Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Hej co u was?? Maatylda12: Jestes żałosna!! Nie masz co robić?? Fajna masz zabawę.. Phi!:( aaa i sprawdź w słowniku co znaczy słowo "pedał" bo używasz go w złym kontekście! Poprostu ZAL NA MAXA!!;(;(;;/;/;/ Dorka; słyszałam ze kurczak;P Aduska; magiaia ma racje;) Lol; nie przejmuj sie ta debilka.. Ja chyba dostałam dziś czwarty okres, ale jest brazowy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla12; a i jeszcze jedno. "dzieci śmieci"- rymuj tak dalej a normalnie raperka zostaniesz. Zal!!!!!!!! Nie masz prawa nam grozić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba pożegnać się. Może będę jeszcze coś pisać od czasu do czasu, ale zobaczę jeszcze. Odchodze, bo maatyla12 1. Zaczęła sie pode mnie podszywac 2. Dokucza 3. Jest żałosna 4. Wszystko psuje. Dzięki za wszystko;) Jestem pewna, ze na 100% bede jeszcze pisać, ale Moze nie rak często. 3majcie sie;*******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama Jestes żałosna!! Nie masz co robić!!! Mam pyt; Nudzi ci sie??! Czemu wzielas sobie akurat nazwę Maatyla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
weście się nie kłudcie a to cześc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaatyla 12,czy jak Ci tam, za przeproszeniem,spierdzielaj z tego forum -.- Obserwuję Cię od jakiegoś czasu i szczerze powiedziawszy,żałosna jesteś. Każdy wie,że to NIE NASZA Maatyla. Ona jest mądrzejsza i o wiele fajniejsza od Ciebie. Przepraszam za słownictwo,ale wprost nie mogłam się powstrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. Wyjaśnijmy sobie cos. igorek: jestem Maatyla, jestem tu od 160 str. Maatyla12 to moja podroba która sie tak bawi.. Martyna; thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia:*
Maatyla12 za przeproszeniem wypierdalaj z tego forum.I nie podstawiaj się za naszą Maatylę.A jak nie masz co robić to się pobaw laleczkami .... Jesteś żałosna .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxkasikxx12
Hej laski długo mnie nie było ! Wczoraj dostałam 2 okres z 5 dniowym spóźnieniem i jest obfity aż normalnie nie wiem czy normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Co u was?? Ja 2 dni temu dostałam okres. Na początku był brazowy ale potem czerwony. W nocy pobrudzilam posciel. I tak sie ze mnie leje ze co 2 godziny musze Podpaske zmieniać. Na dodatek boli mnie nrzuch. Dostałam Podpaski od mamy;p Kasik; chyba normalne. Ja tez mam obfite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla - ja to samo co 2 godz bo już cała podpaska jest uwalona ! Martwie się bo to mój 2 okres ! Maatyla a ty kiedy dostałaś ? pierwszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik; ja pierwsze dwa (grudzień i styczeń) miałam brazowe. A poprzedni i terazniejszy krwisty i obfity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już dzisiaj mniej obfity , rano mnie trochę brzuch bolał ale przestało. Ciekawe ile będzie trwał ? , Maatyla a jakich podpasek używasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieewczyny nie przejmujcie sie ... ja tez mialam bardzo obfite miesiaczki lecz po jakims czasie one robia sie mniej obfite .. czasami tez mialam takie miessiaczki ze co 1 godzine musialam zmieniac podpaski ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesiąc temu byłam na tej stronie. Więc nie wiem czy mnie pamiętacie.Napewno wiem że wtedy gadałam z Maatylą więc napewno mnie pamięta.Najpierw sie opisze.Mam 12 lat i nie miałam jeszcze miesiączki,ale nie moge sie już doczekać.Ciągle mi leci przezroczysty śluz już od 9 miesięcy.Mam troche włosów pod pachami ale mało.Mam już dużo włosów łonowych. Często mnie boli brzuch i chyba to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla12 najpierw Maatyle wyzywasz a teraz prosisz o pomoc nie wstydzisz sie?Myślisz że ktoś ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ax22
Mam 11 lat i z pochwy leci mi śluz boli mnie głowa i boli mnie pod brzuchem. Śluz leci mi już od 5 lat powiedzcie co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ax22-Chcesz powiedzieć że śluz zaczoł ci lecieć jak miałaś 5 lat ? dziwne Maatyla12-Nie rozśmieszaj nas .. idz z stąd i nie wracaj bo nas denerwujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e matyla 12 nie zapominasz sie czasami ?? weź kuźwa mózg sobie przeszczep bezczelna d.z.i.w.k.o i k.ó.r.w.a w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j. z tego forum bo mnie zaraz rozniesie co ci matyla zrobiła że ją gnębisz ?? sam durna jesteś i pierwsze zastanów sie na sobą jakie ty musisz mieć ego to ja nie wiem i zwracaj sie uprzejmiej do osó mądrzejszych niż ty s.u.ko ! ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik dzięki poniosło mnie że szok ; / chyba jeszcze nikt mnie tak nie wkurzył ; / a co tam u cb słychać ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A spoko dziś 4 dzień drugiego okresu . Chyba już się powoli bd kończył Ale mam zachcianki ..cały czas szukam czy w domu nie ma czegoś słodkiego . ehhh A u cb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem najmądrzejsza i najpiękniejsza,i mam was w tyłku.Ale odpowiedż na piszcie. Hura ja.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko ! dawno mnie nie było , sorry . matylda12 - gówniarzu nienormalny ! lecz się ! sorry że słownictwem zniżam się do twojego powalonego poziomu. ale mi zabawa ... jesteś idiotką i nie myśl że ktos ci uwierzy że masz 18 lat . dobrze gdybyś miała 5 . spadaj stąd ! i nie myśl że ci ktoś pomoże po tym co pisałaś o nas wszystkich . a w szczególności o maatyli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodze se na blog a tu znowu beznadziejny wpis podróby naszej Maatyli.Niech ta podróba sie leczy na serce bo na mózg za późno.Wynocha z naszego blogu wszyscy cie niecierpią.A co do twojego wpisu żenada spójrz w lustro chociaż nie bo jeszcze pęknie. Ale musisz mieć tupet by jeszcze pisać byśmy ci odpisały co za dziewucha. DOWIDZENIA!!!!!!!! czyli naprawde wynocha podróbo Maatyli!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×