Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość plmokn
do kakkak Jeżeli miesiączki są aż tak bolesne, to nie koniecznie ale warto zgłosić się do ginekologa. Sprawdzi, czy wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek8
a ile moze trwac taka obfita miesiaczka bo ja mam juz od niedzieli od 13 .20 gdzies tak około a ile moze trwac prosze szybko i czy moze juz powoli sie zmniejszac obfitosc czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasilek8
a ile moze trwac taka obfita miesiaczka bo ja mam juz od niedzieli od 13 .20 gdzies tak około a ile moze trwac prosze szybko i czy moze juz powoli sie zmniejszac obfitosc czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasilek8
a ile moze trwac taka obfita miesiaczka bo ja mam juz od niedzieli od 13 .20 gdzies tak około a ile moze trwac prosze szybko i czy moze juz powoli sie zmniejszac obfitosc czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do kasiulek8 Jeśli miesiączka jest obfita, może szybko się skończyć, choć zależy to od twojego organizmu. Krwawienie może stawać się coraz mniejsze, ale różnie bywa. Jak ja mam obfitą miesiączkę to trwa góra 4-5 dni. Mam nadzieję, że te dni nie będą trwać tak długo. Pozdrawiam:) PS. Napisz, czy krwawienia się zmniejszają (lub zwiększają) i kiedy okres się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Taka miesiączka może trwać nawet do 10 dni, ale wraz z długością zmniejsza się ilość ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kakkak Miesiączka powinna się uregulować mniej więcej po 2 latach od pierwszego okresu, skoro piszesz że miesiączkujesz już 4 lata a twoje miesiączki nadal są nieregularne, w dodatku bolesne i obfite to myślę że powinnaś pójść do ginekologa. Do kasiulek8 Prawidłowa miesiączka u zdrowej kobiety powinna trwać około 5 dni. Nie wiem jak to jest z dziewczynami które dopiero zaczynają miesiączkować, ale wydaje mi się że powinna trwać góra do 8 dni ( tak gdzieś słyszałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luksemburg0op.pl
moja ciocia miala takie same objawy jak ja wiec az sie tak strasznie tym nie przejmuje- poszla do ginekologa i powiedezial jej ze do 20 roku zycia powinien sie uregulowac- teraz ma 23 i jest ok:) a jesli chodzi o bul to powiedzial ze moze tylko zapisac jej mocne leki a przestanie ja bolec jak urodzi dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia 01234
Cześć! Proszę Was o szczere odpowiedzi. Mam 11,5 lat, nie mam miesiączki. Zauważyłam u siebie włosy łonowe,pod pachami nie i mam śluz raz żółty,raz biały,raz przezroczysty. Nieraz mam też nudności. Czy są to objawy miesiaczki czy jest ze mną coś nie tak? Prosze o szybkie odpowiedzi. POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasilek8
No dzisiaj to podpaska starczy na 2,5 godziny a wczoraj na godzine wiec jak ja ie chce mniec tak długo 8-10 dni !!!niechce chce zeby sie skonczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek8
a I teraz to troszke mniej sie ze mnie leje niz wczoraj ale wzielam tabletke i niewiem czy to dlatego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do donia 01234 To nie muszą być to objawy miesiączki. Jeżeli masz bóle brzucha może to być zatrucie. Mogą być to też objawy anoreksji. Porozmawiaj o tym z mamą, lub kimś dorosłym :) do kasiulek8 To dobrze, że mniej "się z cb leje". Nie przejmuj się, teraz może być tylko lepiej. Obfitość krwawienia będzie się stopniowo zmniejszać i miesiączka się skończy :) pozdrawiam =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek8
A teraz znowu troche wiecej pomózcie co mom robic ale chyba nie tak jak wczoraj boze ja juz niewiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek8
A teraz znowu troche wiecej pomózcie co mom robic ale chyba nie tak jak wczoraj boze ja juz niewiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek8
A teraz znowu troche wiecej ale chyba mniej niz wczoraj a ile to moze jeszcze potrwac jak juz sie mniej leje opiszcie leje sie troche wiecej niz przed chwila ale mniej niz wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do kasiulek8 Jeśli siedzisz w domu to przynajmniej możesz często latać do ubikacji. A skoro krwawienie powoli się zmniejsz, to może za parę dni się skończyć. Bądź cierpliwa. Jeżeli jednak krwawienia nie są takie skąpe to może to jeszcze potrwać parę dni :) A na ile starcza ci jedna podpaska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia 01234
gora96 A czy przed miesiączką pojawia się też rozdrażnienie,nerwy,ból i zawroty głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
a ja wciaz nie mam miesiaczki strasznie sie denerwuje:( inne dziwczyny juz maja w klasie a ja nie:( za miesiac koncze 14 lat. czy cos ze mna nie tak??? tego sluzu mam strasznie duzo:( i takie kropki w srodku. co to jest??? prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek8
Dzisiaj to jedna podpaska to starcza mi na 3-4-5 godzin to chba lepiej i mnie w nocy nie zalała a wpoprzednie 2 to mnie zalało to chybaj juz lepiej ile to moze jeszcze potrwać ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek8
a mam jeszcze takie małe skrzepy krwi co ze mną jest kidy to sie skonczy Prosze o szybka odpowiedz!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia 01234
A konkretnie jaki śluz występuje przed miesiączką? Bo ja mam różnie raz żółty,nieraz przezroczysty lub biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek8
a teraz znowu troche wiecej tego co mam robic ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia 01234
A konkretnie jaki śluz występuje przed miesiączką? Bo ja mam różnie raz żółty,nieraz przezroczysty lub biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do donia 01234 Przed miesiączką można zauważyć u siebie rozdrażnienie i nerwy. Mi zbliża się okres i jestem obrażona na cały świat:) Zawroty głowy też mogą się zdarzać, a ból podbrzusza jest największym objawem miesiączki. Jeżeli masz takie objawy ciesz się : wkraczasz w świat kobiet :) A przed pierwszą miesiączką ja miałam bialutki śluz, a moja koleżanka brązowy. To zależy od ciebie. do kotek12 Radziłabym zgłosić ci się z tym do ginekologa. Co prawda każda dziewczyna dojrzewa w swoim czasie, ale ten śluz może niepokoić. Powiedz mamie o swoim problemie i o chęci pójścia do ginekologa. do kasiulek8 Po prostu zmieniaj często podpaski. Niektóre miesiączki mogą być mniej obfite, a drugie bardziej. Skoro powoli krwawienie ustępuje: poczekaj, niedługo się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek8
A ile mam czekac ile to moze potrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fulufka
Heej Jestem troche zmartwiona bo mój śluz pachnie dziwnie Za każdym razem gdy wstaje ranoi odkrywam pościel to czuc taki dziwny zapach nie jestem w stanie określić jaki to zapach. I jestem teraz przeziębiona . Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej Śluz przed miesiączką jest biały( na bieliźnie po zaschnięciu może być trochę żółty) lub brązowy. Do fulufka Jeśli śluz jest żółty lub zielonkawy o nieprzyjemnym kwaskowatym zapachu to może oznaczać że złapałaś jakieś bakterie i należy z tym się zgłosić do ginekologa. Różnego rodzaju nie leczone infekcje mogą nawet prowadzić do niepłodności, więc niestety ostrzegam dziewczyny!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej Śluz przed miesiączką jest biały( na bieliźnie po zaschnięciu może być trochę żółty) lub brązowy. Do fulufka Jeśli śluz jest żółty lub zielonkawy o nieprzyjemnym kwaskowatym zapachu to może oznaczać że złapałaś jakieś bakterie i należy z tym się zgłosić do ginekologa. Różnego rodzaju nie leczone infekcje mogą nawet prowadzić do niepłodności, więc niestety ostrzegam dziewczyny!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek8
A ile moze trwac takie konczenie sie miesiączki ?????? Prosze o odpowiedz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×