Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Mini1996
Przez pół roku co 2-3 tygodnie miałam tak jakby brązowe plamienie - co pani ginekolog nazwała miesiączką bezowulacyjną. Gdy minęło równo pół roku dostałam ,,tej prawdziwej" miesiączki. Dziś mija 28 dni i znów plamię na brązowo; /Nie wiem o co chodzi...Przy ostatniej miesiączce myślałam,że się wykrwawię, a teraz nie ma żadnej krwi tylko plamię na brązowo:/ Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
dzieki ale nie wiem co sie ze mna stalo poprostu wzielam zyletke i zaczelam ciac:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini1996
Cięcie się to nie wyjście z sytuacji. Pozostawi tylko blizny: / A tak po za tym to cieszę się bo zaczęły mi się ferie!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
no wiem bede miala blizny ae ja go kocham a on ma mnie w dupie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatylda
Karolinka: nie martw się! Wszystko się ułoży! Mini: ej może np jutro dostaniesz:) ja na początku mego ala okresu mam krew a potem ciagle brązowy śluz... Może ty jak na początku swego pierwszego Masz śluz a okres dostaniesz za kilka godzin albo jutro nie przejmuj się:) U mnie mocny ból brzucha chociaż 4 dzień okresu, jestem chora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do maatylda dziekuje dziekuje wam wszystkim jednak nie opuszczam forum dzieki wam rana w moim serduszku prawie sie goi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i gdyby co t co pisała Maatylda to ja napisałam:) pseudonimy mi się pomylity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka: powiem wiecej: ja miałam podobna sytuacje, zakochalam się w chłopaku ktory miał dziewczynę i wysmial mnie przy całej klasie:( a na dodatek pisał mi ciagle obraźliwe sms- y :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do maatyla o boze fajnie ze cie wysmial przy calej klasie jabym sie chyba zabila ze wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : )/; (
nie przejmuj sie karolinka do wesela się zagoi i rana na serduszku też :) my ci w tym pomożemy co nie dziewczynki ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do lol dziekuje ci tak bardzo:*********** ale niestety nigdy o nim nie zapomne z nim przezylam pierwszy pocalunek iiii... nadal go kocham ale wiem ze dzieki wam bedzie to latwiejsze do zapomnienia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina jasne że pomożemy ;) zawsze masz nas :) może kiepska ze mnie pocieszycielka ale uwierz że ci współczuję . wyobrażam sobie jak się czujesz, ale jeśli zerwał z tobą tak ot to nie jest ciebie wart . uwierz jeszcze wszystko się ułoży ;) trymaj się cieplutko i nie myśl o tym :* a co do mnie to nistety nie będzie mnie 5 dni od jutra na forum :( wyjezdzam w góry i nie mam neta tam :( ale jeszcze do wieczora postaram się byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mini: jak ty miałas ta miesięczne beziwulacyjna to miałas sam brązowy śluz? No bo jak ja nam taez sam brązowy śluz, tylko 1 dnia jest krew to może to tez jest to...? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini1996
Maatyla; dzięki;) W twoim przypadku to może być miesiączka. U mnie te miesiączki ,,bezowulacyjne" były co 2-3 tygodnie, a u cb co msc.:D No jasne,że pomożemy Karolinie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
dziekuje wam jestescie kochane:**** juz jest lepiej zabandarowalam sobie rany i powiedzialam mamie ze kot mnie podrapal oczywiscie niechciala w to uwierzyc ale w koncu uwierzyla. Nie bede patrzec za siebie tylko przed siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini1996
Masz racje z tym,żeby iść przed siebie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini1996
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini1996
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini1996
Cały dzień jest mi nie dobrze i boli mnie brzuch....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini: co do tego ze minął dziś 28 dzień to Oorbitka mi mówiła ze prawidłowe miesiaczkowanie występują od 21 do 35 dni. A poza tym to była twojapierwsza pfrawdziwa, wiec nie zdziw się jeśli będziesz miała nieregularna (to normalne ze tak na początku jest) (ja np mojej miesiaczki- niemiesiaczki dostałam 35 dni po ala pierwszej) moja mama mi mówiła ze nawet ona nie mam tak rowniutko i punktualnie, bo żeby mieć taka trzeba chodzić spać u wstawać o tej samej godinue i jeść posiłki o tych samych lotach, a poza tym do stres w naszej codzienności tez jest przyczyna nieregularnisci, chociaż na razie nie ma oczym mówić, bo pierwsze miesiaczki, jednym zdarzają się być takim czymś jak umnie , a drugim drugi okres przyjść może dopiero po kilku miesiącach (chociaż w twoim przypadku, myśle ze dostaniesz i to za nie tak długo:) ) dobranocka:):):) Caluski i do jutra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniek 1234
a czy bałyście sie przed pierwszą miesiączką ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Co tam u Was,baby ? ;) U mnie nic. Śnieg sypie,niedługo zaczynają mi się ferie :D Ale okresu brak. Tylko śluz i nic więcej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×