Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość sanczojoa
Hej!! Chyba mnie pamiętacie? Chciałam się zapytać... Jak się ma śluz (w moim przypadku jakiś taki żółto biały) to ile go leci???? Bo mi tak malutko 1 dnia, potem średnio 2 dnia, a 3 dnia całkiem sporo i przerwa. I czy to normalne,że tak jest? On raczej nie jest cały czas prawda?? Tylko tak od czasu do czasu w ciągu dnia coś poleci. Tak jest czy się mylę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Siema! Co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
nic :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mam do was dziwne pytanie. Przepraszam że nie na temat, jak nie chcecie żebym śmieciła to powiedzcie. Otóż, jaki jest wasz stosunek do mulatek? Nie chodzi mi o rasizm czy coś takiego, tylko o ich urodę- jasna, porcelanowa karnacja czy mulatki? Tylko obiektywnie, proszę ;) W moim otoczeniu pojawił się problem z tym związany i może wasze zdanie pomoże mi go rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do OOOrbitka : Mi sie to podoba . A szczególnie przystojni mulaci .. :D Dobrze , że nie widzi tego mój chlopak ; pp Nie mam z tym żadnego problemu :) I jasne piszcie na wszystkie tematy jesteśmy tu po to żeby sobie nawzajem pomagac :) Dzisiaj u mnie ból brzucha straszny tak jak i wczoraj , pleców i głowy , śluz mały i biały . wogóle psttanio mam straszne zmiany w nastroju .. Piszcie co u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxkasikxx12
U mnie dziś śluzu prawie wcale nic mnie nie boli . Ale czasmi mam takie bóle sekundówki w okolicy jajników ale to chyba nic nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mam strasznie bolesne skurcze w okolicach podbrzusza. Nie moge wytrzymać kłade się na łóżku i skręcam sie z bólu. Co sie dzieje pomóżcie i piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To weź jakieś leki , może zrób masaż .. Nie mam pojęcia co jeszcze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjeżdżacie gdzieś na ferie dziewczyny ?. :D Ja tylko jutro do szkoły i już wyjeżdżam . :) Ale w sumie to nie wiem czy się cieszyc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka baby ! :p Nie było mnie trochę... Hm. Od 3 dni mam strasznie dużo śluzu. Jest jasny żółty i przezroczysty. Muszę częściej wymieniać wkładki. Nie wiem,czy to możliwe,że niedługo przyjdzie do mnie (waszym językiem) ,,ciocia z czerwoną walizką''. Ogólnie nie mam bóli brzucha ani pleców czy coś. Jedynie wkładki szybko schodzą. Przedwczoraj musiałam wymieniać wkładkę z 3 razy ! No,ale może dostanę okres :D Było by suuperr... No,a jak tam u Was ? ;) O kama16-fajnie,że też masz 12 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka 114 - delikatnie masuj podbrzusze ręką,by je rozgrzać weź krótką kąpiel w ciepłej wodzie - unikaj gorących kąpieli ! przyłóż butelkę z ciepłą wodą do podbrzusza nie koncentruj się na bólu ! :) Możliwe,że niedługo dostaniesz okres :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduśka- ja mam ferie od 31 stycznia,do 13 lutego. Ale zaczynają się troszkę wcześniej,czyli 29 stycznia,weekendem,więc dwa dni wolnego dodatkowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna a wyjeżdżasz gdzieś czy siedzisz w domu ? :) Ja jade z rodzicami do Francji ale sie za bardzo nie ciesze bo sie przeprowadzam . I będziemy wybierac dom .. :( A wy jak spędzacie ferie ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już ferie jutro się jeszcze idzie ale ja nie idę nie chce mi się . Ja na ferie jadę tylko na 5 dni do Wrocławia .Adu$ka ale ci zazdroszczę Francjaa ... Ahh ja mam w maju wycieczkę na 6 dni do Paryża i nie mogę się doczekać . A gdzie się przeprowadzasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka 114- no widzisz,to raczej dobrze ;] Aduśka- z jednej strony masz fajnie,że jedziesz,ale z tym przeprowadzaniem...Ja bym nie chciała się przeprowadzać. A dlaczego się przeprowadzacie ? Może pojadę gdzieś do Sącza do kuzynek na kilka dni, a tak to,to nigdzie. Wiesz,mam 10 minut drogi na wyciąg chałaciarski,prowadzony przez mojego wujka. Super się jeździ,to mi wystarczy. Normalnie nie ma śniegu,ale tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyskaa
siemka ja mam podobny problem jak wy mam sluz od prawie roku rosna mi piersi mam wlosy lonowe nawet je juz golilam przez cale dnie nosze telefon w kieszeni czy przesto moge nie miec okresu..? ah zapomnialam dodac mam 13 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Siema babsztyle, co u was? U mnie bardzo duuzo sluzu, ostre bóle brzucha i jajnikow i ostre zmiany nostrojow ( nawet moja pani to zauważa:(), ja niby już miałam już pierwszy okres, przynajmniej tak twierdzi Kama i dzisiaj powinnam dostać okresu (to było 4 tyg temu) tak tez myślałam. Tak mnie bolal brzuch i byłam i jestem słaba, ale nic. Mam do was pytanko- okresu powinno dostać się co miesiąc, 28 dni czy co ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Do justynkaa- nie wiem, przykro mi jest, ale ja myśle, ze nie PS: pomóżcie mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Heelllol? No dobra fajniebybylo gdybyscie odpisaly ale ok, w takim razie mam inny problem na temat innego tematu.No to tak, denerwują mnie moje koleżanki ze szkoły, co mogę na to poradzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do xxkasikxx i Martyna12 : Przeprowadzam się właśnie do francji do paryża bo moi rodzice dostali tam lepszą prace .. Moja siostra też nie chce jechac . Oby dwie mamy tu chłopaków i wogóle . Ale rodzice powiedzieli koniec i kropka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Maatyla : przez pierwsze 2 lata okres jest zazwyczaj nieregularny więc możesz dostac nawet za pare miesięcy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Np to dupa, bo ja nie jestem pewna czy miałam okres skoro przez 6 dni leciał mi brązowy śluz, 1 dnia z kropelka krwi, i chciałam się przekonać...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adu$ka Paryż ? niby fajnie . Ale jak macie tu chłopaków to to przestaje mieć znaczenie ! Napewno jest wam bardzo ciężko ! :( .A wiadomo jak długo bd tam mieszkać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Do aduska- mam jeszcze jedno pytanie, a przy okazji dzięki. Skoro mam wszystkie objawy od 4 dni to może dostanę np jutro, co o tym myślisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiadomo . Rodzice narazie nie planują powrotu :( Najgorsza będzie zmiana szkoły .. Nicola (siostra) ma już 17 lat więc niedługo będzie mogła wyjechac a ja ?. :( Maatyla : Bardzo możliwe ale ci tego nie zagwarantuje . : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Współczuje Ada, przykro mi, a umiesz przynajmniej francuski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×