi...!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keczap
Śluz mam z ok 1 roku.Czasami miwam bule brzucha i glowy,czasem sa male ale czsami mocno mnie nawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keczap
Mam owlosienie lonowi i podpachami.Czasem czuje ze moze mam ale nie...Odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..hmm..
Do Klaudia12.. wydzielina pojawia sie zazwyczaj gdzies 2 lata albo rok przed pierwsza miesiaczka.. wiec jesli sie teraz pojawila, to pierwsza miesiaczka wlasnie tak jakos pojawi sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..hmm..
DO keczap.. Hmm.. Nie da sie obliczyc za ile ale w najblizszym czasie mysle ze moze sie pojawic pierwsza miesiaczka.. Na wszelki wypadek nos w torbie/ plecaku podpaske lub zakladaj wkladki.. PooOoozdiaawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaA1395 Hej! Pomóżcie mi bo ja juz sama nie wiem. Ja sie nie znam ale dzis rano zauważyłam lekko brązowe ślady na majtkach... a teraz jest tego coraz więcej... taki ciemny brąz i brzuch mnie bolał troche wczoraj i dzis zaczyna boleć... Czy wasza pierwsza miesiączka też miała brązowy kolor? Odpiszcie prosze! 11:43 luwoltylkaaa Ania, gratuluje, to Twoja pierwsza miesiączka , u mnie było identycznie i też dostałam go w lipcu. Pierwsze miesiączki, to raczej takie plamienia. To wcześniejszy cytat. Moja mama też tak twierdzi że to jest pierwszy okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti**
I ja też tak twierdze bo ze mną było tak samo na poprzednich stronach pisałam ale okres nie bedzie miał koloru brązowego!! Tylko czerwony mocno. Brązowy kolor to jest ta wydzielina z domieszką zaschniętej krwi i dlatego ma taki kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksii12
Mam 12 lat chodze do 6kl.sluz mam nie caly rok.wlosy pod pachami na nogach i na rekach mam a na c...... mam ale malo.moja mama dostala okresu w 1 gimnazjum....ja bym chciala szybciej dostac czy jest to mozliwe?a i piersi mam male....prosze odpowiedzcie bardzo mi na tym zalezy hehe.....a i pozdrawiam wszystkie laski......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti**
moja mama maiała w 1 gim a ja dopiero na wakacjach między 2 a 3 klasa gim więc kiedy dostaniesz okres tego nikt nie wie... poczekaj napewno kiedyś przyjdzie a powiem ci że to nie jest nic przyjemniego zobaczysz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka2609
Cześć mam pytanko. Mam 16 lat i nie miałam jeszcze miesiączki. Co prawda mam ten śluz nawet od dawna, włosy łonowe i pod pachami ale nie rozną mi piersi czy to jest normalne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka2609
cześć Mam 16 lat ale nie mam jeszcze miesiączki. Co prawda mam ten śluz od dość dawna i włosy łonowe i pod pachami ale nie rosną mi piersi czy to jest normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka2609
cześć Mam 16 lat ale nie mam jeszcze miesiączki. Co prawda mam ten śluz od dość dawna i włosy łonowe i pod pachami ale nie rosną mi piersi czy to jest normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..hmm..
Do Moniczka2609 Ehh.. Sama nieweim.. Mysle ze powinnas porozmawiac z mama ... www.dorastam.pl --> Poolecam te stronke.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..hmm..
Do Moniczka2609 Ehh.. Sama nieweim.. Mysle ze powinnas porozmawiac z mama ... www.dorastam.pl --> Poolecam te stronke.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×