Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość julcia97
błagam pomóżcie!!! pierwszą(i zarazem ostatnią) miesiączkę miałam rok temu!!! czy coś jest ze mną nie tak???!!! moja mama mówi że to lepiej, że jeszcze nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fortuna 22 mam identycznie jak ty xD :) rozmawiałam o tym z moją mamą i ona powiedziała ,że niedługo mogę dostać miesiączki ;) fortuna 22 może i do nas niedługo przyjdzie "czerwona ciocia" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala1998
fortuna22 jesteś boska dzięki ;** całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga9707
hej dziewczyny blagam pomożcie mi !!! od 1 roku mam już śluz teraz mam go normalnie całe ''tony'' jest taki biały i gęsty , ;/ czasami w dole brzucha czuje tak kłucie że prawie oddychsc nie umiem ale zaraz przechodzi ?? mam 13 lat . Dziewczyny blagam pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blubalbble
aga9707 buahahahahaha idz dziecko bo dobranocka sie skonczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga9707
wiesz te blueblee czy jak ci noiby tam dziewczyny tutaj wchodzą bo maja problemy i chcą sie dowiedzie c rożnych rzeczy a tobie sie chyba mózg zaczął przegrzewać idź sie ogarnij ; ]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueblee
aga9707 ale z ciebie poje.bane dziecko neo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga9707
wiesz co ! wypchaj się ! może ty po prostu nie masz miesiączki i ich objawów i po prosu zazdrościsz mi ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blubalbble
buahahahahhahahahahhahahahahahahahahaha mialbym czego ahahahahahahahahahahahahaahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blubalbble
idz dziecko spac moze co to sa tematy dla ludzi doroslych a nie dla 13 nasto latek smarkulo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blubalbble ty jesteś jakaś poje.bana ?! Dziewczyna napisała na forum bo ma problem a my chcemy jej pomóc . Więć wypier.dalaj z tąd poje.bańcu bo już mamy dosyć takich de.bili jak ty .! A ty aga się nie przejmuj takim idiotą :) Twoje objawy wskazują na to , że niedługo możesz dostać miesiączki więc badź przygotowana :D I witamy na forum ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z tobą Aduśka , my tutaj wchodzimy bo mamy problemy a takich jak ty bulabebe czy jak ci tam nie potrzebujemy !A co u cb Aduśka?! masz miesiączkę ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety jeszcze nie mam :( Wogóle ostatnio się jakoś źle czuje . Wczoraj w szkole prawie zemdlałam nie wiem co sie dzieje .. A u cb jak tam ? Masz już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrina96
Hej dziewczyny :) Ja juz kiedyś tu pisałam że nie mam okresu, ale już dostalam. jakaś dziewczyna wysłała link do strony o wywoływanu. postanowiłam spróbować przecież to nic takiego. robiłam regularnie przez tydzień co tam pisało i po tygodniu dostałam okres! Więć polecam,! Katrina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natala nie ma za co :) a co do blubal-cośtam to proszę żeby nie pisały tu osoby które nie wypowiadają się w temacie . Jak nie masz co napisac to nie pisz wcale a nie prowokój bezsensownych kłótni . Mamy potąd podszywaczy i innych geniuszy tego pokroju którzy chcą tu wcisnąc swe mądrości warte dwa grosze . nawet 6 dzieci które mają trochę oleju w głowie nie piszą takich głupot . to jest niepoważne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga9707
do wi-lcia ty chyba żartujesz ?! to nie może być prawda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha
słuchajcie , boli mnie strasznie brzuch,mam 13 lat , głowa także , mam biegunke , mam biały śluz na majtkach od jakiegoś roku. czy będe mieć niedlugo miesiaczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że masz śluz nie oznacza że masz infekcję pochwy . każda dziewczyna go ma i to jest normalna rzecz :)gdyby był zielonkawy to tak ale biały nie jest objawem choroby ,nie przejmuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha to zależy . nie da się określic dokładnie. możesz dostac ale nie musisz ;) zaopatrz się we wkładki jakby coś to ci nie przecieknie :) a co do bólu to też mnie strasznie bolało ale przeszło po nospie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Hej! Mam 13 lat od 2 lat mam śluz w ostatnich tygodniach śluz się nasilił i w nocy było wielkie zaskoczenie Nie musisz sie martwić to kazdego czeka. I pod pachami wslosy nie zawsze rosna wcześnie, bo ja jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrina96
Ciepłych kąpieli, brzuszków, aspiryny, wysiłku fizycznego, moczenia nóg i innych rzeczy o których tam pisano. nie na każdego to podziała ale na mnie podziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
katrina96 : może przypadek ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×