Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek22222

Ślub październik 2007

Polecane posty

Witajcie Straaaaaaaasznie dłuuuuuuuuuugo mnie tu nie było. :-( Nie mam na nic czasu:-( Dziś odbieram suknie z ostatniej poprawki i...juz zawiśnie w domku:-) Mamy juz prawie wszystko!!!!:-D Zaczynam się denerwować! A WY? Oby tylko była pogoda....Póki co zimno jak diabli:-( Ale dobrze że choć nie leje! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Straaaaaaaasznie dłuuuuuuuuuugo mnie tu nie było. :-( Nie mam na nic czasu:-( Dziś odbieram suknie z ostatniej poprawki i...juz zawiśnie w domku:-) Mamy juz prawie wszystko!!!!:-D Zaczynam się denerwować! A WY? Oby tylko była pogoda....Póki co zimno jak diabli:-( Ale dobrze że choć nie leje! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa. Zostało już tylko 6 dni. Chyba padnę z nerwów :D Meliska i te sprawy idą w ruch. Od kilku dni nie śpię, bo mam jakieś koszmary ślubne. Hehehehe. Dramat. Zabawne dla mnie jest to, że ostatni tydzień nazywam się jak nazywam :D Głuptas ze mnie. Hehehe :D Ale będzie załatwianie spraw po :D DZIABONG GRATULACJEEEEEEEEEE :) I wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam ze w next piatek ma byc 20 stopni, o przymrozkach nie slyszalam! bedzie ladnie i basta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, nie wychodze, choram nadal. o urlop na jutro poprosilam, coz, zdrowie najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za oknem ładnie. Sama nie wychodzę bo też jestem chora. Ale wysłałam dzisiaj lubego na targ po owoce i warzywa i on mi zdradził, że jest zimno :D Ehhh będzie ładnie. Kurde no, stres jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..jak cholera..okokoko..jak CHOLERA! juz nie wiem o czym myslec! mam obsesje na punkcie jakiejs gafy w kosciele! ze sie pomysle, przejezycze, pomyle IMIONA! potkne sie, za gorset sie zsunie ;( ja chyba nie wytrzymam do soboty ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe. Kurcze a zostało już tylko 6 dni. Z jednej strony już nie mam nic do roboty a z drugiej jeszcze tak dużo. No i to takie dziwne uczucie :D Hehehehehe. Pocieszę cię tylko, że te gafy to albo się ludzie z nich będą śmiać a na 99% wogóle się nie zdarzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszy do góry musi być dobrze, przecież tyle pracowałyśmy nad tym :) To dlaczego ma być coś nie tak. Ja sobie to tak tłumaczę. :D No ja się jeszcze boję imprezy, co to będzie, jak to będzie itd :D Chyba tego boje się najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkoiuy
witam wszystkie dziewczyny które biora slub 13 pazdziernika .ja juz mam wszystko załatwione . zostało juz tylko 4 dni do tego szczesliwego dnia bardzo sie denerwuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Strasznie dłuuugo mnie tu nie było! Jestem okropnie zabiegana. :-( I na dodatek zestresowana jak nigdy. Boje sie całej ceremoni i potem przyjecia. Suknia i dodatki są, Pan młody też ubrany, obraczki też ok... kwiaty zamówione...jedzonko i torty \"gotowe\" tylko odebrać. A ten NASZ 13ty już tuż tuż... Pozdrawiam WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzs w pracy ostatni dzien przed urlopem..to jest dopiero stres, wszyscy zyczenia skladaja... ech..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe odzywałam się... Ale dzieje sie dzieje Po pierwsze nie mam sukienki - będzie podobno w czwartek - miała być dziś ale przesunęły o jeden dzień. Mam nadzieje ze będzie jutro. Praktycznie większość rzeczy mam załatwione - zostały szczegóły techniczne typu ustalić menu wybrać smak tortu itd W sobotę sesja zdjęciowa, W zeszły piątek miałam panieński :) Moje dziewczynki przeszły same siebie - wchodze do klubu a tam 10 dziewcząt tak samo ubranych - spodnie ciemne, białe koszule, krawaty, kapelusze i ciemne okulary, dla mnie miały - Krulicze uszy - biało - różowe, ogonek - biały oraz rózową muche. Była nauka salsy, tńce picie i dużo pieprznych prezentów w wiadomym stylu. A o 24 przebrały mnie za diablice - czarny trykot, spódnica czerwona peruka i diabelskie rogi :) Ogólnie impreza była super :) i Słowami nie da sie tego opisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj Aylinnn zazdroszczę ci takiej imprezki :) Super, że się dobrze bawiłaś. :D Ja dzisiaj oddałam bolerko, bo oczywiście było za duże. Mam odebrać je w piątek, buuu mam nadzieję, że będzie gotowe. Dramat. Kupiłąm zisiaj już praktycznie ostatnie rzeczy któe mi były potrzebne. :D Kurde no spokojnych przygotowań :) Urlopuj się i nie rpzemęczaj i nie stresuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokoko- właśnie dzwoniły do mnie babeczki z salonu - fryzurę mam przełożoną na 10.00. Do zobaczenia :) A i właśnie załatwiłam kamerzystę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morank
uważajcie na salon z sukniami. Ja jestem już po słowie, ale miałam przejścia z salonem. Nie dość, że kobitki były niezbyt przyjemne.Mimo umówionego terminu sukienka nie była gotowa, a nie mówiąc o fakcie, iż dodatki podrożały o 200 złotych. One chyba oczekiwały, że człowiek będzie na tyle zdesdperowany i nie będzie miał siły się z nimi kłócić. To było podłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aylin
podejrzewam ze nie bedzie problemu :) Jak krzyknę ok gdzie jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta witam ponownie!!! Od 3 dni jestem już żonką :) :) :) wcale się nie stresowałam, było cudnie, poszło jeszcze lepiej niż myślałam. Ja miałam ślub o 17, fryzjer o 10, makijaż o 12:30 i wszystko trzymało mi się 2 dni bez problemu :) mam zdjątka już też fajnie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta witam ponownie!!! Od 3 dni jestem już żonką :) :) :) wcale się nie stresowałam, było cudnie, poszło jeszcze lepiej niż myślałam. Ja miałam ślub o 17, fryzjer o 10, makijaż o 12:30 i wszystko trzymało mi się 2 dni bez problemu :) mam zdjątka już też fajnie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta witam ponownie!!! Od 3 dni jestem już żonką :) :) :) wcale się nie stresowałam, było cudnie, poszło jeszcze lepiej niż myślałam. Ja miałam ślub o 17, fryzjer o 10, makijaż o 12:30 i wszystko trzymało mi się 2 dni bez problemu :) mam zdjątka już też fajnie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to 2 dni sie trzymało?????????????????? Spałaś w makijażu????????? Największa głupota świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :-) U NAS sielanka trwa - zdjęcia już mam - sliczne nawet plener wyszedł pięknie.... Niczym się nie martwcie bedzie pieknie - dzięki za wsparcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)) Dziabong gratulacje, ciesze sie ze wszystko dobrze poszlo, no i plener, super, ale Ci fajnie ze juz jestes Po:)) Mam nadzieje ze i dla nas bedzie w porzadku:))) Pewnie jako mezatka czujesz sie wspaniale;)) 13.pazdziernikowki, trzymam kciuki za Was, ja jeszcze mamtroche czasu, ale mam nadzieje ze tez bedzie ok. Goraco Was pozdrawiam, trzymam kciuki ze wszystkich sil i powodzonka, mam nadzieje ze choroby Wam juz przeszly Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aylin nie w makijażu tylko fryzurka :) wesele trwało do 7 rano a potem poprawiny, mało czasu i tak na sen. Ja ze swojej strony jestem troszku rozczarowana. pisze ze jestem szczęsliwą mężatką od paru dni a co widzę? \"spałaś dwa dni w makijażu? najwieksza głupota!!!\" jakby to było najważniejsze na świecie.... bezsens wszystkim dziewczynom życzę wszystkiego najlepszego już teraz, na nowej drodze życia!!! Dzieki za cenne rady, mam nadzieję, że swojego czasu tez pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×