Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość kisaf
sfxaaasffffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia96
czesc dziewczyny:) nie mam jeszcze miesiaczki i chciałam sie zapytac o taka jedna rzecz. ten sluz mam juz od około 1.5 roku. od jakiegos miesiaca nie jest on ciagnisty tylko w ogole sie nie ciagnie i jest taki lekko biały. czy zemna jest wszystko w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhthrtt
"pod pachami rosna ci piersi" --- a gdzie takie anomalie maja miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociara xD
Opowiem wam jakie były moje objawy przed pierwszą miesiączką (teraz czekam na drugą :P). To więc tak.....była już noc.....oglądałam film i nagle zrobiło mi się strasznie gorąco normalnie poty mnie oblewały i za jakieś 5 minut może i nawet więcej przestało mi być tak gorąco. Kładłam się już spać i znowu się zaczęło myślałam że przez te upalne dni było mi tak strasznie ale jednak nie....nie mogłam zasnąć i zaczął mnie trochę boleć brzuch ale zaraz przestał (to nie trwało długo tylko jakąś 1 minutę, nawet mniej). No i potem zasnęłam. Gdy rano się obudziłam to poszłam do łazienki i na wkładce (czasami noszę) miałam pełno śluzu z brązową krwią...normalnie byłam taka szczęśliwa xD.... założyłam sobie podpaskę i miałam tak przez 3 dni. I oto moja historia z pierwszą miesiączką :] Dziewczyny jeżeli nie macie jeszcze miesiączki a oczekujecie na nią to wiedźcie że czasami objawy są małe a czasami trochę większe. W moim przypadku było dobrze :) Po prostu każda z nas inaczej dojrzewa.... A najlepiej to jest się zapytać mamy jakie one miały objawy przed pierwszym okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmura13
Mam 10lat i pół od prawie roky rosną mi piersi a odk kilku miesięcy włosy na łonie.niewiem kiedy będe miała pierwszą miesączkę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedż
Chmuro 13 ty masz dopiero 10 lat !!! Jeszcze czas i to dużo!!! Ja dostałam w wieku 14 lat inne dostają w wieku 16 - 17. A niektóre w wieku 11 ale ja im współczuje bo nie mają dzieciństwa. Jak dostaniesz to mówie ci że po którejś z koleji miesiączce bedziesz miała jej wystarczająco DOSYĆ!!! Może to teraz dziwnie dla Ciebie brzmi, ale tak jest naprawde. I ja to wiem nie tylko z własnego doświadczenia, ale z doświadczenia wielu innych osób. Uwierz mi. Ja jestem o wiele wiele starsza od Ciebie i naprawde wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleek
Ja mam 14 lat i juz mialam pierwszą miesiaczke w marcu tego roku (dokladnie 26). Nie mialam zadnych objawów, poprostu rano kiedy wstalam na moich majtkach byla brązowawa krew.Krwawienie trwalo dzień. Nastepny raz byl 1 czerwca i trwal cale 5 dni (dość obficie). Dziwie jedynie jest to że nie mialam zadnych bolow brzucha, nudności poprostu nic. A jesli chodzi o chmure13 to nie musisz sie martwić. Zgadzam sie z tym ze masz sporo czasu. Zreszta pierwszy raz ma sie jak od ok.2 lat ma sie juz śluz, zaczynają sie inne odjawy dorastania rowniez wydzielanie większej ilości potu i łoju. Wiąże sie z tym np. przetłuszczające sie włosy. Wiec ciesz sie puki nie dostalas miesiączki. Nie mowie oczywiście ze nie mozesz jej dostać za niedlugo bo przeciez tez zdarza sie pojawić w wieku 10 lat. Zapytaj sie mamy kiedy ona dostala okres to moze ty dostaniesz w podobnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza1238
od trzecch dni boli mnie brzuch i mam brazowa wydzieline na majtkach czasami mnie mdli czy to sa objawy pierwszej miesiaczki mam 1 3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza1238
prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddjljlje
trudno powiedzieć, być może Mnie przed pierwszą miesiączką tak strasznie bolał brzuch, że myślałam, że umrę. Dobrze, że były wakacje więc mimo, że był środek dnia poszłam spać. Kiedy obudziłąm się po jakichś 2 godz poczułam, ze mam dosyć mokro między nogami. Jak ściągłam majtki zobaczyła krew. I tak sie zaczęło :o miałam 16 lub 17 lat. Każda miesiączka jest dla mnie bolesna i gdyby nie apap extra i inego rodzaju specyfiki to chyba bym przez 3 dni z łóżka nie wstawała albo siedział ciągle na basenie. Bo w wodzie ból ustępuje lub boli tylko troszkę. Przynajmniej ja tak mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTU15
Cześć!!!Mam 12 lat i od ok. 2 lat na majtkach mam białawą wydzielinę.4 razy na majtkach pojawiła się odrobina krwi.Mama mówi że niedługo dostanę okres, ale codziennie mam białą wydzieline i często boli mnie podbrzusze , właściwie to codziennie mnie boli.Jak ostatnio miałam tą krew (w niedzielę 5.7.09r.)to było równe 28 dni !!!Więc czy moja mama ma rację czy to miesiączka.Pliss pomóżcie mi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTU15
do nata97:jak będziesz miała śluz to miesiączka pojawi sie za 1-2 lata wejdz na strone www.myob.pl/ do sekcji pytania /moje pytania o miesiączce. . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTU15
hey sirka podaj mi swoje gg to se popiszemy bo ja też tak jak ty ma m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusiaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissink
Mam pytanie. Mam okres 4 lata. Przed nim miałam białawy śluz i dalej go mam. Czy to błąd? Myślałam, że po okresie skończy się. Poza tym kilka dni temu skończył mi się. Czy mam pójść do ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusiaaaa
mam 13 lat i pytanie do was od dwoch nocy bardzo swedzi mnie pochwa poza tym od dwoch dni boli mnie podbrzusze i juz dluzszy czas mam sluz na majtkach czy to sa objawy pierwszej miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusiaaaa
prosze odpisujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedż
Tak to są pierwsze objawy miesiączki. Ja dokladnie tak samo miałam Pochwa mnie strasznie swędziała nie wiedziałam z czego i dodatkowo miałam upławy takie żółte i bardzo dużo ich było. A po kilku dniach niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusiaaaa
dziekuje jestes kochana bardzo mi pomoglas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuia15
Proszę odpisujcie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara12
Raczej twoja mama miała racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka111
mam bule brzucha piersi troche bola i caly czas mam wrazenie jakbym sikala w majtki prosze powiedzcie mi czy to sa objawy pierwszej miesiaczki? pomozcie mi prosze niedlugo wyjezdzam na wakacje odpiszcie plis jestem w bardzo trudnej sytuacji prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusiaaaa
do ,,odpowiedż" czy do tego dnia cie swedziala pochwa co dostalas okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedż
Tak do tego dnia. I powiem ci dodatkowo że w czasie okresu też mnie swędziała. Przeszło dopiero jak się skończył :) Trwało to jakieś 5 dni. A żeby nie swedziało za mocno bo myslałam że to coś poważnego (nie wiedziałam ze to przed okresem) to smarowałam sobie clotrimazolum rano i wieczorem a do mycia używałam płynu do higieny intymnej. Dzięki temu nie swędziało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusiaaaa
a ile dni od rozpoczecia tego swedzenia do okresu cie swedzialo bo mnie juz cztery dni tak swedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka3939
Hej. Mam 12 lat i nadal nie dostałam okresu. Włosy pod pachami i w miejscu intmnym mam, włosy mi się przetłuszczają, trochę bardziej się pocę niż kiedyś, wcięcie w tali mam, śluz mam ponad dwa lata. Parę dni temu wróciłam z koloni, na której miałam przez trzy dni brązowy śluz na majtkach, z każdym dniem mniej. Teraz znowu mam tez żółty śluz, ale jakby mniej. Czy to jest jakiś znak, że niedługo mogę mieć okres ? Proszę pomóżcie mi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedż
Mnie swędziało jakieś 2 - 3 tygodnie coś koło tego, ale nie dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedż
Ale powiem Ci jeszcze, że jak cię będzie dłużej swędziało, a nie dostaniesz miesiączki to lepiej wybierz się do ginekologa. Lepiej by on Cie zbadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedż
Do madziulka : To mógł być już twój pierwszy okres. Pierwszy okres może być baaardzo skąpy przejawiający się tylko brudem takim jak właśnie miałaś. Bądź cierpliwa. Organizm w tym czasie jest nieprzewidywalny. Może okazać się że dostaniesz znowu okres ale już z prawdziwą krwią za kilka dni, a może się tak złożyć że dopiero za miesiąc bądź dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusiaaaa
przepraszam ze caly czas draze ten temat ale swedzeniem przejawial sie twoj pierwszy okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×