Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość ***DUnIa***
a powiedziec mamie teraz ? jak juz mi nic nie elci czy dopiero przy nastepnej miesiaczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiia
ja dziś dostałam pierwszy okres. :P tak ogólnie, to miałam biały śluz na majtkach, więc nosiłam wkładki. dwa dni temu miałam brązowe plamki na wkładkach, ale wczoraj było już ich dość dużo. dziś dostałam okres, nie jest źle, tylko brzuch mnie boli i szkolne toalety nie sprzyjają zmianie podpaski ;| . mam 12 lat, w maju 13. pozdrawiam . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradźcie...
mam już owlosienie łonowe, biały śluz itp, ale piersi mi nie rosną czy to znaczy ze nie dostane okresu w zaszybkim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 166
hej dziewczyny POMOCY od kilku dni boli mnie brzuch i lapia kolki z niczego w okolicach bipder a to wszystko zaczelo sie od mocne ukucia w okolicy macicy mam podwyszona temperature mam sluz a wlasnie mam bialy a raz przezroczysty? nigdy takiego nie mialam co on oznacza ?/?mam wlosy tam gdzie no wiadomo a sluz mam do stycznia a NA drugi dzień zauwarzylam jak siusialam czerwony mocz ale jak wytarlam byl tylko sluz przezroczysty CZY NIEDLUGO DOSTANĘ OKRESU????????????????? ps.waze 48kg wzrost 163cm mam 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina123456789
Claudiia jestem w twoim wieku i chciałabym siędowiedzieć czy miałaś jakies objawy wcześniej. dodał że mam owłosienie gdzie trzeba rosną mi piersi wydzieline terz mam od dawna zaokrągliły się biodra.Nikiedy boli mnie podbrzusze i kręgosłup(ale raczaj na dole). Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna06
hej dziewczyny POMOCY od kilku dni boli mnie brzuch i lapia kolki z niczego w okolicach bipder a to wszystko zaczelo sie od mocne ukucia w okolicy macicy mam podwyszona temperature mam sluz a wlasnie mam bialy a raz przezroczysty? nigdy takiego nie mialam co on oznacza ?/?mam wlosy tam gdzie no wiadomo a sluz mam do stycznia a NA drugi dzień zauwarzylam jak siusialam czerwony mocz ale jak wytarlam byl tylko sluz przezroczysty CZY NIEDLUGO DOSTANĘ OKRESU????????????????? ps.waze 48kg wzrost 163cm mam 12 lat POMOCY ODPISZCIE PLISSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POMOZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***DUnIa***
powiedzialam juz wczoraj :d ucieszyla sie ..dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika335
ja wczoraj poszłam się wykąpac a tam niespodzianka dzięki moje mama dostała jak miała 15 lat a ja mam 12 i to sie nie sprawdza pozdrawiam;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina123456789
nika335 miałaś jakieś objawy dzień wcześniej albo w tym samym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, a ja miałam pierwszy taki, że leciało jak cholera. W dzien z 6 podpasek zmarnowałam. a teraz 3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syss
Ja mam 14 lat i te wszystkie objawy... typu owłosienia łonowe i pod pachami. Nosze wkładki higieniczne, ale dokładnie 6 kwietnia wkładka była cała zakrwawiona... myślałam ze to miesiączka ale następnego dnia nic... czy to są objawy przed miesiączką czy mogę niedługo dostać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna06
syss- nie wiem dokladnie bo nie mam ale mi sie wydaje ze to byla miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna06
hej dziewczyny POMOCY od kilku dni boli mnie brzuch i lapia kolki z niczego powodu w okolicach bioder a to wszystko zaczelo sie od mocne ukucia w okolicy macicy mam podwyszona temperature o 2 stopnie mam sluz a wlasnie mam bialy zadko a raz przezroczysty mam wlosy tam gdzie no wiadomo a sluz mam do stycznia a NA drugi dzień zauwarzylam jak siusialam czerwony mocz ale jak wytarlam byl tylko sluz przezroczysty CZY NIEDLUGO DOSTANĘ OKRESU????????????????? ps.waze 48kg wzrost 163cm mam 12 lat POMOCY ODPISZCIE PLISSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POMOZCIE PROSZE ODPISZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna06
hej dziewczyny POMOCY od kilku dni boli mnie brzuch i lapia kolki z niczego w okolicach bipder a to wszystko zaczelo sie od mocne ukucia w okolicy macicy mam podwyszona temperature mam sluz a wlasnie mam bialy zadko a raz przezroczysty mam wlosy tam gdzie no wiadomo a sluz mam do stycznia a NA drugi dzień zauwarzylam jak siusialam czerwony mocz ale jak wytarlam byl tylko sluz przezroczysty mam podwyszona temperature o 2 stopnie CZY NIEDLUGO DOSTANĘ OKRESU????????????????? ps.waze 48kg wzrost 163cm mam 12 lat POMOCY ODPISZCIE PLISSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POMOZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina123456789
niemam jeszcze miesiaczki ale z tych objawów wynika że za niedługo powinnaś dostać pierwszą miesiączkę. a ten czerwony mocz zdarza się przed 1 miesiączką tak jak plamy na bieliżnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syss
Dzięki Justyna06 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna06
dzieki :) karolina123456789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna06
karolina123456789 -dzieki syss - niema sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna06
karolina123456789 - dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina123456789
Justyna06 nie ma za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna06
mam nadzieje ze nie na komunie siostr ciotecznych i wycieczke w maju co to by bylo co nie??:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina123456789
choćby nawet to 1 okres podobno jest skąpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika335
strasznie bolała mnie głowa brzuch i kręgosłup i lało mi sie duzo sluzy kremowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna06
ale nie u wszystkich kazda ma inaczej moze kroche kropel albo mnostwo krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna06
kremowy pierwsze szysze ale co wiem niewiem do konca czy to brawda to oznacz ciaze chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna06 - jeśli chodzi o prawidłowy kolor wydzieliny dopuszczalne są kolory - przezroczysty, mleczno-biały lub kremowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś12
Ciekawa! Mam 12 lat i owłosienie, jakby rosną piersi i od początku roku szkolnego śluz. W ostatnim tygodniu rano jak się budzę mam straszne bóle w dole brzucha, że nie mogę wstać. Czy to może oznaczać że dostanę niedługo miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś12
Mam 12 lat. Pojawiło się u mnie owłosienie pod pachami i w okolicach łonowych. Od początku roku mam wydzielinę śluzową. Ostatnio codziennie jak się budzę boli mnie w dolnej części brzucha. Czy to może oznaczać że dostanę niedługo miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelka
pomocy!!! mam 13 lat i nie mam jeszcze miesiaczki! powiedzcie mi jakie sa najczestsze objawy przed pierwsza miesieczka prosze was o pomc!! piszcie i odpowiadajcie bo ja nie wiem co mam robić!! CZEKAM NA ODP.!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×