Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość dosia xD
DO KATARZYNA122 Tak kasiu to objawy pierwszej miesiaczki ale pamiętaj kiedy powiększą ci sie biodra bedziesz miała pewnośc ze miesiaczka nadejdzie. Przynajmniej ja tak miałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Do KATARZYNA 112 Kasiu, nie ma czegoś takiego, że jesteś chora na ,,nie manie''miesiączki.Każda dziewczynka dostaje ją wcześniej czy później.Zapytaj się Twojej Mamy jak to z Nią było.Jeśli dostała np. w wieku 14 lat Ty powinnaś dostać podobnie. PS.Jak powiedzieć Mamie o miesiączce : -Mamo dostałam miesiączkę (okres) -Mamo potrzebuję podpasek -Mama jestem już dojrzała -Mamo nie będę pływać na basenie. Ja powiedziałąm sposobem ostatnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna122
Dzięki wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiem Ci jak to bylo u mnie...okres strasznie obfity. a co sie czuje? na pewno charakterystycznie obrzmialy brzuch. ja mialam 10 lat jak dostalam swoj pierwszy okres...pamietam doskonale-lato,wakacje...i kombinacje z podpaskami, bo zielonego pojecia nie mialam jak sie je przykleja:D dzis mam 19 lat...i tyle lat juz okres!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
NmZc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNA 122
tYLKO ŻE U MNIE TYAK JEST Z TYM ŚLUZEM ŻE JAK SIĘ ZASCHNIE TO JEST ZÓŁTAWY CZY TO JEST NORMALNE ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusia212121
Ja 17 grudnia tamtego roku miałam 1 miesiączkę tylko przez 3 dni. Trochę się martwiłam że tak krótko. Obecnie w niedługim czasie powinnam dostać 2 ale na razie czekam. Wiem że może to być odstęp około 3 miesięcy. a... (od niedawna) mam 13 lat. Czy w waszym przypadku długo czekałyście na 2 miesiączkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusia212121
ja 17 grudnia tamtego roku miałam 1 miesiączkę tylko przez 3 dni. Trochę się martwiłam że tak krótko. Obecnie w niedługim czasie powinnam dostać 2 ale na razie czekam. Wiem że może to być odstęp około 3 miesięcy. a... (od niedawna) mam 13 lat. Czy w waszym przypadku długo czekałyście na 2 miesiączkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do Dusia212121 Ja miesiączkę drugą dostałam jakieś 15 dni po pierwszej. Trzecią dostałam 1,5 miesiąca później, a na czwartą czekałam 3 miesiące. A na piątą 2 miesiące. To takie strasznie nieregularne :) do KATARZYNA 122 To normalne. Śluz po zaschnięciu zawsze robi się żółty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Ja pierwsza miesiaczke dostałam 22.12.09, a druga 15.01.10, o 7 dni zawczesnie ;p;p. Ale moje są tak obfite że juz mam ich dosc ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNA122
Gora dzięki za odp bo juz sie bałam ze jest coś nie taak Dużo dziewczyn pisze że jak sie nie mysli o okresie to szybciej się go dostaje a ja nie potrafie o tym nie myśleć bo ja bym już bardzo chciałA ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też chciałam. Chciałam, ale mi się odechciało :) Jak okres jest słaby to OK, ale jak się zrobi obfity to już masakra. Bo to co każdą miesiączkę jest większy. Bo jest się coraz bardziej gotową na urodzenie dziecka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Do Dusia212121 Ja swoją pierwszą miesiączkę odstałam 21 października 2009r. i nadal czekam na drugą :( .Nie mam pojęcia co się dzieje ! . 3-dniową miesiączką się nie martw, moja też tyle trwała :) .A jakie było Twoje krwawienie tzn. skąpe, średnie, obfite .Jaki miało kolor? . Bo mój pierwszy okres był ciemno-brązowy, bardzo obfity :( . Pozdrawiam, Marlena :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Dziewczyny, jak wyglądał pierwszy dzień przed Waszymi 1 miesiączkami ? . Tzn. jakoś bolał Was strasznie brzuch, miałyście śluz ? . Bo mój dzień przed miesiączką to w szkole na przerwie poszłam do łazienki patrze a tu na papierze plama krwi.Pożyczyłam podpaskę od koleżanki ale nosiłam ją aż do wieczora i......nic.Dopiero dzień okresu poszłam do łazienki tuż przed konkursem z j. polskiego patrzę a tu........na wkładce [założyłam dla bezpieczeństwa :)]pełno ciemnobrązowej krwi ! . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
do Marlena ; Ja tam dzień przed pierwszą miesiączka nic szczególnego nie zauważyłam. Po za objawami, które wystąpił już wcześniej. Dzień jak co dzień, budzę się ubieram idę do toalety a tu ; niespodzianka. Powiedziałam mamie i ona kazała mi zostać w domu (bo to był czwartek) no a w piątek nie było sensu iść więc.. ( ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do Marlena * U mnie dzień przed miesiączką nie miałam żadnych objawów. Nic mnie nie bolało, a na śluz przestałam zwracać uwagę gdzieś pół roku wcześniej, bo już się do niego przyzwyczaiłam :) Ja miesiączkę dostałam na wakacjach tego roku (11 lipca). Byłam w domu, do 10 godziny w łóżku, wstałam, zjadłam śniadanie, ubrałam się, idę siku i... Czerwona, nieduża plamka. Ale na piżamie jej nie było. Zawołałam mamę, powiedziałam mamie, że dostałam okres. Moja mama jakaś taka speszona była i cały czas mi mówiła, że jestem dorosła i takie tam :) Ona to chyba bardziej przeżyła ode mnie (bo jestem jej najmłodszą córką). I moja mama przez cały czas mi mówiła, żebym się myła . Bo groziła, że dostanę zakażenia. A wg to dzień przed i ów dzień był taki zwykły ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Jak ja dostalam 1 miesiaczke to tylko mnie rano bolal brzuch a jakas godzine pozniej ide do lazienki a tam brazowo czerwony sluz, ale pozniej juz byla tylko krew;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNA122
NAPRAWDE SIĘ NIECIERPLIWIE BO JA BYM JUŻ BARDZO CHCIAŁA MIEĆ OKRES CO ROKU MI W STYCZNIU ODWALA Z TYM OKRESEM BO JA TYLE W STYCZNIU SIĘ NIECIERPLIWIE A PRZEZ CAŁY ROK O TYM NIE MYŚLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
Do KATARZYNA122 ; Nie przejmuj się! A po za tym to gdy dostaniesz okresu nie będziesz chciała już go więcej mieć - wierz mi . To nie jest nic miłego (broń Boże nie chcę cię straszyć) ale takie są realia . Ale tak z jednej strony to ci się nie dziwię, bo miesiączka może przyjść znienacka - nie wiadomo kiedy i gdzie. Na wszelki wypadek wyposaż się w podpaski i UZBROJ SIĘ W CIERPLIWOŚĆ !! A tak 'na marginesie' ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed miesiączką pierwszą (04.12.09) nie miałam żadnych objawów. po prostu przyszłam ze szkoły, zjadłam obiad, wyszłam z psem i grałam w simsy. poszłam do ubikacji i zauważyłam dosyć dużo krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada_
Cześć dziewczyny. Czytałam wasze niektóre pytania, w których piszecie, że chcecie mieć już okres. Ja też go bardzo chciałam, cały czas o tym myślałam itd. Ale gdy dostałam pierwszej miesiączki Już się tak nie cieszyłam, oczywiście przez ten pierwszy dzień było OK. Ale potem zaczęło mnie to peszyć i denerwować. Miałam bardzo dużo krwi. Po 6 godzinach w szkole, zaraz po przyjściu do domu musiałam konieczni zmienić podpaskę. Mój okres trwa już 8 dni, noszę ciągle podpaskę, lecz dzisiaj już nie mam go tak mało. Prawie wogóle. Jeśli macie jakieś pytania, co do objaw przed miesiączki itp. Piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZNA122
DZIĘKI PIRUŚŚ ... MAM 13 LAT A CO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
Do KATARZNA122 ; Masz 13 lat więc na razie możesz być spokojna, brak miesiączki w tym wieku to nic niepokojącego ! : ) Powodzenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do Ada_ Jeśli dla ciebie 6 godzin z jedną podpaską to dużo, to ja ci zazdroszczę! Ja miałam okres 11 dni i to bardzo obfity. Nosiłam podpaskę na noc w dzień. I starczała mi na 45 min - 1,30 godz. To dopiero była obfita !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Łoooo gora!! Współczuje;p Moja sa tez obfite nosze podpaseke na dzien na ok 2 godz;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie. czy druga miesiączka może nadejść idealnie równo? bo skoro miałam owulację to wyszło, że 24 stycznia dostanę czyli idealnie 28 dni. to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam owulację, więc 24 wypada okres. czy to normalne? bo to tak idealnie 28 dni wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Tak to normalne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNA122
Jeszcze mam jesdno pytanie w jakim jedzeniu jest najwięcej hormonów PLISSSSSSSSSSSSSSSSSSS O ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!Ja też mam do was jedno małe pytanie: Czy waga zależy też od tego kiedy dostaniemy pierwszej miesiączki?? Odpiszcie!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×