Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

jest ktoś? :> u mnie mało, ale troche sluzu tego lepkiego , ale nie przedokresowego :) biało zołty jak zwykle:) a u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chaos gadalam 45 minut z moim przyjacielem, z którym nie widziałam sie pól roku:):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie mało białego śluzu.Czekanie na pierwszą miesiączke jest okropne;[ i do tego mam tyle sprawdzianów , że to się w głowie nie mieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekanie na drugą stresujące, że nie przyjdzie i ze ta 1 to nie była prawdziwa... ja czekam, do 14.02 około! ja mam miliard spr, teraz mam z chemii fuuu jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mnie codziennie od paru dni swędzi i kuje w podbrzuszu i mam zanik śluzu(dotąd miałam biały i ostatnio miałam go dużo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka: szykuj sie:) A ja rozpaczam- 21 mam wylot, a około 18 powinnam dostać 3 i nie bede mogła sie kąpać w basenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia1212
Mam 12 lat i wszystkie objawy miesiączki tj: śluz z pochwy zaczął mi lecieć na początku 4 kl, owłosienie łonowe i pod pachami też w 4,mam spore piersi i bardzo często boli mnie brzuch tam na dole , biodra też mam spore.Kiedy powinnam spodziewać się pierwszego okresu?Powinnam nosić już wkładki i podpaski w plecaku? Odpowiedzcie mi plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen155
wkładki na codzien powinnas nosic zeby "potrzymały" sluz, a le tez dla wlasne higieny!! a podpaske w plecaku :) to ja carmen15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolunia012
Ja mam 12 lat śluz mam już półtora roku i w ogóle wszystkie objawy.Owłosienie łonowe i pod pachami i bóle brzucha a ostatnio wszystko mnie drażni a miesiączki jeszcze nie mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolunia012
aha i ostatnio nie mam śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88
Hej dziewczyny Mam pytanie, od jakiegos czasu biore tabletki anty koncepcyjne, dla bezpieczenstwa, jak rowniez dlatego ze mialam problemy z okresem.(czasem bywalo ze nie mialam go ponad miesiac lub trzy) a mam 23lata. Dodam ze bylam u dobrego ginekologa i wlasnie w zwiazku z miom problemem zalecil mi tabletki. Ale glownie nie o to chodzi, mam problem bo teraz niewiem co mam zrobic. Chodzi o to ze okolo m-ca temu mielismy z chlopakiem wypad na deske w gory za pare dni, i akurat tak sie skladalo ze skonczylam jedno opakowanie tabletek i zaczelam kolejne opakowanie by przesunac okres. Oczywiscie przesunelam go, ale w trzecim tyg. brania tabletek dostalam okres, oczywiscie w dalszym ciagu biorac tabletek(miedzy jednym opakowaniem a drugim nie robilam zadnej przerwy-niewiem czy zrobilam to dobrze czy nie) i teraz chodzi o to zedwa dni temu skonczyl mi sie okres, a ja praktycznie wczoraj wzielam ostatnia tabletke, i teraz niewiem czy mam zrobic jakas przerwe i znow zaczac brac(bo okresu chyba raczej nie dostane)ale niewiem czy dzis mam zazyc tabletke czy odczekac tych pare dni. jestem w kropce! Wiem rozpisalam sie troche, ale mam nadzieje ze ktoras z Was mi pomoze, kurcze bo niehce tez niepotrzebnie specjalnie isc do ginekologa placic tylko by sie dowiedzie Bardzo prosze o odpowiedz i Pozdrawiam wszystkie forowiczkiundefined

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maj88; Nie wiem czy któraś z nas będzie umiała ci pomóc.My tu rozmawiamy o pierwszych miesiączkach i mamy mniej więcej 12-15 lat. I nie mamy aż takiego doświadczenia co do tych spraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) u mnie superaśnie ostatnio wszystkie dziewczyny z 1 gimn. w mojej szkole miały takie spotkanie na którym była pani która wszystko objaśniała co do dojrzewania miesiączki itp. mówię wam świetne lekcje :D może wy też będziecie coś takiego mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×