Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Asia13
do: zaniepokojona...... Ja miałam podobnie;p;p To był okres gratulacje;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do Oliwia98 Najgłupsze pytanie na świecie: Kiedy mogę dostać miesiączki? I zawsze ta sama odpowiedź : Niedługo ! Czy mam się na to przygotować? Możesz nosić ze sobą podpaski i zakładać możesz sobie wkładki :) Czy dostanę go w szkole? Może i tak. Jak tak to co? Miej zawsze przy sobie podpaski, to nie będzie nieprzyjemnych niespodzianek :) do A d d u ś Nigdy nie słyszałam, żeby mówić : odwiedziła mnie ciocia z czerwoną walizką. Gdybym wiedziała, że tak się mówi, to bym właśnie tak powiedziała to swojej mamie. Możesz powiedzieć tak: - Mamo, odwiedziła mnie ciocia z czerwoną walizką :) - Mamo, dostałam miesiączkę :) - Mamo, jestem kobietą :) - Mamo, są mi potrzebne podpaski :) - Mamo, nie jestem już dzieckiem, dojrzałam :) - Mamo, ... Jak chcesz. Zawsze będzie dobrze. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia XD
Dziewczyny ,a jak dostanę okres w szkole w dzień kiedy będę miała w-f to czy mogę ćwiczyć? P.S. Pytam z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak, możesz. ale jak nie chcesz to mozesz powiedziec nauczycielowi. na 100 % zrozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysiaxd 97
Ja mam faceta z w-fu i wolałabym mu nie mówić o takich rzeczach nawet jeśli by minie bolało itp. ;/ Jakie są najlepsze wkładki higieniczne wg. was?(tylko żeby były takie małe...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia xD
Do oliwia 98 Droga Oliwio jeśli boisz się pierwszej miesiaczki POprostu chodź do szkoły z wkładka higieniczna jest dyskretna i nawet skuteczna Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia xD
Do Narien Nie nie musisz sie martwić czytałam na tym blogu u jakiejś dziweczyny że jej siostry koleżanka dostała w wieku 18 lat ale ja słyszałam że 10-16 lat nie powinnyśmy się martwić jestem przekonana ze zaniedługo to nastąpi ;) Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia xD
Do hhjjkkll TAK to był okres. Miesiączka może trwac nawet 1 dzien. POZDRAWIAM I WITAM W ŚWIECIE KOBIET ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO A D D U Ś
Moim zdaniem jeśli się wstydzisz powiedz to komuś bardzo bliskiemu np. siostrze, babci lub komus kogo się nie wstydzisz ja powiedziałam siostrze i nie wiem czy powiedziała czy nie, ale wiem ze wie bo ostatnio rozmawiałam z moimi siostrami i mama na ten temat :) POZDROWIENIA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
A ja mam tak zrabany w-f że to szok! Jestem w 1 gim. Nasza pani nam powiedziala ze okres to nic strasznego i z nim mozna cwiczyc, bo ona jak go ma to tez cwiczy;/ I trzeba cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 grudnia dostałam pierwszą miesiączke. wczoraj poszłam do toalety wiezorem, a tu krew na papierze. tak trzy razy wczoraj coraz słabiej (wieczorem) dzisiaj rano różowa plamka i nic. czy to możliwe ze to śluz owulacyjny z resztką krwi z tamtej miesiączki? troczę za wcześnie na drugą- 15 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 grudnia dostałam pierwszą miesiączke. wczoraj poszłam do toalety wiezorem, a tu krew na papierze. tak trzy razy wczoraj coraz słabiej (wieczorem) dzisiaj rano różowa plamka i nic. czy to możliwe ze to śluz owulacyjny z resztką krwi z tamtej miesiączki? troczę za wcześnie na drugą- 15 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
No wiesz wydaje mi sie że to pozostałości po poprzedniej chociaż...;/ Sama nie jestesm pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresssss
od dwóch dni boli mnie brzuch i głowa!!! niewiem czy to mogą byc objawy przed pierwszą miesiączką jest w 6 klasie a od 5 wydzielam śluz moje piersi rosna mi od jakis 1,5-2 lat proszę odpowiedzcie co to moze byc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narien
Do Marysiaxd 97 ja też miałam kiedyś faceta od wf-u moja koleżanka po prostu dała zwolnienie z powodu niedyspozycji i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Do : stresssss To są objawy przed miesiaczka, ale objwami sa tez włosy łonowe i włosy pod pachami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoczekalska
Hej :) Mam 13 lat i jeszcze nie mam miesiączki. Ostatnio dostałam dość obfity śluz jest mi czasami gorąca mam często zmiany nastroju... raz cicha i cierpliwa raz cała rośwścieczona i wkurzona ... :( Sluz mam już ok 1,5 / 2lata . piersi rosną mi już ok 3 lat włosy łonowe mam od 2 lat . włosy pod pachami mam już 3 lata . Bardzo się denerwuje bo moje koleżanki mają już okres a ja jeszcze nie ... co jakiś czas mam bule u dołu brzucha (ok 1/2 min ) Pliss odpiszcie mi jak najszybciej . Czy to możliwe żebym dostała niedługo okres ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoczekalska
zapomniałam dodać że mam żółtawy śluz na majtkach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Do: niedoczekalska No to już objawy masz przez długi czas. Myślę że juz dostaniesz okres. Nie martw się i na ciebie przyjdzie czas. Ja miałam też takie bóle pod brzuchem przez ok. 2 mies a pozniej dostalam okres. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumbum BUM
ja tez mialam dlugo sluz ;) ale juz mam miesiaczke 'ale ot super nie wygodne. :( nie wiem czy cwiczyc na wf czy nie ??? jak jest lepiej? please o szybka odpowiedz !!! jutro musze isc do sql!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumbum BUM
please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To zależy od ciebie. Jak u mnie w szkole jest jedna szansa za niedyspozycje, to ja wole nie ćwiczyć, bo za w-f'em nie przepadam. Zależy jakie masz krwawienie. Jak małe możesz ćwiczyć. Jak duże to nie radze. Bo przez sport krwawienie się zwiększa i ... Ja tak raz miałam. Jak ja raz miałam miesiączkę to na w-f'ie robiliśmy 80 brzuszków i potem tak mnie brzuch bolał. Wzięłam dwie całe nospy forte, ale i tak bolał. Jak cholera. A wtedy miałam obfitą miesiączką i potem jak do domu wróciłam, to myślałam, że mam jakiś krwotok. Cała podpaska taka wielka na noc mi się w 1 godzina zalała. KOSZMAR !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila13
dziewczyny nie wiem jak powiedzieć mamię o tym wszystkim plissssssssssssss piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Możesz powiedzieć tak: - Mamo, odwiedziła mnie ciocia z czerwoną walizką - Mamo, dostałam miesiączkę - Mamo, jestem kobietą - Mamo, są mi potrzebne podpaski - Mamo, nie jestem już dzieckiem, dojrzałam - Mamo, ... Jak chcesz. Zawsze będzie dobrze. Powodzenia PS. Pisałam już na górze. Nie widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku1232
słuchajcie mam 13 lat i mam włosy łonowe i pod pachami od ok 2 lat.Mam śluz od ok1,5 roku (chyba może być nawet trochę dłużej) . Co jak czas jest mi gorąco i mam raz na jakiś czas bule brzucha . Wczoraj jak dostałam dość obfitej jak na mnie śluzu.Nie wiem czy to są objawy miesiączki . Możliwe żebym dostała jeszcze w tym miesiącu okres ? Błagam odpisujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kuku1232 przed miesiączką śluz jest biały i się nie klei. po miesiączce jest taki przezroczysty i ciągnący się. Z tego co powyżej napisałaś wynika, że masz już większość lub nawet wszystkie objawy...;) myślę, że powinnaś za niedługo dostać miesiączkę, ale na 100 % nigdy tego nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silverose_Dior
Do Kuku... nie da się przewidzieć kiedy dostanie się okres!!! możesz dostac jutro ,a możesz za 2 lata! każda dziewczyna dojrzewa we własnym tempie. objawy które opisujesz są właśnie objawami pierwszej miesiączki. Nie ma się co martwić :D Niedługo powinnaś jej dostać...a mi się właśnie skończył okres i muszę jutro ćwiczyć na w-fie!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silverose_Dior
Do Kuku... nie da się przewidzieć kiedy dostanie się okres!!! możesz dostac jutro ,a możesz za 2 lata! każda dziewczyna dojrzewa we własnym tempie. objawy które opisujesz są właśnie objawami pierwszej miesiączki. Nie ma się co martwić :D Niedługo powinnaś jej dostać...a mi się właśnie skończył okres i muszę jutro ćwiczyć na w-fie!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. od mojej pierwszej miesiączki (04.12.09) tak jak wcześniej pisałam zwiększyła się ilość śluzu. oczywiście po 1 dniowej miesiączce był on śnieżnobiały. od jakichś 7 dni zrobił się żółty, było go jeszcze więcej i niefajnie pachniał.. dzisiaj nie założyłam do szkoły wkładki (na wkładce nie widać śluzu tak bardzo niż na majtkach) i po powrocie do domu miałam ten śluz w pewnych miejscach żółty i na środku majtek taką wielką plamę brązowo żółtą, która jeszcze gorzej pachnie.. co to oznacza.? ;> proszę o odp.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silverose_Dior
A właśnie... minęło to 6 dni i powinien mi się już skończyć okres. Brzuch mnie już nie boli ,ale krew dalej mi leci -mało ...ale leci. Moja mama mówi ,że tak jest i nie wiadomo czy już koniec czy jeszcze coś poleci...ma rację? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×