Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość xxkasikxx12
OMG jaka jestem obolała ... :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak dziwnie nic mi się nie chce :( kurde wkurzam się bo mineły chyba 3 miesiące od plamienia i nic kompletnie nic nie ma :( często mnie głowa boli i wgl :/// Maatyla mi się widzi że to okres tylko skąpy :) gratulacje ;) ja juz tyle czasu na niego czekam i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxkasikxx12
Przerąbana. Jak tylko mocniej zakasłam to już mi wylatuję wiadro śluzu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduska? Oorbitka? Lol? ... Gdzie jesteście????:(:(:(:( ja mam problem!!:(:(:(:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fortuna: Najpierw pytanko; tylko ze jak teraz mi prawie nic nie leci oprócz brązowego sluzu tak tyci tyci Fortuna: nie martw się! A ile masz lat i jakiego koloru było twoje plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia: Spx wczoraj miałam tak samo z tym brzuchem tez a dzisiaj dostałam 2 okres Karolinka: uszy do góry!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia: to znaczy dzisiaj mi się zaczął, a pewnie dopiero jutro mi się rozkręcić:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maatyla miałam tak : wróciłam ze szkoły patrze na wkładkę .był na niej pomarańczowo brazowy śluz i czerwone i brazowe maleńkie kropki w tym . no to ok założyłam wkładkę i myślałam że dostanę ale nic nie było potem tylko śluz biały :( mam 12 lat . co myślisz ? co do ciebie to jeżeli cokolwiek leci to myśle że to okres :p no ale nie wiem nie jestem nieomylna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej No-! Straasznie mnie boli głowa i brzych!!!!:(:(:( Piszcie co u was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złe? Za co? Haha. I czemu miałabyś nie pisać? Oczywiście że pisz. No i jaki masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fortuna: może np dostaniesz jutro:):):) błagam pisz wszyscy sobie poszli tyko noe my:);) pisz, pisz, pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie boli dokładnie prawie wszystko, niedługo powinnam dostać ale to raczej przez to że przesadziłam z rozciąganiem. No i mam katar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyla nawet nie wiesz jakbym już chciała dostac :/// jeśli tobie się kiedyś znudzi okres to mi gooddaj :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spx- przed Chiwila rozmawiałam z mam i powiedziała ze na początku to będzie tak wyglądać jak niewiadono co:):):) wiec Spx jestem już pewna:):):) ale się cieszę:) ale głowa u bezuch mnie Straasznie boli:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, tylko ze wiesz moje okresy wyglądają trochę inaczej niż sobie je wyobrazalan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej wiesz co ciuese się jest takie forum i w ogóle wy:) gdyby tutaj nie weszła nie wuedzialabym ze jestem już Kobietka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha.
hej , piszemy? :) nie cierpie mieć okresu normalnie nie cierpie. nie dość że mamy ferie to mnie brzuch tak boli ze masakra jakaś:/ czekam aż mi sie on skonczy i niech juz sobie pojdzie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha.
piszemy? jak coś to moge odpowiedziec na kazde pytanie wasze:) co tam ? u mnie bule brzucha:/ nadal mam miesiączke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×