Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Maatyla - to jest śluz płodny ( występuje on 6 dni przed okresem ) , jest on ciągnący się bezbarwny jak białko kurze... takze sie nie martw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem :) a co do pytania matyli to właśnie z randki wróciłam :D opowiedziałam Patrykowi o wszystkim (czyli o tej rozbitej głowie ;/) a on mnie przytulił iii... POCAŁOWAŁ ! :D nasz 3 pocałunek dzisiaj był cudowny :) co u was u mnie takie coś (śluz) rzadkiego i przyczepiło sie do majtek i teraz tak mi niekomfortowo że szok.. ;S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodziuuuteczko!!! ja mam lekki sluz, biało-zółty,taki zawsze jest po okresie ;> ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej słuchaj pisałam z gin. o milenie i powiedziała że może sie powoli przygotowywać do miesiączki. Powiedziała bym jej o tym tylko że ona nie kazała pisać do tej gin. w jej imieniu mam jej powiedzieć czy raczej to trzymać w tajemnicy ? poradźcie coś .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen: to nie możliwe bo okres miałam 12 dni temu- niecały środek cyklu... Lol: wydaje mi sie ze po prostu powinnas jej powiedzieć ze może powoli przygotowywać sie na odwiedziny cioci...:p Gosia: ja tez tak miałam, najpierw 3 dni suche, a potem 2 takie sluzowate... Następnego dnia okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, Maatyla, też tak pomyslałam.. ale tak przeczytałam... do LOL - powiedz jej zeby nosiła podpaske :P a ta Gin jest teraz dostepna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen: Zwykle przez kilka dni po miesiączce występuje odczucie „suchości i brak jakiegokolwiek śluzu. Następnie pojawia się odczucie „wilgotności (zmiana z „suchości na „już nie sucho , a wraz z nim śluz gesty, lepki, nierozciągliwy, mętny (śluz o cechach mniejszej płodności).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten powyżej, to fragment z innego forum- udowadnia to ze nie nie bede miała okresu za 6 dni:) tylko nie rozumiem... Czemu mam dni nisko plodne jeśli jest środek cyklu czyli gdzieś jajeczkowanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyb jakos tak, wczesniej miałam sucho ale to dziwne, bo to było przez długi okres czasu po okresie, w sensie ze 1 okres 15.01 a do 27.01 było sucho.,dopiero teraz troche sluzu.. to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do carmen nom nie dawno z nią pisałam :) kurcze milena też tak ma (jesteśmy sąsiadkami w bloku więc odwiedzamy się codziennie :) ) mówiła że pierwsze przez parę dni miała sucho a dzisiaj mówiła że miała taką baryłkę mętnego rozciągliwego śluzu.. a i dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo zapytam się, co ona mysli o tych 4 dniach brazowego sluzu i czy to byłokres... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :) dobra powiem milenie mam nadzieje że sie na mnie nie wścieknie :D ja też miałam taki mętny śluz przed miesiączką .. ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak myślicie faceci lecą na cycki i tyłek ? (sory że pyam nie na temat..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma tej babeczki.. ;/ jutro napiszę, ja teraz mam biały taki lekko rozciagliwy .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma tej babeczki .. ;/ jutro napiszę. ja mam taki biały lekko rozciagliwy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×