Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość agniecha13
dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosze !Ja jestem nie w temacie ! co prawda przeleciałam parę stronek na forum i się dowiedziałam ,że Aduśka okres dostała ! Gratki! A ja z fortuną mamy przesrane ! Bo nadal czekamy ! A ja gdzieś wyczytałam ,że okres dostanie się wtedy kiedy się o tym nie myśli . A ja zero bólów ! Tylko normalnie wylewam wiaderka śluzu ! ( nie dosłownie) normalnie idę do kibla bo mi się siku chce siadam na deskę i nic nie czuję żeby mi leciało , tylko plusk wody ! I normalnie tak przez chyba 5 minut ! Masakra ! ale tak to na majtkach nie mam nic ! Cycki zaczynają mi szybciej rosnąć ! Ja rosnę ! Mam humory jak nie wiem ! drę się na brata z byle powodu ! Normalnie burza hormonów ! Ja w sumie to teraz się nauką zajęłam , rozciąganiem , bo chce w końcu zrobić szpagat ! I nie myślę o miesiączce ! Tylko dzisiaj tak przelotnie wpadłam żeby się w sumie z wami pożegnać!;( Dzięksy dla : Aduśki i fortuny22 : bo byłyście ze mną od początku mojego pobytu na forum i mi pomagałyście ! Dla fortuny ,że obie czekamy i jesteśmy w tym samym wieku dla Maatyly :bo super pomaga i też jesteśmy w tym samym wieku ! ;( Wpadnę na forum jak dostanę okres , może wcześniej ,może później ! Papapap ! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia: Dzięki i nie ma za co :) Ale masz racje ja dostałam jak całkowicie o tym przestałam myślec więc sądze ze to może byc prawda. mam nadzieje, ze obie niedługo dostaniecie. Buziaki dla was ; *******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia pa , szkda mi cię żegnac bo się do cb " przywiązałam" . na forum najdłuzej znam cb i aduśkę :( oby ci się poszczęściło , i obyś dostała w najbliższym czasie,to wrócisz ;) na forum chyba tylko my dwie jeszcze nie mamy , oby się zmieniło ;) całusy i 3maj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha13
fortuna ja też nie mam chyba jedyna ze swojej klasy i nie jest mi z tym dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w klasie tylko 3 mają , ale mimo to chcę miec okres . a masz może jakieś specjalne objawy czasami ? ból podbrzusza np ? ja narazie nie tak silne żeby miało wpływ na samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha13
czasem... ale nie sa takie strasznie mocne zazwyczaj pojawiaja sie jak kładę sie spac ale zobaczy sie jeszcze co bedzie narazie wyprobowuje sposób z polopiryną i kąpielą moze zadziała jestem dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha13
ejjjjj... ja chce okres..... nie moge spac tak mnie teraz brzuch boli ze nie ogarniamm!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha13
poda mi ktos numer do gin bo chce sie dowiedziec kiedy sie moge spodziewac niespodzianki mniej więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Fortuna; u mnie na Cyprze jest gorąco:) leze własnie i sie opalam:p Agniecha: nikt nie umie stwierdzić kiedy dotaniesz:) Sylwunia: szkoda ze idchodzisz:( strasznie CIE polubilAam:) mam nadzieje ze szybko wroccisz;) ok? Monia; pytalas na poprzedniej str czemu po dwunastu dniach dostałaś. To normalne:) jeszcze dwa lata:) moja mama ma do dzisiaj nieregularne:) luz:) Dziewczyny bez okresu; nie martwcie sie:) myśle, ze jak przestaniecie i tym myśleć to on nadejdzie:p poza tym- jeszcze sie namiesiaczkujrcie w swoim życiu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wrócisz do sql z super brązem ;) AGNIECHA NUMER DO GINEKOLOGA TO 4840433 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fortuna: oby:p Kurcze.. Głupio ze Sylwunia odeszła:(:(:( No dobra pa:) Napisze do was jeszcze moze jutro, a jak nie to w pon, a we wt na 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najważniejsze że sylwunia wróci :) baw się dobrze i korzystaj z urlopu ;* jest ktoś na forum ? nudzi mi się a nikogo nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie git , trochę kremowego śluzu , i zmęczenie . ale jest ok . dziś w nocy dziwnie mnie kłuł lewy jajnik albo coś co się znajduje w jego okolicy , jakby się coś przesuwało . dziwne uczucie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fortuna; napewno nie tak dziwne jak to, ze u mnie jest godzina 17.34 a u was 16.34 i patrzę i myśle ze jestem opóźniona.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra.. Fortuna: od której strony Jestes na tym forum??:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fortuna; aaa:) no to od 107 Jestes:p I jeszcze Monie, przed tem mini znasz:p Ja pisze z iPhone:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ;) no , tak jeszcze moniczkę , ale ona dopiero kilka miesięcy temu wróciła na forum po tej aferze z podszywaczem :( wredna historia to była i wiele dziewczyn przestało pisac , ale monia wróciła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Nie było mnie trochę,wiem ;3 Ale wiecie co ?? Idę sobie dziś do łazienki,zdejmuję majtki a tu... Czerwony,lepki,gumowy śluz,pomieszany lekko z białym i przezroczystym. No to wchodzę tu i pytam was ; ,,Co to było ?''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×