Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

hej , co u was ? u mnie nadal zero śluzu ,bólów itp. . . Mi się już ferie kończą ! w poniedziałek do sql !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia: mi sie w poniedziałek zaczynaja:p U mnie teraz tez zero sluzu, może cały wyleciał bo rano miałam Straasznie dużo- takie żółte sznurki... Teraz gdy sie podcieralam miałam taki różowy sluz, a tak to nic... Kiedy dostanę okres???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy!!! Dwa dni temu na wkladce zauważyłam plamke krwi, wczoraj miałam rano dość dużo różowego sluzu. Dziś ide do toalety, podcieram sie a tam jest biały sluz z czerwona plamka, teraz ide, na wkladce mam różowy, z dwiema kropeczkami krwi sluz. Co to jest?? Dziś rano miałam "sznurki" przezroczystego sluzu... Pomocy!! Ostatni okres miałam 18.01....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ktos? U mnie znow 0 sluzu... Ej dziewczyny, jesteście na facebooku? Jak tak to znalazłam fajna akcje: wystarczy kliknąć "lubię to" na profilu "lipolanu" i podać swoje dane adresowe to poczta przysla wam 100-granitu lipolan, krem do rak i twarzy:) polecam, bo sama uzywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś prawi tego brązowego nie mam(tylko gdy się podcieram i to też czasem!) . Wgl. wygląda to jakoś inaczej jest bardziej rozciągliwe;/ Wystąpiło to u mnie w 19-20 dniu,więc prawie tak jak u cb Maatyla. no nie? Może to tak jak ty uważasz ta owulacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia: u mnie jest 26 Dzien... I zupełnie nie wiem co to jest...:o Może to przez antybiotyk?? Pomocy! Monia: ja gdy mam okres to mam takie czarno/brazowo- krwiste "sznurki" sluzu- ohyda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Sorry mam tego podziurki w nosie! Siedzę od 9 z przerwami i tylko Monia coś napisała! Te forum jest do dupy!! PS: strasznie mnie podbrzusze boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , co u was ? nie wiem po co ja siedzę na tym forum . Jak nie mam w ogóle żadnych , ale to żadnych objawów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia: nie martw sie:) na pewno kiedyś dostaniesz:)Od ilu miesięcy masz sluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej wiecie? Poczekam z pól godziny- nikogo nie ma to odchodze! Bo to są jaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc:) mam nadzieje ze: - szybko dostanę okres:p - jutro ktoś bedZie:) Juz nie moge doczekać sie walentynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiaara
pisałam tutaj wcześniej o tym czy dostanę miesiączkę wtedy kiedy moja siostra. Dostałam 2 miesiące po niej. Ale pierwszego dnia była ona brązowa tylko czasami zauważyłam krew. na następny dzień prawie jej nie było tylko takie małe plamki. Moja mama powiedziała że to był okres. ;d Ale czy możliwe żeby był jednodniowy ? i do tego brązowy i trochę krwi ?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen155
Maatyla -chyba masz okres! skoro mowisz ze sa rozowe plamki i brazowe, to chyba to:P :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , co u was ? u mnie się na reszcie pojawił śluz ! Jupi ! Wczoraj wieczorem siedzę sobie przed kompem i tu nagle taki przeszywający ból na dole pleców i na dole brzucha ! co to mogło znaczyć ?! i tak z 5 minut mnie bolało . Ale to nie był tak zwyczajny ból tylko tak jakby ktoś mi wbijał tam rozżarzone żelazo ! masakra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×