Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Sanni^^
A mi ktos odpowie?? ;'[ Bo serio mnie to na mxa wkurza ;/ Boli, nie boli, nadmiar sluzu i wgl ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio kupiłąm sobie staniczek:) neiwiem czy mam go nosić bo mam za duże cycki i sie wstydze odpowiadajcie plis plis :) co mam robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka200-noś ten stanik ci sie nie podobaja twoje piersi i sa małe wypchaj stanik papierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze dziekuje za porade w bardzo mnie sfędzą włąski w miejsu intymnym czy mama isć do ginekologa >>????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zupka;]
Ja mam 11 lat i mam duzo bialego sluzu teraz nosze wkladki jak cos ale w szkole zawsze mam podpaske .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zupka;]
Ja mam 11 lat i wydzielam duzo bial;ego sluzu teraz nosze wkladki jak cos ale w szkole zawsze mam podpaske .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatussssek1999
jak ja tu dawno nie byłam ;] co tam u was ?? Ancia jak w sql ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszek- W szkolee jakoś leci duzoo prac domowych i wgl sprawdzianów!!! A co tam u cb C: masz juz 1 miesiączkęę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatussssek1999
no tez duuuużo prac domowych i zadań ... ale wgl super :* nie niestety nie mam ale pojawialy mi się już z 4 dni pod rząd czerwono/ brązowe plamki na bieliźnie a więc może to już blisko ??? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dobrze ostatno mam gęsty śluz i wstydze sie swoich piersi oraz ciciała bym mieć już chłopaka i dzxieci ale niedarady jestem za mała a jaku cb Ancia śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann3012
Hej wszystkim :) U mnie dzień przed 1 okresem było pogotowie!! jak bolało strasznie :/ dostałam zastrzyk rozkurczowy w pupe :) a sam okres trwał 12 dni:D następnym razem było znacznie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Myszka2000-nie chce byc nie mila i sie wtracac, ale o czym ty wgl gadasz??!!! X.X W takim wieku juz chcesz miec dzieci? Powodzenia skoro nawet nie wiesz jak sie uprawia seks i nie pomyslalas o komplikacjach, problemach i innych tego typu sprawach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isfa
Hej na chwilę tutaj zajrzałam i też mam 11 lat ale uważam że na dzieci to za wcześnie dla mnie to nawet 17 lat na dzieci to mało a i zgadzam się z Sanni. a więc zajrzę tu za kilka dni lub tygodni :P baj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Dla mnie tez 17 to jeszcze troche za wczesnie bo wtedy jeszcze sie jest w szkole. I jak tu z brzuchem chodzic do szkoly? A potem wychowywac? I tak w ogole to by chyba mama mnie z domu wygonila. No i poza tym w takim wieku to raczej nie jest sie gotowym na dzieci i rodzine ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka12345
Dziewczyny, jeśli chcecie darmowy kalendarzyk miesiączkowy na email, to piszcie na klaudia685@op.pl Można go sobie wydrukować, albo zaznaczać bezpośrednio w Wordzie. Bardzo się przydaje u lekarza lub do ustalenia, kiedy miesiączki są regularne, bardzo łatwo wtedy przewidzieć kolejną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzamm sie z Sani :) nawet 17 lat to jeszcze młodo zeby miec rodZinee :/ Sani co tam u cb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Ucze sie na sprawdzian z chemii i umieram z powodu bolu brzucha A u cb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty tez
Masz okres? Ja niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Ta mam. :| Ta ponioslo cie i to na maxa!! Bo to troche..dziwne, szalone, walniete nie wiem jak okreslic. A w szkole, jak w szkole, kartkowki, sprawdziany i zasypianie na lekcjach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty w jakim wieku dostałaś i jakie miałaś objawy bo ja mam narazie gesty biały sluzz jest tez troche brazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Ja dostalam niedawno, 20 czerwca, czyli jakies 25 dni po moich urkach :P A objawy, noo mialam przez jakies 2 lata sluz od dosyc bardzo dawna wlosy pod pachami i w msc intymnych. Miesiac przed zaczal mnie bolec strasznie brzuch i tak dzien w dzien non stop bolal az pewnego goracego popoludnia na wf zorientowalam sie, ze czuje sie tak jakos mokro, na szczesnie za chwile byl dzwonek wiec polecialam do wc i tudum!! Czerwona plama-dobrze iz mialam wkladki :D W kazdym razie 2 tyg przed mialam plamienie. I teraz sie tak zastanawiam bo moje pierwsze 3 okresy mialy po 5 dni, 4 10 min a 5 trwa juz 6 dzien :P Mam nadzieje ze sie skonczy niebawem bo mam go dosc x.x I wiem, ze jak sie czeka na 1 miesiaczke to u sporej grupki dziewczyn jest tak, ze sie ciesza, nie moga doczekac, ekscytacja i wgl, ale ja mam juz dosc bo na wf jak mam nawet tampony to mnie wkurzaja, a jak mam podpaski i np rurki to caly czas boje sie ze mi widac strasznie i wgl albo ze mi przesiaklo i czerwone spodnie;/ Ja mam glupio bo juz wlasciwie po 5okresie jestem a nadal prawie plaska jestem ;( ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×