Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

Gość ia22tk21
To moze i ja cos napisze :) Ja tez uzywam viro i schudnac raczej nie schudlam chociaz mam wrazenie,ze jednam cos tam pomaga.Ale w jednym mi pomaga gdy mam wzdecia.Po jednej sesji 30 min-wej ide na kibelek...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka30010
hej mam pytanie zastanawiam sie czy kupic ten pas Vibroaction z Mango. Waże jakieś 68 kg a chciałabym tak z 60 wazyć czy ten pas da mi taki efekt??? jeśli tak to jak długo czeka sie na efekt ??? A moze polecicie inne wspomagacae?? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don_Olmos
ludzie nie kupujcie podrobek z allegro, ja kupilem z mango i chodzi 29 min na najwyzszych obrotach potem robie 1 minute przerwy i znowu 29 min na najwyzszych obrotach i zasilacz jest cieply, nie goracy, a te na allegro to chodza po 10 min i trzeba je wylaczac na godzine a ten z mango moze godzine na najwyzszych obrotach i zasilacz sie nie spali, wiec radze tym co chca kupic niech nie oszczedzaja tych 50 zl, bo to zadne pieniadze a towar z mango jest lepszej jakosci watpie zebo on dawal super fekty, ja uzywam go tydzien czasu juz po 30min dziennie na najwyzszych obrotach i zrzucilem 1 cm z posladkow, bo chce se je troche zmniejszyc, tylko dlatego go kupilem na dupe, bo do innych rzeczy nie mam zastrzezen odnosnie mojej sylwetki, nie stosuje zadnej diety, jem co chce i kiedy chce dobrze radze nie kupujcie tych podrobek z innych miejsc niz mango, nie jestem zadnym reklamiarzem z mango bo to jest 1 i jedyna rzecz jaka kupilem z mango ale widac jakosc skoro dziala 29 z sekundami na najwyz obrotach potem automatycznie sie sam wylacza, to ja go odrazu spowrotem wlaczam i kolejne 29 min na naj obrotach i zasilecz jest cieply, a wiem ze te z allegro podrobki po 100zl czy 50zl chodza 10 min i wylaczaja sie i trzeba godzine odczekac i mozna dopiero znowu wiec sie te szmelce nie oplacaja, bo ten z mango jest co najmniej 3 razy wydajniejszy, wiem bo kolega kupil taki z allegro i dlugo sie nie nacieszyl bo po 10 min na najwyzszych obrotach zasilacz sie spalil i urzadzenie sie zepsulo, Szczerze mowuiac sam nie wierzylem ze to sa podrobki dopoki sam sie nie przekonalem, lepiej wydac wiecej te 50zl ale miec jakosc nie bubel, jest jedna zasada nie ma okazji sa tylko buble, na allegro wszystko co duzo tansze niz normalnie to szmelc tak samo pasy tak samo buty niby oryginalne, prosto z ukrainy pseudo pumy adidasay i inne. Mam nadzieje ze ci co zecha kupic pas vibro nie dadza sie oszukac. PS jakby ktos znal jakies cwiczonka na posladki aby je troche zeszczuplic odjac centymetrow bylbym wdzieczny, nie wiem jak zrzucic tam cm dlatego kupilem pas. Jakby ktos chcial porozmawiac na temat pasa to chetnie odpowiem to moje gg: 4751522. Nie jestem pracownikiem mango tylko chce przestrzec ludzi przed syfem, bo wiem ze jak ktos sie chce odchudzic tym pasm to szuka okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don_Olmos
ludzie nie kupujcie podrobek z allegro, ja kupilem z mango i chodzi 29 min na najwyzszych obrotach potem robie 1 minute przerwy i znowu 29 min na najwyzszych obrotach i zasilacz jest cieply, nie goracy, a te na allegro to chodza po 10 min i trzeba je wylaczac na godzine a ten z mango moze godzine na najwyzszych obrotach i zasilacz sie nie spali, wiec radze tym co chca kupic niech nie oszczedzaja tych 50 zl, bo to zadne pieniadze a towar z mango jest lepszej jakosci watpie zebo on dawal super fekty, ja uzywam go tydzien czasu juz po 30min dziennie na najwyzszych obrotach i zrzucilem 1 cm z posladkow, bo chce se je troche zmniejszyc, tylko dlatego go kupilem na dupe, bo do innych rzeczy nie mam zastrzezen odnosnie mojej sylwetki, nie stosuje zadnej diety, jem co chce i kiedy chce dobrze radze nie kupujcie tych podrobek z innych miejsc niz mango, nie jestem zadnym reklamiarzem z mango bo to jest 1 i jedyna rzecz jaka kupilem z mango ale widac jakosc skoro dziala 29 z sekundami na najwyz obrotach potem automatycznie sie sam wylacza, to ja go odrazu spowrotem wlaczam i kolejne 29 min na naj obrotach i zasilecz jest cieply, a wiem ze te z allegro podrobki po 100zl czy 50zl chodza 10 min i wylaczaja sie i trzeba godzine odczekac i mozna dopiero znowu wiec sie te szmelce nie oplacaja, bo ten z mango jest co najmniej 3 razy wydajniejszy, wiem bo kolega kupil taki z allegro i dlugo sie nie nacieszyl bo po 10 min na najwyzszych obrotach zasilacz sie spalil i urzadzenie sie zepsulo, Szczerze mowuiac sam nie wierzylem ze to sa podrobki dopoki sam sie nie przekonalem, lepiej wydac wiecej te 50zl ale miec jakosc nie bubel, jest jedna zasada nie ma okazji sa tylko buble, na allegro wszystko co duzo tansze niz normalnie to szmelc tak samo pasy tak samo buty niby oryginalne, prosto z ukrainy pseudo pumy adidasay i inne. Mam nadzieje ze ci co zecha kupic pas vibro nie dadza sie oszukac. PS jakby ktos znal jakies cwiczonka na posladki aby je troche zeszczuplic odjac centymetrow bylbym wdzieczny, nie wiem jak zrzucic tam cm dlatego kupilem pas. Jakby ktos chcial porozmawiac na temat pasa to chetnie odpowiem to moje gg: 4751522. Nie jestem pracownikiem mango tylko chce przestrzec ludzi przed syfem, bo wiem ze jak ktos sie chce odchudzic tym pasm to szuka okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don_Olmos
ludzie nie kupujcie podrobek z allegro, ja kupilem z mango i chodzi 29 min na najwyzszych obrotach potem robie 1 minute przerwy i znowu 29 min na najwyzszych obrotach i zasilacz jest cieply, nie goracy, a te na allegro to chodza po 10 min i trzeba je wylaczac na godzine a ten z mango moze godzine na najwyzszych obrotach i zasilacz sie nie spali, wiec radze tym co chca kupic niech nie oszczedzaja tych 50 zl, bo to zadne pieniadze a towar z mango jest lepszej jakosci watpie zebo on dawal super fekty, ja uzywam go tydzien czasu juz po 30min dziennie na najwyzszych obrotach i zrzucilem 1 cm z posladkow, bo chce se je troche zmniejszyc, tylko dlatego go kupilem na dupe, bo do innych rzeczy nie mam zastrzezen odnosnie mojej sylwetki, nie stosuje zadnej diety, jem co chce i kiedy chce dobrze radze nie kupujcie tych podrobek z innych miejsc niz mango, nie jestem zadnym reklamiarzem z mango bo to jest 1 i jedyna rzecz jaka kupilem z mango ale widac jakosc skoro dziala 29 z sekundami na najwyz obrotach potem automatycznie sie sam wylacza, to ja go odrazu spowrotem wlaczam i kolejne 29 min na naj obrotach i zasilecz jest cieply, a wiem ze te z allegro podrobki po 100zl czy 50zl chodza 10 min i wylaczaja sie i trzeba godzine odczekac i mozna dopiero znowu wiec sie te szmelce nie oplacaja, bo ten z mango jest co najmniej 3 razy wydajniejszy, wiem bo kolega kupil taki z allegro i dlugo sie nie nacieszyl bo po 10 min na najwyzszych obrotach zasilacz sie spalil i urzadzenie sie zepsulo, Szczerze mowuiac sam nie wierzylem ze to sa podrobki dopoki sam sie nie przekonalem, lepiej wydac wiecej te 50zl ale miec jakosc nie bubel, jest jedna zasada nie ma okazji sa tylko buble, na allegro wszystko co duzo tansze niz normalnie to szmelc tak samo pasy tak samo buty niby oryginalne, prosto z ukrainy pseudo pumy adidasay i inne. Mam nadzieje ze ci co zecha kupic pas vibro nie dadza sie oszukac. PS jakby ktos znal jakies cwiczonka na posladki aby je troche zeszczuplic odjac centymetrow bylbym wdzieczny, nie wiem jak zrzucic tam cm dlatego kupilem pas. Jakby ktos chcial porozmawiac na temat pasa to chetnie odpowiem to moje gg: 4751522. Nie jestem pracownikiem mango tylko chce przestrzec ludzi przed syfem, bo wiem ze jak ktos sie chce odchudzic tym pasm to szuka okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffell
kupiłem oryginał, ZERO EFEKTU ! używałem przez 1-2 godziny dziennie (przez kilka tygodni) na stojący i siedzący. NIC ! stracone pieniądze. widocznie tłuszczu nie gubi się przez wytrząsanie bo on jest zgromadzony w komórkach tłuszczowych, to tak jakby się chciało rozwinąć mięśnie przez wytząsanie. może komuś zniknął celulitis, może wybielały zęby, nie wnikam. ale do tego do czego ma służyć - odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb...
ja pożyczyłem sobie ten pas od koleżanki...szczerze miałem go kupia, ale nie kupię...uzywam go 2 tyg i ...głośno chodzi...zasilany na kabel wiec jakieś 1,5 metra swobody...po paru minutach czuję się jakbym siedział na mlocie pneumatycznym:-)po zakończeniu uzywania przez dobre 15 min ma się wrażenie jakby jeszcze na brzuchu dzialał...efekty? hmnnnnn...zbytnio nie widzę róznicy, moze mi się zdaje...ale ja nie polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb...
ja pożyczyłem sobie ten pas od koleżanki...szczerze miałem go kupia, ale nie kupię...uzywam go 2 tyg i ...głośno chodzi...zasilany na kabel wiec jakieś 1,5 metra swobody...po paru minutach czuję się jakbym siedział na mlocie pneumatycznym:-)po zakończeniu uzywania przez dobre 15 min ma się wrażenie jakby jeszcze na brzuchu dzialał...efekty? hmnnnnn...zbytnio nie widzę róznicy, moze mi się zdaje...ale ja nie polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie!Mam problemik!Sprzedawca nie chce uwzględnic mi gwarancji na moje cudowne urządzonko,a ono wyłącza się samoczynnie przy najwyższych obrotach(czasami nawet przy 4).Czy ktoś z Was zna jakiś dobry serwis w Zabrzu lub okolicy,w którym potrafią naprawiać tego magicznego vibroaction\'a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kupilem sobie ten pas oczeiscie nie mam nawet nadzieji ze zalatwi za nie problem z sadelkiem. Do tego kupilem pas neoprynowy (wygrzewający) i staram się z nim na brzuch codziennie biegac ok. 5km. Jeżeli chodzi o djete nie stosuje, jem to co jest ale staram sie nie jesc za duzo oraz po 18. Chcialem się zapytac czy to waszym zdaniem wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol4545321
Witam. Mam pytanie. Czy ten pas naprawdę wyrzeźbi mięśnie brzucha? Chce mieć w miarę ładny "kaloryfer". Tzn jak napnę mięśnie to trochę widać ale chce sobie je wyrzeźbić i mieć kaloryfer bez napinania mięśni. Pas pożyczyłem od wujka i leży w kącie od dłuższego czasu. Dzisiaj zacząłem ćwiczenia z pasem i mam nadzieję, że pomoże. Na masę nie narzekam. Można powiedzieć nawet, że jestem za chudy. Dlatego pytam: Czy on wyrzeźbi mięśnie brzucha czy to ściema? I mniej więcej jak długo mam czekać na efekty? Proszę o odpowiedź ;) Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol4545321
Witam. Mam pytanie. Czy ten pas naprawdę wyrzeźbi mięśnie brzucha? Chce mieć w miarę ładny "kaloryfer". Tzn jak napnę mięśnie to trochę widać ale chce sobie je wyrzeźbić i mieć kaloryfer bez napinania mięśni. Pas pożyczyłem od wujka i leży w kącie od dłuższego czasu. Dzisiaj zacząłem ćwiczenia z pasem i mam nadzieję, że pomoże. Na masę nie narzekam. Można powiedzieć nawet, że jestem za chudy. Dlatego pytam: Czy on wyrzeźbi mięśnie brzucha czy to ściema? I mniej więcej jak długo mam czekać na efekty? Proszę o odpowiedź ;) Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaadziiiaaaa
Ludzie.. Lepiej kupcie sobie pas "wyszczuplający" z gumy :) zakładasz go i ćwiczysz, a on zwieksza spalanie poprzez zwiekszanie temp. ciała :) świetna sprawaaa :) bez zadnych kabli, swedzenia i prądu.. poprostu zdrowo!!!!!!!!! i taniej :) bo taki pas do 20zł max :) pozdrawiam i życzę wytrwałości w ćwiczeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boluś111112
Witam, no właśnie mam pytanie czy daje ten vibro jakieś efekty w strukturze mieśniowej czy rzeźbi brzuch ? Prosze o opinie ludzi, którzy stosują go systematycznie i długo bo napewno po tygodniu żadnych efektów jeszcze nie widać. Pozdrawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debowemocne
odpowiedzi jest dużo.A wszystko jest jasne.Vibroaction podziała na niektórych bardziej a na nie których mniej.to jak z siłownią, u jednych postępy są widoczne już po miesiącu a u innych wcale.to zależy od budowy człowieka,aktywności,sposobu odżywiania,przemiany materi.Samo nic się nie zrobi :) Więc Aktywujmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shida
zgadzam się pas działa na moją córkę która ma 16 lat,mi tylko ujędrnił brzuszek :( .ps.ja mam VIBRA TONE jest tańszy i lepszy bo ma 2 silniki a nie jeden czy wyrzezbisz mięsnie? pewnie! tylko musisz przy cwiczeniach z pasem robic pompki czy przysiady. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceres
Witam jestem grubasem przyznaje sie do tego. Ważyłem 110kg kupiłem sobie pas miesiąc temu używam po 40-50 minut dzienni. Mam dobrą diete oraz dużo spaceruje minimum godzinę dziennie. I musze powiedziec ze jestem zadowolony dziś waże 92 kg. Schudłem 18 kg polecam pas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceres
Witam jestem grubasem przyznaje sie do tego. Ważyłem 110kg kupiłem sobie pas miesiąc temu używam po 40-50 minut dzienni. Mam dobrą diete oraz dużo spaceruje minimum godzinę dziennie. I musze powiedziec ze jestem zadowolony dziś waże 92 kg. Schudłem 18 kg polecam pas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasisenka
witam wszystkich.pas vibraaction pozyczyłam od kolezanki wczoraj,a wiec uzywam go drugi dzien.wczoraj uzywalam go na ubraniu przez pół godziny na brzuchu na opcji mode.po kilku godzinach uzylam go na golym ciele myslac o lepszych efektach.najpierw tez na opcji mode a pozniej na jednostajnych wibracjach,oczywiscie na poziomie maks.najpierw brzuch potem bidra.gdy pas byl na biodrach czulam uczucie pieczenia ale nie zmiejszyłam obrotow.wytrzymałam na kazdym udzie 10 min.skora była bardzo rozgrzana,wrecz goraca.dzisiaj rano okazało sie ze mam POPARZONĄ SKÓRE na biodrach.przesadzilam poprostu.mam pecherze wypelnione woda,zakleilam plastrem i "wibruje" sie dalej.czekam na efekty ,chce sprawdzic sama a nie opierac sie na opiniach innych.chcialam tylko ostrzec ze jak czujecie gorace uczucie pieczenia,to lepiej zmiejszcie obroty.dziwie sie tylko ze nikomu sie to nie przytrafiło,tzn.nigdzie nie wyczytałam.pozdrawiam i do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OoOooooLa
uzywam pasa VIBRA SPACE od miasiaca i zdecywodanie widac efekty :) nie dosc,ze skora jest jedrniejsza to stracilam kilka cm w obwodzie! Polecam! i wcale nie musi byc vibroaction! ten co ja mam jest sprawdzony i tez skuteczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rom222
Mam pytanie.Czy pas musi byc podczas uzywania cały czas podłączony do zasilacza czy ma jakąs baterię? a jezeli ma to jak długo trzeba ładowac i jak długo później trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vib
nie ma baterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyss
Ja zamówiłam dzisiaj pas vibroaction na allegro za 69 zł , a z przesyłka 84 . Uważam , że nie oplaca sie kupować i wydawać 300 ileś złotych na mango jak można go kupic za jedyne 84 na allegro . :D Przecież to jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shida
taak tylko że na allegro są całkiem inne niż w mango :) -wiem cos o tym....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typq
W środę odebrałem paczkę z Vibroaction z allegro, jak już ktoś wyżej pisał - lekko ponad 80zł z przesyłką. Po kilku masażach muszę z przykrością stwierdzić, że pas w żaden sposób nie przyczynia się do pobudzenia/rozwoju mięśni (o zakwasach nie można nawet mówić), dlatego poddaję w wątpliwość jego działanie 'rzeźbiące' muskulaturę. Sam masaż w sobie jest przyjemny, intensywnie 'trzepie' skórą na brzuchu, pomimo swędzenia po kilku minutach używania. Jest jeszcze dosyć wcześnie aby mówić o jakichś efektach, ale widząc i czując jak to wygląda, nie spodziewam się zbyt wiele. Nie wiem jak z Mango, ale pas z Allegro za 80zł raczej nie posiada innowacyjnych silników które zamienią Wasz tłuszcz w piękne mięsnie ; ] Zwykłe wibracyjne silniczki które trzepoczą skórą, zresztą nie wiem czy choć w 1% skutecznie. Poużywam jeszcze trochę i napiszę jak sprawa wygląda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shida
aaaa! ja pie.... pas vibra belt mi sie zepsuł ale kase zwrócili :) wiecie co ja jestem głupuia i ci co to kupują .w biedronce jest pas wibrujący z 8 silniczkami magnesami i sauną!za 49zł :) smieszna cena zobaczcie sobie: http://www.biedronka.pl/img/ofespec/bb2009/big/24.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feniks66
Hej, ja mam ten pas od kilku miesiecy, ale po kilku razach sie zniechecilam i odlozylam do szafy:/ Dopiero wczoraj sie z nim przeprosilam i postanowilam powaznie sie za siebie wziasc i wytrwac:) Staram sie wibrowac kilka razy dziennie po min. 30 minut. Uzywam opcji MODE, poniewaz masowania sa zroznicowane dzieki czemu mozna uniknac nieprzyjemnych swedzen i bablow. Poniewaz pas stosuje dopiero drugi dzien, efektow jeszcze nie widac, ale cos jednak czuje....w brzuchu. Tak jakby byl troche wcisniety do srodka. Zobaczymy co bedzie po jakims miesiacu. Mam nadzieje ze wytrwam:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typq
po 2 tygodniach używania mogę stwierdzić że żal i szkoda kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avocada
Vibroaction - kilka ciekawostek. Z kupnem na Allegro radzę uważać. Rzadko trafia się oryginał. A dobry Vibroaction powinien mieć - UWAGA!- DOBRY, MOCNY ZASILACZ! Jeśli zasilacz jest do kitu, to działa 5- 15 minut, robi się gorący jak diabli i często, gęsto przepala się nawet po 2minutach. No i oczywiście śmierdzi spalenizną! Dobry zasilacz oferował tylko jeden sprzedawca na Allegro i dlatego tez pas u niego kosztował najdrożej, bo zasilacz to chyba najdroższa rzecz w tym całym sprzęcie. Pas z Mango działa znacznie dłużej, chociaż koszt nawet po przecenie uważam za przesadny. Ale przynajmniej jakość przyzwoita. Vibroaction ma jeden silniczek i dwie głowice - dlatego często wibruje bardziej z jednej strony - co przy słabym zasilaczu jeszcze się może potęgować. Jeśli komuś zależy na pasie dwusilnikowym to polecam Vibro shape. Z tym,że ten sam problem z podróbkami na allegro - słabe zasilacze! A w Vibro shape zasilacz na dwa silniczki musi być jeszcze wytrzymalszy. Czyli oryginał, lub zakup u sprzedawcy, który podkreśla ten element na aukcji. Oczywiście Vipro shape kosztuje drożej. Co do efektów używania tego pasa, to prawda leży pośrodku. Pas ujędrnia i uelastycznia skórę i spala powierzchowna tkankę tłuszczową, ale bez diety i ćwiczeń...to wybaczcie...nie bądźcie kochani naiwni... nie schudniecie nawet 5 kg ...zwłaszcza jak chcą niektórzy w 2 tyg. O efektach kulturystycznych bez ćwiczeń...możecie zapomnieć... Pas nieźle masuje i relaksuje, jeśli komuś nie przeszkadza warczenie silniczka. Logiczne,że po takiej dawce drgań są różne efekty uboczne typu: swędzenie skóry, bieganie do kibelka za potrzebą...itp. To nawet lepiej bo świadczy,że organizm reaguje, skóra się napina, a jelita oczyszczają, dlatego radzę nie zakładać tego od razu po sutym obiedzie :) Podsumowując: wbrew różnym negatywnym opiniom jednak polecam, jako uzupełnienie diety,ćwiczeń i zdrowego trybu życia. W miarę skutecznie redukuje cellulit, ale trzeba do tego trochę wytrwałości i czasu. Efekty są po jakichś 3 tygodniach. Zdecydowanie dla cierpliwych. Świetne w czasie siedzącej pracy! Polecam do tego dietę 1000 kcal, lub makrobiotyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×