Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość lol ; )/ : (
hej dziewczynki sry że mnie nie było mi już okres powoli zanika ; ) a u was c'tam ?? ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do lol ; )/ : ( a spoko mi sie juz okres wlasnie skonczyl i znow mam ten bialy sluz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
lol:)/:( a ty mialas obfita pierwsza miesiaczke czy nie bo ja baaaaaardzoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo i chcialam wiedziec czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol ; )/ : (
czy ja wiem taka dosyć nie przejmuj sie to normalne jedna jest obfita a druga nie : ) ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol ; )/ : (
hllo jest tam ktoś ?? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do lol; )/ : ( aha dzieki juz sie balam ze sie ze mnie cala krew wyleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra:D
ej dziewczyny sluchajcie pomozcie bo nie wiem co robic. Pierwsza miesiaczke dostalam 28 listopada i drugiej nie widac juz sie zaczynam martwic co jest ze mna nie tak wiem ze cykle na poczatku sa nieregularne ale mnie to czekanie dobia.Aha i 5 sni temu zanikl mi ten bialy sluz nic nie ma ja juz sama nie wiem jak podejrzewacie kiedy moge dostac 2 okres to prosze pomooooozzzzzcccieeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, chyba do tego czekania musisz się przyzwyczaić. Przy pierwszych cyklach mogą być przerwy nawet pół roku i niestety nie da się z tym nic zrobić- natura ;). Czekaj cierpliwie i się nie martw, a ze śluzem też często różnie bywa. Ogólnie to jest tak, że taki biały rozciągliwy jest przy owulacji, ok.12-14 dni przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra:D
do oorbitka dzieki no bede musiala sie przyzwyczic ale dziwne bo mi nigdy nie zanikal przed pierwsza miesiaczka mialam brazowy sluz a nie ze zanikl dziwneee a moze ty cos wiesz o tym zanikaniu sluzu??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniejsza z tym xd
hej laski kiedys tu pisalam ale nie pamietam nicku. Pisalam ze nie dosalam jeszcze miesiaczk.Wczoraj wieczorem ide do kibelka patrze duzzzoooo brazowego sluzu zalozylam podpaske. W nocy roszke brzuch mnie bolal. Rano wstaje ide do lazienki patrze a na podpasce duuuzzzzooo krwiii. No i takim sposobem dostalam okresu dzieki wam ze wemnie wierzylyscie mam nadzieje ze wy ktore nie dostalyscie okresu tez zanielugo dostaniecie:******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mniejsza z tym gratulacje ;) coraz więcej dzziewczyn z forum dostaje okres ;) zazdroszczę ci :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniejsza z tym xd
he dzieki fortuna22 a ty jeszcze nie dostalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ale chciałabym żeby to się zmieniło :( czekaie mnie dobija :( no ale cóż może w tym roku przyjdzie do mnie ciocia z czerwona walizką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniejsza z tym xd
do fortuna22 hehe napewno a masz ten sluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
no to moim zdaniem wyczekuj misiaczki a jak ci sie pokaze brazowy sluz to napewno w przeciegu kilku dni bedziesz miala okres a teraz jaki masz kolor sluzu??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola:*
hej dziewczyny mam nadzieje ze mi pomozecie. Nie mam jeszcze miesiaczki ,ale dzisiaj rano wstalam poszlam do lazienki i zobaczylam malutka brazowa plamke wiedz zalozylam podpaske 1 gzine temu bylam znow w lazience i znow kilka tych plamek tyle ze troszke wiekszych czy to pierwsza miesiaczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Przepraszam was że mnie tyle nie było ale byłam na świętach i na sylwku w Zakopcu i nie miałam tam neta :D Widze , że dużo nowych osób i , że duzo nowych stron . Musze to dzisiaj nadrobic bo nie jestem w temacie ; pp Mnie od jakiegoś tygodnia boli brzuch i plecy i miałam przez jakieś dwa dni brązowy sluz . co o tym sądzicie ?. Czekam na odpowiedzi :) I gratuluje dziewczynom z forum co dostały przez ten tydzień okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczynki . Widzę ,że już większość z was podostawała okresy ;) Bardzo mnie to cieszy . A ja z fortuną czekamy . Może w tym roku nam się poszczęści . U mnie . Db . To znaczy nie mam śluzu od czasu do czasu boli mnie brzuch . Ale lekko . A nie wiecie może co z Aduśką ? bo jakoś jej ostatnio nie widać na forum . Może okresu dostała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ; pp ciesze się że o mnie nie zapomniałyście :) Co sądzisz o tym moim brązowym śluzie ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do karolinka:* Mój śluz jest własnie taki żółtawo brązowy i dalej te kropki. A brzuch to chyba nie każdego musi bolec, nie? ;) Odpiszcie, papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sandra :D Po pierwszej miesiączce niektóre dziewczyny przez jakiś czas mają jeszcze śluz cały czas, a niektóre mają już w pełni dojrzały cykl gdzie śluz występuje tylko podczas owulacji, może to jest przyczyną zanikania. A do tych co jeszcze nie mają- wyczytałam że dziewczyny o większym wcięciu w talii szybciej dojrzewają płciowo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
hej do aduśka moim zdaniem jest to plamienie przedmiesiaczkowe a ciagu paru dni powinna wystapic miesiaczka:) a duze tego jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do aduśka moim zdaniem jest to plamienie przedmiesiaczkowe powinnas dostac miesiaczki w przeciagu kilku dni:) a duzo jest tego brazowego sluzu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka laski ;) u mnie rozciągliwy śluz jak narazie . żadne zmiany nie nastąpiły :( ola :* byc może to twój 1 okres tylko że skąpy . albo plamienie . w każdym razie gratulacje ;) aduśka i sylwunia 205 siemka znowu na forum:D już myślałam że nas opuściłyście ;) aduśka może to był 1 okres ? jak było 2 dni to chyba nie plamienie .... gratulacje ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było gdyby to był okres ale w to wątpie .. Myśle że to raczej plamienie .. zobaczymy w najbliższym czasie :) A ból brzucha jest cały czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1o1o1o
czesc dziewczyny. Mama 14 lat i zero okresu tylko durza ilosc przezroczystej cieczy . Troche sie martwie ze okres moge dostac w kazdej chwili . Nie martwcie sie okres przyjdzie ale zawsze noscie podpoaki jak by cos ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Czemu nic nie piszecie ?. Nudno troche :D Jak sie czujecie i wogóle ?. Jak tam po sylwestrze ?. ; pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×