Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Nati97
Natalia1_3 Zalezy ile i co jesz. Jak masz anemie, niedowage to pozniej mozesz dostac okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati97
Natalia1_3 Zalezy ile i co jesz. Jak masz anemie, niedowage to pozniej mozesz dostac okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do KATARZYNA122 W kurczakach xD (na serio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati97
KATARZYNA122 Najwiecej hormonow jest w powerade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczmalak102
mam 12 lat . od 1,5 roku leci mi sluz ,piersi rosnąmi choc nie nosze stanika tylko topik .nie wiem jak spytać mamy kiedy dostala okres. mam problem kiedy dostanie okres .pomóżcie PLISSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNA122
Gora w kurczaku i w czymś jeszcze bo na wikipedii czytałam że jak się ma dużo hormonów to bd pierwsza miesiączka wiesz czy to prawda Do Natii Tobie tez dzięki ale na serio w powered są hormony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam anemii, ale jestem bardzo szczupła. A u mnie w klasie okres dostały najpierw te ''grubsze '' dziewczyny! Jeszcze jedno moim zdaniem mam już wszystkie objawy, które powinny nastąpić przed pierwszą miesiączką, więc oczekuję jej z dnia na dzień. Oto moje objawy: -na moich majtkach już od ok. 2 lat pojawia się żółtawy śluz, a czasem są także takie brązowawe kreski tego śluzu, -gdzieś tak w 2008 roku zaczęły mi rosnąć piersi i od tego roku o ile pamiętam golę owłosienie łonowe i pod pachami, -czasami mam dość silne bóle dolnej części brzucha, które trwają kilka minutek, dość często też mnie boli głowa, zazwyczaj gdy wracam ze szkoły jestem śpiąca, chwilami jest mi gorąco z żadnego powodu, no i mam też to swędzenie pochwy, -częste huśtawki nastrojów(raz mam ochotę się zabić, a innym góry przenosić!!), -zapomniałam wspomnieć, że mam 13 lat i obwód w biodrach 73cm. DZIEWCZYNY PROSZĘ WAS ODPISZCIE MI NA PYTANIE: JAK DŁUGO MUSZĘ JESZCZE CZEKAĆ NA OKRES??! BO JA TU DLA WAS OPISAŁAM SIĘ JAK GŁUPIA, A TERAZ KOLEJ NA WAS!!!!!:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marczmalak102: A jak z owłosieniem łonowym i pod pachami, bólem brzucha, samopoczuciem i biodrami? Nie wiem czy mam rację, ale sądzę, że jeszcze troszeczkę sobie poczekasz. Nie martw się ja też nie dostałam jeszcze miesiączki i też będę się wstydziła i nie wiedziała jak jej to wyjawić!:( Ale na szczęście są tu bardziej doświadczone dziewczyny ode mnie i one nam POMOGĄ!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam tam napisać, że oczywiście mamie się będę wstydziła wyjawić to, że mam okres!!(jak go już dostanę). ODPISYWAĆ NA TEN TEKST CO PRZEDTEM NAPISAŁAM!!!! PLISSSSSSSSSSS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj, wczoraj, a może nawet przedwczoraj zanikł mi ten śluz i tak jakby coś łaskocze mnie w podbrzuszu czy to dobry znak??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anexis
Dziewczyny 2 miesiączka spóźnia mi się już 4m-c a od miesiąca normalnie bez przerwy leci ze mnie śluz jak z kranu no niewiem czy coś jest ze mną nie tak ?? odp pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do anexis Miesiączka może spóźnić się nawet 6 miesięcy :) A śluzem się nie przejmuj xD do Natalia1_3 Tak, to prawda, że im więcej hormonów tym szybciej się dostaje okres. Teraz, nie tak jak kiedyś, jedzenie jest nafaszerowane hormonami :) do marczmalak102 Problem to nie jest pytanie "kiedy dostanę okres". I ja, tak jak ty, nie mam pojęcia kiedy dostaniesz miesiączkę !! do Natalia1_3 Tak samo nie wiem kiedy dostaniesz okres. Możesz dostać nawet za pięć minut :) A moja koleżanka jest strasznie chuda, a dostała okres szybciej, niż ta która jest starsze o kilka miesięcy i grubsze. A ty masz jużobjawy miesiączki, to co napisałaś to to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNA122
Heii bo ja wczoraj przeczytałam na wikipedii że masa niezbęda do dostania pierwszej miesiączki to 46kg i 156 wzrostu Ciekawe czy prawda ? ale raczej niee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak jak dostałam pierwszą miesiączkę miałam tak : 46kg i 157 cm Buhahah xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNA122
OoOo Gora ostroo to ja musze przytyć kilo i podrosnąć 3 cm bd piła dużo mleka hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
Hmm. ja dostałam miesiączki kiedy ważyłam ok. 43-4 kg. i mierzyłam 158cm. wiec raczej to od niczego nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daja
ja jeszcze nie mam okresu ale mam dosyć duże biodra i miseczkę 70A-75A to nie takie małe!! na majtkach śluz mam już około roku ale teraz zaczynam dostawać coś takiego z tym śluzeem że w sekundzie majtki mi przemakają mam taki nagły napływ tego śluzu... to jest starsznie nie przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNA122
pewnia za niedługo bd miała okres Noś wkładki polecam Descreet air Gooraa? A ty jakie objawy miałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
ja mam teraz strasznie duzo sluzu i jest w nim pełno paprochow i jest taki jasno brazowy tak juz mam przez jakies 9-10 dni. ale wciąż nie mam miesiaczki:( moze niedługo dostane:) jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak dostaniesz misiączkę, tylko nie wiem kiedy :) Moje objawy: - Śluz 2 lata - Owłosienie 1-1,5 lat - Zaokrąglone biodra - Miseczka 70A (teraz 70A-70B) - Chyba tyle xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajacowna *
mam 11 lat i mam tez sluz i czuje mokre a wstydzie sie zawolac o wkladke chgieniczna siostry {8 tat starsza }i mamy o wkladki chgieniczne co mam zrobic pomuszcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajacowna *
mam niedlugo 11 lat mam sluz i czuje mokre ale wstydze sie powiedziec o tym mamie albo siestrze i powiekrzyl mi sie biust i jestem owlosiena wiecie gdzie co mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola 121
Mama i siostra uważają , że to żart , ale ja nie długo będe ją mieć, bo leci mi ślinka.Ja to biora na poważnie , a one nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajacowna*
moi tez tak moga pomyslec ja tez chce im o tym powiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomiś
Rety! tak sie przejmujecie tym okresem. I tak go kiedyś NA PEWNO dostaniecie. każda kobieta dostanie okresu (tylko nie każda może mieć dzieci). Proponuję nie myśleć o tym i skupić się na codziennych sprawach. Zobaczycie w wieku 15 lat będziecie miały jazdę na to by mieć duży biust. Mnie to na razie nie dotyczy bo mam 12 lat i miseczkę 75BB (więc jestempłaska jak decha). Moja siostra (ma 14 l.) tak się przejmuje biustem ,że zamaist B kupuje sobie staniki na miseczkę D i wypycha watą! Okres jest fajny dlatego ,że dziewczyna jak go ma czuje się kobieco i wgl. odmiennie. Ale nie oszukujmy się: kiedy (ja) wstaję z rana czuję się jakbym sie posikała do tego czesto podpaska w nocy mi przecieka. Ale mimo to cieszę się ,że mam okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNA122
Ja sama niewiem czemu tak bardzo chce mieć ookres nie umiem tego wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati97
KATARZYNA122 moja kolezanka pila na kazdej przerwie powerade i na poczyatku 4 klasy dostala okres moja mama tez uwaza ze w powerade jest najwiecej hormonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati97
Mam pytanie mam owlosienie lonowe od 3 klasy (teraz jestem w 6 ale kiedys bylam gruba a teraz prawie mam niedowage) ale pod oachami zaczely mi rosnac w wakacje piersi tez Czy to normalne?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNA122
Natii a może być ten niebieski a wogóle ile miesięcy twoja kol piła powereda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNA122
Zobaczymy bd piła tego powerada moja mama mówi że też tam jest najwięcej hormonów ale żebym z tym nie przegieła bo moze mi zaszkodzić bd piła 2x na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×