Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

No dobra, to ja idę wziąć prysznic i tez pójdę spać:) dobranocka dziewczynki i kobitki:):* PS: strraaaasznie mnie jajniki bolą!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do cyc. to ja mam taki stanik :http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://sukienki.biz/files/2010/09/biustonosz.jpg&imgrefurl=http://sukienki.biz/dobierz-rozmiar-biustonosza-dla-siebie/&usg=__-AfYTTZw7al6Nzt1zWjCAAPDnaw=&h=300&w=480&sz=59&hl=pl&start=53&zoom=1&tbnid=YbcUYrfzbmWtQM:&tbnh=125&tbnw=200&ei=FYw-TbTeCI-64QbU1ZmnCg&prev=/images%3Fq%3Dbiustonosz%2Brozmiar%2Ba%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1280%26bih%3D802%26tbs%3Disch:10%2C1710&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=511&vpy=278&dur=62&hovh=177&hovw=284&tx=171&ty=110&oei=u4s-TbStGsay8gPA9qWZCA&esq=7&page=3&ndsp=24&ved=1t:429,r:20,s:53&biw=1280&bih=802 OD RAZU MÓWIE TO NIE MOJE CYCKI ! haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula.p:-)
A po ktorej to stronie ma boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula.p:-)
Boshe. Dziewczyny ja umieram. Jest mi nie dobrze chce mi sie plakac i brzuch boli tak okropnie. I mam brązowy śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemęczę się i znowu za 29 dni powtórka czasem chciałabym już przekwitnąć jak to mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam plamienie, u mnie to właściwie początki okresu. Też mnie boli brzuch, i martwię się, bo miałam 37 dniowy cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc ciesz się, że masz 29 dni. Ja bym tak chciała, bo nie wiem, czy wszystko w porządku, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula.p:-)
Hej :-). Dostalam okres.! Najpierw brązowy śluz teraz juz okres. Mam skurcze brzucha. I mi troche nie dobrze. Podpaski sa nie wygodne.! Pozdrawiam :-).!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje :D. No, to teraz pewnie zmieniłaś swój stosunek do okresu. A może jeszcze jesteś w euforii :D. Powodzenia na nowej drodze życia- przyda ci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula.p:-)
Dziewczny Jaki zbieg okoliczności albo przeczucie bo wczoraj napisalam tu 1 raz pytając kiedy sie moge spodziewać a dzis juz mam. Jestem w szoku.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metamorfoza01
Witam Laski. Szczerze mówiąc gubię się na jakim etapie rozmów jesteście. Strasznie was duuużo . Można by się dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie dzisiaj średni ból brzucha, pleców i głowy. Ogólnie źle sie czuje :( A śluz jest średni i biały. A jak u was ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metamorfoza01
O czym tu główna dyskusja się toczy ? Ktoś Mnie naprowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×