Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Miki;*
Dobra dziewczyny ja uciekam z tego forum:) Jak ktoś będzie miał moje pseudo to jak coś to nie ja żeby nie było;) Szkoda mi opuszczać te forum no ,ale trudno:) Mam nadzieje,że każda z was w końcu dostanie oczekiwaną miesiączkę i,że nie będziecie miały żadnych problemów;* Papapa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie okres skończył:) choć i tak nie wiem czy go kiedykolwiek miałam:( Do miki: a tobie zaczął sie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , dziewuszki ;) Co u was ? U mnie już 2 wieczór prze potwornie boli brzuch ( na dole ) , szczypie mnie na dole pleców i wczoraj miałam 2 plamienie . Pierwsze miałam 3 miesiące temu . Co do moich buli brzucha to wczoraj wieczorem jak kładłam się spać to zaczął mnie lekko kłuć prawy jajnik .Ale już tak po 10 minutach , to się w łóżku z bólu zwijałam , tak mnie kuł . A teraz też mnie boli na dole . Normalnie od lewego jajnika do prawego . Nie mogę się wyprostować tak mnie boli . Nie wiem może to znak ,że niedługo przyjdzie do mnie ciocia z czerwoną walizką ? A i ja już wcześniej pisałam tak od 130 str. . .Powiedzcie czy to znak , że nie długo dostanę . A do dziewczyn które już mają miesiączkę . Czy wy też tak miałyście , to znaczy takie straszne bólu podbrzusza ? PS. Ale się rozpisałam ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia: ty pewnie wiesz (pisałam 160 str ze u mnie ) okres był bardzo dziwny:),No ale tez tak miałam, myśle ze dostaniesz i to w krótkim czasie:p PS;ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka: ok, ale trochę mnie to wszystko wkurza- ten Moj okres wcale nie wygląd na okres, może ty mi powiesz co o tym myśleć:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infinity&love
Cześć, Za miesiąc skończę 13 lat. Mam już wszystkie objawy przed miesiączką, ale jej nie ma :(. Od 3 lat mam śluz, nie ukrywam że już mnie denerwuje, bo ile można? Mam już dość duże piersi (rozmiar 75b), owłosienia łonowe i pod pachami, mam nagłe zmiany humoru (już od roku) i wyglądam na 14 lat (chodzę z 14-latkami do klasy i wyglądam tak one. Jak patrzę na klasę w której powinnam być, to oni są ode mnie mniejsi, chudsi, drobniejsi i wydaje mi się to dziwne... zawsze czułam się o rok starsza). Aha, mam 165 i ważę 43 kg. Rozmawiałam na temat okresu z mamą, ale już nie pamiętam, chyba ona dostała okres w wieku 11 lat. A ja nie ;(! Czy może mi ktoś zasugerować, kiedy mniej więcej dostanę okres? Czy to już niedługo? Może jeszcze w tym roku? I czy powinnam nosić przy sobie podpaskę? Kiedy wyczuję, że to już ten moment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Infinty...: ale fajnie! Ja tez mam 13 lat i tez chodzę z czternastolatkami do klasy:)! Tez waze 43 kg i mam 165 cm, tylko ja już miałam 2 razy okres... To jest tak... Po prostu to zależy jak u ciebie będzie to wyglądać: może być ze dzień przed będziesz miala brązowy śluz, ale może być tez tak ze będziesz miała plamę krwi, ale może być tez tak ze od razu będziesz miała krwitok, ale może być tez tak jak u mnie ze na początku będziesz miała krew a potem brazowo- krwisty śluz... Do wyboru do koloru:):):) No to tak: radzę ci nosić przy sobie ze dwie Podpaski, a codziennie wkładki- nie pobrudzi, jeśli dostaniesz, ci majtek okres:) I bądź przygotowana, np ja czułam ze coś sie stanie No i sie stało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Infinity....: tylko ze ja 13 lat kończę dopiero za 4 miesiące:( Tak, wydaje mi sie ze dostaniesz okresu w tym roku:) PS: zazdroszczę co trochę biustu, ja mam mały, może nie tak strasznie- większy od 5 na 8 starszych ode mnie o rok dziewczyn w klasie, No ale jest niżej średniej wielkości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właściwie to teraz w listopadzie skończę 14 a dziewczyny z mojej klasy w tym roku 15. Tylko ja mam gorzej od was. Ja ważę 55 kg przy 169cm. I gdzie to wszystko mam? W nogach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infinity&Love
Dzięki Maatyla ;* mam nadzieję, że niedługo dostanę. No i właśnie ze mną dziwnie bywa :/ wszystko ok a okresu brak.. .Jak ktoś ma jeszcze sugestie na mój temat to proszę pisać. OOObitka - na pewno nie jest tak źle jak piszesz, z tymi nogami. W końcu musisz mieć coś w innych partiach ciała :D a do tego możesz się odchudzać, a ja z kolei muszę jakoś przytyć. Wiecie co jest dziwne? 3/4 mojego jedzenia to słodycze, fast foody, czekolada. I co? Chuda, aż mi żebra widać ;(!!!! Macie jakiś zdrowy pomysł jak przytyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Infinity..;Ja też mam problem z przytyciem i tak jak ty nie odżywiam się za zdrowo a i tak jestem chuda:D Maatyla;No ja też miałam już pierwsze duże krwawienie i po miesiącu co..?? Znowu plamię na brązowo. Normalnie nie wiem o co chodzi..:( Nie wiem czy u cb to miesiączka,ale zauważ ,że jest ona regularnie i miałaś krew.:) Ja też mam teraz tego bardzo mało wczoraj to rano mi po brudziło wkładkę (trochę) a potem już nic nie leciało ( no może pojedyncze kropelki) A przecież jak miałam okres 1 to tak mocno mi ta krew leciała, a teraz nic:( Nie wiem o co chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka: wyluzuj:) na pewno przyjdzie:) musisz tez wziąć pod uwagę ze twoja druga może rownież przyjść dopiero w przyszłym miesiącu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×