Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Hej dziewczynki :) Nudzi mi sie troche więc postanowiłam napisać co u mnie . U mnie lekki ból brzucha i głowy , śluz średni a samopoczucie nawet nawet . :) a jak tam u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nawet dobrze . nic mnie teraz nie boli sluz jest średni ale jest taki dziwny , tak sie ciągnie .. nie wiem czemu . a co u was ?. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dobrze! Ani bólu brzucha , ani głowy ! I ja dałam sobie spokój z wywoływaniem miesiączki . ;) Jeśli moje ciało będzie gotowe na to bym stała się kobietą , to miesiączkę dostanę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuurde dziewczyny tak się zastanawiam czemu tak wyczekujemy tej cioty !? . Mi chodzi głownie o to że bd znak że bd płodna i będę mogła mieć dzieci . Dziś na w-fie myślałam że się posikam że śmiech. Facet się pyta mojej kol czemu nie ćwiczysz jesteś chora ? a ona na to jestem nie dysponowana a on czyli to też choroba.. jaki ciemniak a na każdej stronie o okresie PO PIERWSZE MIESIĄCZKA TO NIE CHOROBA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi głównie też o to chodzi że wszystko bd ze mną ok , poza tym jakbym teraz dostała to będe przygotowana , a kiedy np będe na wycieczce czy coś... same rozumiecie że to trochę głupio jak człowiek jest gdzieś poza domem daleko i dostaje ;) a po za tym po prostu coś mnie ciągnie do niej i chcę już miec ;)apewnie jak będe miec to mi się odechce ;) a co do śluzu to ja taki miałam tuż przed plamieniem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fortuna ja mam tak samo . Chcę już mieć żeby mieć pewnosć , ze wszystko ze mną okej ale z drugiej strony to czekanie jest dobijające . Jak napisałaś , że miałaś przed plamieniem taki śluz to aż dobrego chumoru dostałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się humor poprawił bo w grudzie rzeczy to ja mam ten lepki od niedawna :) ale wkurza mnie to czekanie tik tak a ja za 6 dni bd miała 14 i 2 miesiące haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że wyczekujecie tak dlatego, że to jakaś oznaka kobiecości. Ja też strasznie czekałam i bardzo chciałam dostać i mimo że to jest bardzo nieprzyjemne, to nie dziwię się sobie. Po prostu chciałam ; ). Mam 2 koleżanki w swoim wieku które nie mają- pierwsza okroooopnie nie chce dostać, a druga się martwi, że się nie obejdzie bez hormonów. Myślę, że tych co nie chcą jest ogólnie mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Co tam u was ?. U mnie ok . Boli brzuch i plecy ale to dobra oznaka :D Śluz mam taki jak wczoraj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze lepsze to niż stanie w matrwym punkcie;) a mnie teraz brzuch trochę pobolewa :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dziś nic nie boli jak zwykle. Śluz średni . A jeśli chodzi o te czrne poprochy to jakiej one są wielkości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Nie które laski tu pisały że miały jakieś czarne paprochy ! jakiej one są wielkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa . już wiem :D coś takiego jak zwykłe paprochy takie małe . miałam takie w sierpniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też takie miałam! Właściwie to nie wiem co to, ale miałam właśnie przed okresem, a nawet teraz przed kresem czasem mam. Na pewno nie były z majtek, bo były innego koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mam czasem też takie właśmie czarne niteczki ,ale to normalne chyba bo w szkole moje kumpele też takie mają i tu na forum dziewczyny też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×