Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Paulla97
Hej dziewczyny, mam pytanie czy przed pierwszą miesiączką miałyście mdłości w trakcie jedzenia lub po? Albo tak w ogóle bez przyczyny. Odpiszcie plisss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do Nati19 Tak, to normalne. Choć jakoś szybko to owłosienie łonowe :/ do Paulla97 Ja nie miałam mdłości. Może się czymś zatrułaś? Lub po prostu taki dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNA122
Heii Mam takie pytanko czy aby mieć miesiączke to trzeba mieć dużo hormonów ? Bo na takim głupkowatym portalu piszą ludzie że hormony nie mają nic związanego z miesiączką !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Znaczy z hormonami jest tak, że w odpowiednim czasie przysadka mózgowa je wydziela i wtedy zaczyna się miesiączka. Oczwiście to właśnie przez hormony w jedzeniu itd. dzisiejsze pokolenia dostają miesiączki, ale wątpie że picie powerade ja przyspieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduś123
ej dziewczyny pomuzcie mam 12 lat mam 143cm wzrostu waze 35kg mam juz śluz od moze pol roku ostatnio zaczelo mi leciec takie przezroczyste z bialym czyms w srodku wyglondaly jak gluty z nosa mam lekkie owlosienie łonowe i lekkie owłosienie pod pachą i rosną mi piersi od roku lub wiecej prosze dziewczyny pomuzcie kiedy mniej wiecej dostane miesiączke chce wreszcie stać sie kobietą!!!!! pomuzcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduś123
ej weżcie odpowiedzcie na moje pytanie prosze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduś 123
Jestem pewna że niedługo ale żadna z nas niewie kiedy to będzie może jutro za tydzień albo i 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNA122
Sorryy Kludus przez przypadek wziełam twój nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskieOczko
Ok 2 lata temu zaczełam normalnie dojrzewać (także jeśli chodzi o śluz) Jakkies pól roku temu zauwarzyłam brazowe plamy na bieliźnie, więc pomyślałam że dostałam okres, ale było to jednorazowe, wczoraj sytuajca się powt. i dzisiaj też nic...... Prosze o szybką odp !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskieOczko
Ok 2 lata temu zaczełam normalnie dojrzewać (także jeśli chodzi o śluz) Jakkies pól roku temu zauwarzyłam brazowe plamy na bieliźnie, więc pomyślałam że dostałam okres, ale było to jednorazowe, wczoraj sytuajca się powt. i dzisiaj też nic...... Prosze o szybką odp !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNA122
Nika ? Odp pliss ile twoja kol miesięcy piła tego powerada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Do Nattie Tak, przed każdą miesiączką jest śluz. jeżeli jest gęsty i rozciągliwy, oznacza to że jest to śluz owulacyjy i wtedy wiesz, że w ciągu 14 dni powinnaś dostać meisiączkę ; > nieboeskieOczko Czyli pól roku tem mialaś brązowe plamki przez jeden dzień, a teraz masz przez 2dni to samo? Jeżeli dobrze zrozumiałam, to wydaje mi się że to pół roku temu było piewszą meisiączką, a teraz zawitała do ciebie drugi raz. Pewna nei jestem, ale jest to bardzo prawdopodobne. Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fn hmkiuf
hahaha głupie, naiwne 10latki co mysla ze jak bd pily napoj energetyzujacy to cioty dostana. hahaha, no nie moge tu. przez wasze takie debilne zyczenia zniszczycie sobie organizm i rozlegulujecie zegar biologiczny i bedziecie mialy. hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNA122
fn hmkiuf weśś tysię ku**a odpierdziel dla twojej wiadomości mam 14 lat i moja ciocia lekarka powiedziała że jak się bd miało wystarczjjąco dużo hormonów to się dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskieOczko
plmokn dzięki za odp. Zrozumiałas to prawie dobrze. Wtedy pól roku temu to było jakby to powiedzieć "jednorazowe" w sensie że to była tylko jedna plama, a wczoraj wyglądało to pofobnie. Czy to możliwe rzeby okres trwał nawet nie 1 dzień ?? I dlaczego co pół roku?? Czy mam teraz oczekiwać o za mies??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra_mina_do_złej_gry
Czytałam całe forum. i wiecie co? Zaczęła jakaś ada12 zadając pytanie ,a teraz wszystkie dziewczyny myślą ,że to forum jest do pytania o własne problemy. Nie ,że kogoś chcę tu obrazić ;( Nie zrozumcie mnie n ie żle pewnie ta ada12 -2 tyg po zadanym pytaniu se odpusciła ,i tak jest ze wszystkimi. dziewczyny zadają pytanie ,a kiedy dostaną odpowiedź (lub okres =) zapominają ,że wgl. jest coś takiego ja kafeteria.(np.Ola12 czy Silverose) Nom ,żal mi 10 letnich dziewczynek ,których starsze siostry mają okres i dlatego pytaja się tutaj kiedy dostaną okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskiOczko
po części zgadzam się z Dobra_mina_do_złej_gry , jeśli chodzi o to zapominanie o tym forum, ale jeśli chodzi o pytania, to się nie zgadzam. Jeśli ktoś chce teorii o "tych sprawach" to peło jest tego na necie, ale ludzie wchodzą tu po to aby uzyskać pomoc, zapytać , poradzić więc moje zdanie brzmi: każdy kto wchodzi na to forum , szuka jakiejś porady , pomocy. Oczywiście nie należy odpowiada c tylko na najnowsze posty, ale warto popatrzeć w górę forum , bo zdarza się , że ktoś nie dostał odp. PS: odpisujcie na mój wcześniejszu post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do niebieskieOczko Ja nie byłabym pewna, czy ten śluz pół roku temu, to była miesiączka. W dodatku trwała strasznie krótko. Druga miesiączka jak najbardziej może pojawić się dopiero pół roku później, ale ona była jakaś bardzo skąpa. Poczekaj, zaobserwuj. Jeśli w przeciągu pół roku znowu dostaniesz czegoś podobnego, możesz być pewna, że to była miesiączka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskiOczko
gora96 txn za odp :) pozdrowionka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNA122
A jest takie coś że moge niedostać miesiączki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Ja myślę, że to pól roku temu to było cos w rodzaju plamienia. Owszem, miesiączka może trwać jeden dzień, ale nei może być tylko jedną plamą, żle cię zrozumiałam. A teraz , [ zgadzam się z gora ] musisz poczekać i sprawdzić czy to faktycznie miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNA122
Pliss odpiszcie Może być takie coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
No w sumie to mniej więcej tak, bo jeżeli do 16 roku życia jej nie dostaniesz, to MUSISZ skontaktowac się z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do KATARZYNA122 Miesiączka u każdej dziewczyny powinna wystąpić do 16 roku życia. Jeżeli tak się nie stanie oznacza to, że są to zaburzenia hormonalne i trzeba udać się do lekarza. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik4562
czy macie ze sie tak dziwnie czujeciie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do madzik4562 Dziwnie, czyli jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNA122
Do Madzik Ja taak i to często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olla_98
heej dziewczyny ;p troche sie niepokoje wczoraj cały dzień okropnie bolało mnie w dole brzucha (lewo mogłam chodzić). śluż mam taki zółty i gęsty i leci go baardzo dużo...zaczął mi lecieć około1.5 roku temu. czy to mozliwe ze niedługo dostane ? dodam ze rocznikowo mam 15 lat mam jeszcze jedno pytanko: Mam małe piersi ...czy po miesiączce przestaną one rosnąć? ;( prosze o szybką i szczerą odpowiedź ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
do olla_98 ; Tak, to możliwe, że niedługo możesz dostać okresu. :) Ale dokładnej daty nikt nie może przewidzieć (niestety). A co do drugiego pytania to ; Gdy pojawia sie miesiączka to piersi stają się większe :) (przynajmniej w moim przypadku tak jest) 3maj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×