Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Tak jestem ;) Właśnie robiłam brzuszki . ja dzisiaj praktycznie wogóle śluzu nie mam i boli mnie głowa i troszke plecy . A czemu słuchasz takich smutnych piosenek ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) co tam u cb sylwia ?. u mnie tak sobie . musze brzuszki dzisiaj porobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam dziś dużo śluzu i cały czas czułam że mi ''coś'' leci i to jeszcze na wuefie :( a u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dobrze ale dzisiaj mam dużo śluzu a te brzuszki nic dlamnie nie pomagają.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem na tym forum nowa i chciałabym się dowiedzieć kiedy będę miała pierwszą miesiączkę. Piersi są wrażliwe od maja 2009 roku śluz mam ok 9 miesięcy włosy łonowe 3 cm a piersi obwód 69cm. Kiedy będę miała okres proszę odpiszcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez imienna xd
do "dorka115" - Słuchaj nie wiem czy można to przewidzieć , ale wydaje mi się że niedługo;) Masz wszystkie objawy,tyle że to nie zawsze wystarcza:D Masz może jakieś bóle pleców albo skurcze w podbrzuszu? Jeśli tak to znaczy że ciociunia z czerwoną walizką w najbliższym czasie cię odwiedzi;) A jak nie to trochę poczekasz ale spokojnie, przyjdzie napewno:) Dziewczyny np. robią brzuszki;) Nie wiem czy im pomogło ale może nam tu odpiszą;) UU ale się rozpisałam;) 3-maj się; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jak tam u was ?. U mnie tak sobie . bolą mnie plecy i głowa strasznie . rano miałam dużo śluzu a teraz praktycznie wogóle . Ide chyba porobić brzuszki :) a wy piszcie bo strasznie cicho na tym forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez imienna xd
Ej dziewczyny "dorka115" o coś pyta..;) może jej odpowiecie??;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxkasikxx
Hej dziewczyny ! Pisałam tu jakieś 120 stron temu dwa lata temu i wtedy pisałam że nie mam jeszcze okresu i do tej pory nie mam już nie wiem co się dzieje boje się że jest coś nie ok bo już mam 14 lat i bardzo się o to martwię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×