Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

carmen ta gin jest zazwyczaj od 18 do 20 ja lece ide spać bo jutrodo sql :( paaaa :( ;) oby was ciocia odwiedziła i wgl ;* oczywiście krwista że szok :D PAA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie brzuch boal 2 dni przed, i w trakcie, ciagle mi nie dobrze było, na lekcjach musiałam prosić o uchylenie okna i kilka razy zaslablam na lekcji.. Ja to wszystko strasznie boleśnie przeżywam... Nie wiem czemu czy to ze waze 42 kg a mam 167 coś tłumaczy, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! co u was ? u mnie jak zazwyczaj nic . zero śluzu , zero bólów itp. a no tak zapomniałam ,że połowa z was jest w szkole ! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie dzisiaj dużo sluzu:( Gosia: ja tez tak miałam, najpierw sucho, a potem mokro jak.... Morze:) Dziewczyny, które jeszcze nie miały ferii: gdzie jedziecie? Ja na Cypr!!! Na seeerio!!!;););):D:D:D:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie dzisiaj dużo sluzu:( Gosia: ja tez tak miałam, najpierw sucho, a potem mokro jak.... Morze:) Dziewczyny, które jeszcze nie miały ferii: gdzie jedziecie? Ja na Cypr!!! Na seeerio!!!;););):D:D:D:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś nie- muszę zostać w domu z bratem, bo jest chory a rodzice do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiimelia ,3
Cześć :) Mam 12 lat . I od dwóch tygodni myśle że zauwazyłam stanowcze zmiany , - mam większy rozmiar piersi. - śluz jest gęstszy i ciemniejszy. - mam włosy tam gdzie je trzeba. - ale nie boli mnie ani brzuch ani głowa, Nie mam biegunki. I nie wiem o co chodzi. Chciałabym sie dowiedzieć w jakim wieku dostane miesiączke.? Bo mamy się troszkę wstydze zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby dostać miesiączkę nie musisz mieć objawów takich jak ból głowy czy biegunka. Niektórzy bez tego ją dostają;) A ten ciemniejszy śluz to jaki??? Jakiego jest koloru i pod jakim względem jest ciemny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiem ci,że ja też wstydzę się rozmawiać z mamą na ten temat:D A mam 14 (prawie 15) lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeenKa12
a jeszcze najpierw to hej czy może wiecie czy od masturbancji może sie szybciej miesiączka pojawić czy to nie ma znaczenia i czy lekarz moze poznać na badaniu ze sie to robiło dizeki pa (Lena12L-czekam na 1miesiaczke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie dziś duuzo lepkiego i gestego sluzu-> ohyda!!!! Kimelia (pewnie źle, przepraszam): myśle ze za nie długo dostaniesz, a dokładnie jakiego koloru jest ten śluz??? Leenka: ja nie pisze o masturbacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×