Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

sory podobnie brzmi a co do zaborczości to nie zdecydowanie mówię nie bo jeżeli pojawia się zaborczość to nie ma miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega jednak ocenia mnie jako osobę zaborcza, tylko dlatego że nie chcę żeby mój M. spędził poł życia przy komputerze. Jeśli tak to mogę i być zaborcza, bo zdania nie zmienię. A tymczasem spadam do domku i do jutra. Jutro przede mną cieżki dzien ale będę zaglądać.... Pozdrawiam wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś to tak nagle się pustki zrobiły tu gdzieście wszyscy wybyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to do zobaczyska jutro całuski ( może nie zostane za to posądzona o lesbijstwo) i trzymaj się ciepło miłego popołudnia ty torba zaborcza i to czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co to się dzieje z tymi chłopami żeby dziewczyn się przestraszyć chyba im jaja wycieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym,zeby mój facet był tylko mój,ale niestety ma swoich znajomych i swoje hobby,wiec musze się podzielic nim:) a zreszta przebywajac non stop razem można sie trochę znudzić. Faktycznie ten chlop Slonecznej troche przesadza,ale moz e uda jej sie jakos zawalczyć o niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze swoim mamy wspólnych znajomych ,a zresztą to on woli siedzieć w domu i żebym ja była z nim taki domator,jak już wychodzimy to bo ja chcę.Czasami doprowadza mnie tym domatorstwem do szału ale załatwiam to wten sposób że ja wychodzę a on rad nie rad idzie ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz sie,ze jest domatorem,bo mój to taki goniuch,ciagle gdzies cos załatwia i lata.To mnie też do szłu doprowadza,ale cóz robić...nie zmienię go...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak domator żle jak gania to też żle i co tu zrobić czemu życie jest takie wredne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pa mam nadzieję że jutro będziesz wolniejsz i posiedzisz z nami na topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i na mnie kolej do domciu do jutra wszystkim pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny melduję się druga w kolejnosci.Mam dzisiaj małego doła bo u mnie od rana pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w nocy padało, dzisiaj nie ale jest chłodno. A i dobrze bo po tych kilku dniach upału to odpocznie sie troszkę. Upaly też mają swoje plusy, przynajmniej się opaliłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V2
🖐️ No u mnie tez pada i jest chlodno, przynajmniej dziewczyny sa grubiej ubrane i nie mozna sobie popatrzec. Bo jak wychodza skapo ubrane, to jest mordega, ze takie fajne laski, a zadna nie moze byc moja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piona v2 nie marudz bo jak tylko będziesz patrzeć to na pewno nic nie wyrwiesz. słoneczna ja tam wole jak jest ciepło, ja tylko plecy spaliłam ale chyba skóra mi nie zejdzie mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V2
I tak na ulicy nie zamierzam podrywac, bo niby co? Mam podejsc i powiedziec ze mi sie podoba? I co dalej? To musi wyjsc samo z siebie.... jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v2 przecież pisałeś że chodzą jakieś sztuki rozgolaszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V2
"A z patrzenia to nic Ci nie przyjdzie" niech przynajmniej tyle mam z zycia, ze sobie popatrze :( Faceci podrywaja Was na ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie kiedys podrywał chłopak w autobusie, jeździlismy razem do szkoły (dawnooo temu) Jakieś miłe słowa, nie nachalne i nie wulgarne, uśmiechy ale nic ponadto. Potem były wakacje i chłopak jeździł na rowerze z kolegą żeby mnie znaleść:-) I znalazł. Spotykaliśmy się przez kilka miesięcy i bardzo mile wspominam tą znajomość. A na ulicy też się zdarza.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V2
No ale jak Cie podrywaja, co mowia? Niech to beda dla mnie jakies wskazowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki deser
najpierw musisz się ogolić na łyso, załozyć kaptur, to wtedy "zaimponujesz" dziewczynom :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma konkretnego sposobu na podrywanie. Czasami jest to bardzo głupio i prostacko tak jak ostatnio debil jakiś w sklepie przeciąga sie i mówi ale jestem zmęczony, poszedłbym spać ale nie sam.... i głupio gapi się na mnie :-) dla mnie to dureń do kwadratu. Najczęsciej normalnie gadka się wywiązuje. U mnie jest ułatwiona sprawa, bo ja wiecznie cieszę japę do wszystkich. Kiedys ktoś mi powiedział, że emanuje ze mnie ciepełko jak od słonka i tak mi zostalo to słoneczko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deser no co ty na takich facetów normalna kobieta nie zwróci uwagi a ja np nie cierpie łysych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×