Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Jakośś tak było
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syśka95
Ja mam 14 lat. Od jakiś 12 lat owłosienie łonowe, od pół rok pod pachami. Od 2 dni boli mnie brzuch, 2 dni temu miałam całą wkładkę bordową, ale też nic czy to może następować przed miesiączką??? Proszę odpiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhyykk
Witam, poczytałam sobie troszkę i widzę, że nie możecie doczekac się miesiączki. Ja mam 14 lat, od kliku dni strasznie boli mnie brzuch, a szczególnie podbrzusze. Czy to jest jeden z objawów pierwszej miesiączki? Moja mama miała w wieku 14 lat. Od pewnego czasu mam mam więcej śluzu niż zawsze. Ma on przeźroczysty kolor. Mam owłosienie łonowe, biodra nabierają kobiecych kształtów, piersi od około 0,5 roku strasznie mnie bolą przy dotknięciu. Mam prawie wszystkie objawy, oprócz owłosienia pod pachami. Myślicie, że niedługo dostanę okres? Wolałabym teraz w przerwie świątecznej, żeby nie zazkoczył mnie w szkole ;) Pozdrawiam i czekam na odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika335
czesc jestem w 5 klasie w prawdzie okesu jeszcze nie mam ale rosną mi piersi ma włosy pod pachami i w miejscu łonowym boli mnie podbrzusze wydzieline mam od początku 5 klasy Czy to objawy ze dostane okres odpowiedzcie plis pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika335
moja mama miała 15 lat jak dostała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika335
moja mama miała 15 lat jak dostała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoc w drodze
Przeczytając to wszystko co napisałyście mam wrażenie ,że naprawde chcecie dostać:).Niedyś was może to wykończyć:(.Niemartwcie się przyjdzie i wasza kolej na okres:)Ja też kiedyś bardzo chciałam i teraz co mam 23lat i same problemy:( 1.Wstydze się chodzić do sklepu po podpaski:( 2.Bule brzucha:( I wogóle.Raz miałam plamę krwi na spodniach w szkole kiedy miałam 13lat bo nie wziełam podpasek a wstydziłam się pujść do nauczycielki.Chciałabym wam jakoś pomuc ale nie wiem jak:( _________________________*:Pozdro:*_________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoc w drodze
Jak powiedziać mamie że się ma okres? Nie wstydźcie się wasze mamy też mają:) 1.Mamo mam okres!!! 2.Mamo masz pożyczyć podpaskę? 3.Nie ćwiczyłam dzisiaj na w-f bo jestem niedysponowana. 4.Niewiem jak to powiedziać ale mam okres. 5.Chciałam ci to już dawno powiedziać mam miesiączke. Wasze mamy się napewno nie mogą doczekać kiedy zaczniecie miesiączkować.Bo wtedy z dziewczynki stajecie się kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna3321
dziewczyny nie martwcie sie ale ja tez nie mam okresu . Mam biały śluz od około pół roku mam owłosienie łonowe i rosna mi cycuszki ale okres sie jeszcze nie pojawił bardzo się boje że zaskoczy mnie w szkole i nie wiem jak powiedziec o tym mamie ale jej powiem prosto z mstu jak dostane okres MAMO dostałam okres!!!i myśle że zrozumie a i dodam ze mam 11 lat skończe 12 w listopadzie.naprawde nie ma sie martwić okres sam nadejdzie i nie ominiemy go pzdro...........:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila1591op.pl
Hej mam13lat ,mam tylko śluz przezroczysty , a nie kiedy go wcale nie mam . Raz miałam 1 krople czerwona , a potem nastepnego dnia też jedno okres się nie pokazał . Gdy raz byłam w wc na majtkach było dużo śluzu przezroczystego , z krwią . Kiedy moge mieć pierwszą miesiączkie ?? odp. plis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika335
ja rozmawiałam o tym z moją mamą i powiedziała że ona tez chciała miec a teraz jej się przejad powiedziała tez ze z miłą chęcią oddała by mi go:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dina13
Dziewczyny możecie mi powiedzieć czy to są objawy miesiączki i kiedy moge sie spodziewać. Dzisiaj po powrocie ze szkoły poszłam do toalety i zauważylm na majtochach 2 czerwone blamki były malutkie i byl też sluz wszystkie objawy mam czyli owłosienia piersi takie sobie mozecie mi powiedzieć kiedy moge dostać pierwszą miesiczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę mieć 14 lat w czerwcu
Wszyscy mówią że by się nie śpieszyć. Moje wszystkie koleżanki już mają tylko ja nie mam okresu. Nie chce być inna. Mam wydzielinę żółtą i białą takie gile fujjj!! No i czasem mnie swędzi mam 155 cm wzrostu i waze ok.40kg zaczynają mi rosnąć cycuszki i mam owłosienie łonowe , a i czsem swędzi czasem myslę ze to od włosków. Śluz mam już dwa lata. Czy coś jest ze mną nie tak ??? Odpowiedzcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga.
Mnie bolał dzisiaj brzuch i bardzo głowa i chyba czułam że mam gorączkę a wczoraj kręgosłup czy to mogą być objawy miesiączki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mieć 14 lat w czerwcu
Pomórzcie proszę! Bo troszke się boję bo wszyscy mówią ze jak swędzi to ze nie dostanie się miesiączki i jest coś nie tak... pomórzcie proszę was :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede miec 14 lat w czerwcu
Pomocy!!! Ja się troszkę boję Bo jak miałam WDRZ to pani powiedziała ze jak swędzi to że nie dostanę miesiączki i że jest coś nie tak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga3
jak powiedzieć mamie ze mam okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina123456789
poprostu np. mamo dostałam okres mamo mam pierwszą miesiączkę mamo pożyczysz mi podpaską bo dostałam okres mamo muszę iść do sklepu kupic podpaski bo dostałam miesiączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka9912
hey :D Miałam już pierwszą miesiączkę w styczniu tego roku! miałam od tego czasu chyba dwa razy miesiączkę.... po drugim razie nie miałam i nie mam już od 1 Miesiąca i pół ... czy coś sie stało ze mną ? Ania 11 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuniaaaaa
no wlasnie!! ten śluz jakiś.ja mam to na podpasce,ale brzuch mnie nie boli nic.taki typa brunatny.ale jak sie podcieram to jest tez krew wiec takie head&shoulders,myslicie ze to okres??jeszcze nic mamie nie mowie,obczaje to przez noc i zobacze co bedzie jutro rano...jak dalej bedzie moze wtedy sie pofatyguje :D co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina123456789
kasiuniu prawdopodobnie. To zdażyło się tylko raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiuniu to prawdopodobnie Twoja pierwsza miesiączka! Moja pierwsza wyglądała właśnie tak, jak to opisałaś, trwała tylko 2 dni i było bardzo skąpa ;) nie czekaj powiedź o tym mamie, ucieszy się! w końcu stałaś się kobietą ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala555
Mam Problem jak tu właśnie czytam dziewczyny mają włosy łonowe pod pachami także... A ja Mam właśnie tą wudzieline ponad rok... Owłosienie też wystąpiło w mięjscach intymnych... Mam 13 lat... Nie miałam jeszcez okresu..! I Właśnie nie wiem jak z tymi włosami łonowymi pod pachami... Niby mam jakieś tam oznaki ale takie blond chyba heh (takie śmieszne to troche ale jak juz pytać to pytać i mówić) Jestem blondynką jak cosik.! ;) Prosze odpowiedzcie.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerka14
Witajcie! Muszę was spytac o coś xD Kiedy dostanę miesiączki ? Mam 14 lat, mam włosy łonowe i pod pachami rosną mi piersi, Mam wydzielinę od 2 lat i bardzo mnie swędzi, a czasem ma taki nieprzyjemny zapach...Jeśli mozecie to odpowiedzcie. Proszę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraP
hej . mam takie pytanie czy żółty śluz na majtkach to źle?? Bo jedna moja koleżanka powiedziała że to niedobrze i teraz nie wiem.. odp. prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eklerka jeżeli odczuwasz swędzenie i wydzielina ma nieprzyjemny zapach powinnaś dla pewności zgłosić się do ginekologa, ponieważ może to świadczyć o jakiejś infekcji. Jeśli chodzi o prawidłowy kolor wydzieliny dopuszczalne są kolory - przezroczysty \"śluz\", mleczno-biała lub kremowo- żółta. W zasadzie jest bezzapachowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 166
hej dziewczyny od kilku dni boli mnie brzuch i lapia kolki z niczego w okolicach bipder a to wszystko zaczelo sie od mocne ukucia w okolicy macicy mam podwyszona temperature mam sluz a wlasnie mam bialy ? nigdy takiego nie mialam co on oznacza ?/?mam wlosy tam gdzie no wiadomo a sluz mam do stycznia CZY NIEDLUGO DOSTANĘ OKRESU????????????????? ps.a czasem czuje jakby mi sie cos przewzacalo jakas woda i mnie boli w okolicy jajnikow. mam 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***DUnIa***
prosze o pomoc !!!!! dziewczyny ..... dokladnie 12 lutego tego roku zobaczylam plame na majtkach ( pomyslalam : dostalam okres ) ale nie powiedzialam nic nikomu bo po zalozeniu podpaski ( tego samego dnia ) juz nic nie lecialo . Tak samo bylo wczoraj czyli 23 kwietnia tez mialam plame ale potem juz nic nie lecialo . dodam ze mam juz wszystkie objawy zwiazane z miesiaczka i mam 14 lat . POMUŻCIE !!! jestem w kropce ....czekam na wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia to prawdopodobnie okres. Na początku jest on skąpy i występuje w nieregularnych odstępach czasowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***DUnIa***
Kaśka dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×