Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

tak umiem . jeżdżę do francji od kiedy pamiętam do mojej cioci . a poza tym chodze na prywatne lekcje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
No to może nie będzie tak złe, poznasz nowe osoby, chłopaka kolejnego tez se na stówę znajdziesz:) głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomi okej ale ja nie chce nowego chłopaka . ! Mam chłopaka którego bardzo kocham i z którym jestem już długo (3 lata) i nie zamierzam tego zmieniac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
No to biedna jestes! Ja nie mam chłopaka i jakoś dobrze się z tym czuje, niby mam już 12,5 lat ale jest ok! Ale będziesz czasem pisać:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
A ty ile miałas lat gdy mialas pierwszego chłopaka? A właściwie ile ty masz lat aduska????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będe pisac cały czas . Mam tam dostęp do internetu więc będe pisac codziennie :) Nie mam pojęcia co zrobic z moim chłopakiem . Nie chce sie z nim rozstawac ale to bez sensu tak na odległośc .. najgorsze jest to , że on jeszcze nic nie wie . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Nie, wow to jestes w 2 gimnazjum? Pa ja musze robić lekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama16
do martyna12 : nom fajnie że ty też :) sorka że tak długo nie byłam , u mnie spk już po pierwszym okresie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny , co tam u was dawno sie nie oddzywałam wiem , u mnie od poniedziełku jakieś dziwny czerwono brazowy sluz cos takiego i niewiem co to jest czy taka 1 miesiaczka czy co ? pomózcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusiula : bardzo możliwe , ze to jest okres :) Gratulacje :D A tak poza tym to dziewczyny dzięki za wsparcie w mojej sytuacji ; *****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Dansiula: gratulacje Kama: siemka Aduska: nie ma za co i pamiętaj wszystko się ułoży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Wszyscy: dobranoc! Obiecalam sobie, ze pójdę wczeeesniej spać! Jutro musze wcześniej wstać, buzka i ja Ci tez Aduska dziękuje za to ze mogłam sobie z Toba pogadać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka12
cześć . mam pytanko mam wydzielinę czy mogę nosić wkładki lub podpaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśka12- Jeżeli masz białą wydzielinę,noś wkładki. Podpasek używa się podczas okresu :) kama16- ;) Ale ja Ci zazdroszczę,że już miałaś... Jak powiedziałaś mamie ? A co tam ? U mnie okay,po za tym,że pierwszego okresu brak ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduśka,no skoro macie tu przyjaciół i chłopaków... Też bym nie chciała. No,ale jak rodzice coś powiedzą,to tak musi być :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna12 : no niestety .. narazie jestem uzależniona od rodziców . :( A u mnie ból brzucha i pleców , śluz biały średni . ciekawe co sie dzieje z fortuną ?. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś malutko białego śluzu alee dziś mam poprostu wielką nerwicę Strasznie się wyżywam . Adu$ka a nie macie w pobliżu babci czy jakieś rodziny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama16
ja w sumie nie mówiłam sama się domyśliła.. :) ja mieszkam w STM w Warszafce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama16-aaaa ;D Ucieszyła się ? ;) Aduśka-przeżyjesz :) Nie martw się. Ważne,że nadal z nami będziesz,chociażby przez internet :):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : )\: (
siema laski :D do justyskaa : a masz czasami bule podbrzusza albo coś ? nie martw się telefonem ja tak samo nosze i dostałam niedawno :D uszy do góry spodziewaj sie niedługo cioci czerwonym polonezem :D pozdrowionka xd a u was c'tam oj aduśka współczuje zostawić chłopaka którego na dodatek kochasz.. naprawdę współczuje :( ale nie martw sie paryż jest piękny zawsze chciałam tam pojechać ^^ ale sie rozpisałam hahaah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini1996
Hej;) Wiem,że bardzo, ale to bardzo długo się nie odzywałam , ale chciałam wam podziękować za wsparcie i rady jakie mi dawałyście;) Musze was poinformować ,że przez pół roku miałam brązowy śluz ( może trochę krwi). Myślałam,że to moja pierwsza miesiączka, ale niestety się myliłam. 25.12.2010r dostałam swoją pierwszą ( prawdziwą) miesiączkę ;) Gdy pisałam do pani ginekolog (na gg) to dowiedziałam się od niej,że te brązowe plamienia z krwią to były ,,miesiączki bezowulacyjne" ,a dopiero gdy zaczęłam krwawić stałam się kobietą i dopiero od teraz mogę mówić, że dostałam tej prawdziwej miesiączki;) Bardzo się z tego powodu cieszę...:D Jeszcze raz dzięki wam za wszystko;):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Hej wszystkim! Do mini 1996: czy to znaczy jeśli miałam przez 6 dni brązowy śluz Z krwią to to nie był okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini1996
Do Maatyla; Powyżej opisałam swoją sytuacje ,więc widzisz ja miałam przez pół roku taki brązowy śluz a potem Pełno Krwi. Myślałam ,że się wykrwawie ;) Do Aduśka; Fajnie ,że jesteś w moim wieku , ale z ta przeprowadzką to też współczuje w szczególności jeżeli chodzi o zostawienie chłopaka z którym się jest 3 lata...;( ----------------- Dziś dobre samopoczucie ;) W szkole same pozytywy ...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×