Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość odpowiedż
tak. Zaczęło mnie swędzieć 2 tygodnie przed okresem i co dzień swedziało i wydzielały się spore upławy koloru żółtego. Jak napisałam wcześniej używałam płynu do higieny intymnej i tego kremu, dzięki czemu swędziało znacznie mniej. Też bałam się że mnie to tak swędzi. Postanowiłam że jeśli nie przejdzie w ciągu miesiąca to pójde do ginekologa. Naszczęście nie było takiej konieczności :) Więc radze ci poczekać z tydzień dwa. Jeśli nie dostaniesz okresu wtedy wypiwrz się do lekarza w celu kontroli. A czy masz może upławy(śluz) koloru białego lub żółtego?? I czy jest go dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusiaaaa
wczoraj na wkladce higienicznej mialam brazowo zolty pasek z wydzieliny ale rano na nowej wkladce juz nic nie bylo boje sie bo jak powiedzialam to mojej mamie to powiedziala ze tym swedzeniem moze objawiac sie jakis stan grzybiczy czy to moze byc prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemam okresu
Dziewczyny mam do was pewne pytanie . Mam jakieś 155 cm wzrostu włosy pod pachami i na wzgórku łonowym są one bardzo gęste i czarne . Od paru dni strasznie swędzi mnie miejsce intymne. Boli podbrzusze czasami bierze mnie na mdłości piersi rosną więcej niż 2 lata rozmiar 75B mam przezroczystą czasami białą wydzieline na majtkach. Czy to mogą być objawy pierwszego okresu? Prosze pomożcie mi co mam zrobić w poniedziałek wyjeżdżam jest to bardzo długa droga co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemam okresu
odpisujcie plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna.malpa
Wez ze soba na wyjazd podpaski. Ja swoj pierwszy okres dostalam 5 dni temu. Nie mialam zadnych objawow tylko 1 dzien przed mialam na majtkach takie brązowe smugi. Mam 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosiaa235
Cześć dziewczyny. Poczytałam trochę wpisów, ale mimo wszystko muszę zapytać. A więc ostatnio ciągle swędzi mnie pochwa, czuję dziwny zapach jak np. leże w łóżku i odchylę kołdrę, chociaż ciągle się myję!! (nawet do dwóch razy dziennie), czuję się jakby brudna.. a jak wspomniałam utrzymuję higienę, brzuch tak mnie boli (tam na dole) że wprost umieram z bólu... jakby coś tam kuło z całej siły. Czuję się zmęczona. Śluz mam od bardzo dawna (ok. 2,5 roku), włosy łonowe i pod pachami też od jakiegoś czasu, bioder raczej nie mam dużych, a piersi rosną mi od ok. 2 lat. Czy to objawy przed pierwszą miesiączką? POMÓŻCIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ew.ka
Hej, Ja wczoraj dostałam pierwszej miesiączki. Troche się dziwie, bo nic mnie nie boli, a moja mama i siostry źle znoszą okres. Mam 13 lat, a w mojej rodzinie kobiety dostawały okresu późno - po 15 roku. Używam wkładek Belli normal. W podpaskach jest mi nie wygodnie, a i tak jestem prawie cały czas w domu - zmieniam wkładke co 3 godziny i myje sie 2x dziennie. Troche mnie martwi fakt, że niektóre z was pisały (jeszcze chyba na 1 stronie wątku), że pierwszy okres jest słaby, a u mnie jest wręcz przeciwnie, cały czas ze mnie cieknie. Czy to jest normalne? To tyle o mnie :) Kosiaa235 - myśle, że tak (ja miałam takie same), moim zdaniem powinnaś nosić wkładki i jak gdzieś na dłużej wychodzisz to brać ze sobą podpaskę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ew.ka
znacie jakieś WĄSKIE podpaski? najlepiej bez skrzydełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosiaa235
Ew.ka dzięki za pomoc! Ja jeszcze podpasek nie używam więc za bardzo Ci nie pomogę. Ale noszę wkładki discreet na śluz. Są dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedż
Ciężko mi powiedzieć. Pusiaaaa myśle że powinnaś poczekać z tydzień. Jeśli swedzenia ustąpią to ok. A jeśli nie to idż do lekarza. Używaj płynu do higieny intymnej rano i wieczorem, a jak masz brązowo żółty śluz to poczekaj być może dostaniesz okres za kilka dni. Ja ci mówie że miałam identycznie i mi przeszło dzięki maści i tym płynie. A po okresie było okey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ew.ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ew.ka
Wiecie od kiedy można stosować tampony? Czytałam, że na początku lepiej nie, dlaczego? :) ponawiam moje poprzednie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Any
JA mam 14 lat i jeszcze nie mam miesiączki często się mastrubowałam czy to może być powodem tego że nie mam miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grite
Any - ja też mam 14 lat, też się masturbowałam, ale żadko - okresu dostałam miesiąc temu. myśle, że to nie ma powiązań, ale możesz jeszcze wygooglować to sobie..(poszukać w googlach) :) Pozdrawiam. PS. Jeszcze jedno. Any może zapytaj mamy kiedy ona dostała okresu, może to u was rodzinne, że tak późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Any
Grite dzięki za odpowiedź porozmawiam z mamą ale z tego co pamiętam moja siostra dostała okres w wieku chyba 15 lat. A mnie ostatnimiczasy to ciągle bolą piersi mam śluz i owłosienie w miejscach intymnych i pod pachami wiec może już niedługo dostanę okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haappyygirl
Hej. Mam 12 lat i ide do 6 klasy Mam włosy tam gdzie mają być, mam też śluz i miseczke AA. Ostatnio bardzo mocno boli mne brzuch i głowa i często mam zmany nastroju . Moja mama i moje siostry dostały mieisaczke jak miały 12 lat i właśnie w wakacje. Czy to oznacza że teraz moge dodstać miesiączke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ig0rek
hej ja mam duzy problem nie wiem czy wydzielina z pochwy to obiawa miesiączki czy choroba duzo czytałam ze jest ona podobna do tej wydzieliny tylko ze brzydko pachnie i jest biała !!!!! mam takie pytanko czy jak wy miałyście ten sluz to czy on jest biały czy bez barwny prosze pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billyjean
Ej laski ? Od 3 dni leci mi mocno żółty śluz z pochwy co to jest pliss o szybką odp ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara12
Hej Ma 12 lat włosy pod pachami i w miejscu intymnym od ponad tygodnia swędzi mnie pochwa i boli strasznie w dole brzuch jak polerze dużej na łóżku to jak wstanę mam zawroty głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara12
Proszę odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrg
A kto ma wiedziec co wam jest do licha? Jeśli się źle czujecie to idzcie do lekarza! Moja siostrzenica też mnie cały czas zasypywała pytaniemi o to kiedy będzie okres bo ją brzuch boli, bo ma włosy, bo ma upławy a gdy przyszło co do czego to się okazało, że jest chora i że dzieci nigdy mieć nie będzie! macie matki, rozmawiajcie z nimi o tych sprawach i idzcie do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia7878
Ja mam 12 lat i dostałam dzisiaj i nie wiem ja o tym powiedziec mamie POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia7878
Ja mam 12 lat i dostałam dzisiaj i nie wiem ja o tym powiedziec mamie POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martu15
Do grabcia7878 - po prostu ;idź do mamy i powiedz: -mamo!Dostałam okresu ! i dupa mama ci pomoże !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martu15
Hej!!!Ja mam 12 lat i wczoraj mnie bolało (nie pierwszy raz)podbrzusze ale to tak że sie pobeczałam bo z bolu nie mogłam wytrzymać i jak powiedziałam swojej mamie o tym to mnie pocieszała że niedługo dostane 1 okres dała mi no-spe . Więc jeśli macie tak jak ja i te inne objawy wiecie jakie to powiedzcie swoim mamom o tym .NAPEWno sie ucieszą że dorastacie .ale ja bym chciała dostać pierwszy w wakacje bo w szkole to nie fajnie bedzię . pozdrawiam cieplutko,CuKiErEcEk :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martu15
do odpowiedź :a czy Cb bolał brzuch u dołu przed okresem ???jeśli tak to ile mw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martu15
boje sie bo jak bede miała okres w sierpniu a wtedy jade w góry do Zakopanego i pięknie mieszkam w Płońsku w woj. mazowieckim 70 km od warszawy i 5h drogi co mam robić ???????????????????????? Bo w domciu to podpasek nie mam tylko wkładki i tampony (są u mojej siory w pokoju )więc je brać czy jak ????? :( pliss o odp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martu15
odpowiedzcie plis :( z góry DZIĘUJĘ !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Any
hej mam pytanie czy jak miałyście śluz przed pierwszą miesiączką to miałyście tak że jak był upał to wydalał się w większych ilościach??prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×