Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek22222

Ślub październik 2007

Polecane posty

O i wąłśnie przez takich ludzi mam dość już wszystkiego, wszyscy przekreślają mój ślub, bo przecież można tysiąc razy, bo nie ważny, bo to bo. I słyszę to od wszystkich :( az się k... popłakałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej to, to twoj slub. Ja tez zreszta dzis placze i to caly dzien, z innych powodow ale placz to placz. Glowa mnie boli, nie moge wyjsc z pracy nawet aby cos zjesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej to, od samego początku słyszę i słucham jak to jest g... warty, jak to ja jestem nic nie warta, jestem nikim itd. Ehhhh ;( już mam dość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)) Kurde no nie rycz i Ty okokoko rowniez przestan. Nie ma co sluchac innych ludzi, wogole na nich nie zwracajcie uwagi. To Wasz slub i dla Was jest najwazniejszy, jak sie komus cos nie podoba to niech spada i sie odczepi, naprawde szkoda lez, tym bardziej, ze pieknie trzeba wygladac. Okokoko zamiast palkac i sie wkurzac beznadziejnymi gadkami innych, lepiej idz do solarium, a TY kurde no cos sobie zjedz, bo padniesz z glodu. Prosze Was nie palczcie, i nie przejmujcie sie jakimis dziwnymi ludzmi. Duzy buziak dla Was, trzymam kciuki i prosze nie sluchajcie jakichs dziwnych ludzi, glowa do gory wszystko bedzie dobrze, duzo sil zycze, mocno Was sciskam :*****) poki co pa, ale tu zajrze jeszcze pozniej. Uszy do gory:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh, to uwazaj na solarium, bo za czesto to tez zle, daj skorze troszke odpoczac, ale mam nadzieje ze sie juz lekko opalilas, naprawde nie zaprzataj sobie glowy ludzmi, a juz napewno nie pozwol Cie obrazac i zanizac Twojej wartosci. Prosze Cie nikogo nie sluchaj, mysl o Tobie o Twoim narzeczonym i o Waszej rodzinie, ktora zakladacie, reszta jest nie wazna;)))Tylko Wy, a wsrod ludzi zawsze sie znajdzie jakis osobnik, ktory szuka dziury w calym i dreczy innych, nie patrz na tych, to \"wampiry energetyczne\", ja ich tak nazywam i nie dopuszczaj ich do siebie, sciskam mocno ;***)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh co do solraium to odpuszczam ide w przyszłym tygodniu. Dzięki kochana za słowa otuchy,m tobie Kurde no również, zgadzam się z tym co napisałaś na tamtym topiku już nie chciałam się tam wypowiadać, wiem, że ten ślub ma magiczną moc, ale ja mam nadzieję, że mój choć troszkę jej będzie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Znowu mnie ni ebyło całe wieki...Tyle czytania... Dziewczyny uszy do góry bo przed nami cudowny dzień!!! Pozdrawiam WAS🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze bedzie mial te MAGIE! w koncu bedzie 13.10;) buzka! ja juz zbladlam, on dnowa musze zaczac z solarka. Ale jest tak zimno ze brr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to nie grozi ;) w lecie chodzilam co dwa dni ;) im blizej slubu tym bardziej bledne bo nie mam czasu ani kasy aby chodzic na solarke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aylin
Właśnie dzięki wam sobie przypomniałam co zapomniałam - SOLARIUM - idę dziś bo będę biała jak moja sukienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ja też się wybieram do solarium jak myślicie ile razy muszę iść???raczej nie chodzę do solarium i nie za bardzo się orientuję co i jak zawsze stawialam na naturalne sloneczko ale teraz już nie ma szans się opalić więc pozostają sztuczne lampy hahha, od ilu minut powinnam zacząć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek idź najpierw na 5 minutek, kup sobie w drogerii jakiś przyśpieszać, ja zakupiłam z dax\'a za 17 co i tak wychodzi taniej bo w solarium płacisz 6 zł za saszetkę. Tam ci wszystko powiedzą. :) Tylko się nie spal tak jak ja. ja miałam iśc dzisiaj, ale sie zatrułam i nie idę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokok a jak myślisz kiedy muszę zacząć chodzić???ślub mam 13-stego. Wiesz co wszyscy się dziwią czemu 13 mi jakoś ta data nie robi różnicy mam nadzieję, że będzie szczęśliwa w końcu data jak każda inna. OKOK pewnie niezbyt dobrze się czujesz, coś Ci zaszkodziło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek ja też mam 13 byłam już dwa razy i wszyscy mówią dwa trzy razy w tygodniu, :) Frytki sobie wczoraj robiłam i się zatrułam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutesek22222
halo gdzie jesteście okokokok jak tam samopoczucie mam nadzieję że już lepieij serdecznie pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczelam od nowa z solarką. Wczoraj kupilam kolie z kolczkami, bo doszlam o wniosku ze bizuteria hand made z kwitkiem ecru na szyje zalatuje mi nieco tandeta.Zobacze, moze do kilku zdjec sobie ubiore. Zostal mi tylko bukiet - chcialabym storczyki z rozami ecru. snilo mi sie ze 13.10 padal snieg i szlam przez zaspy w KOZUCHU! z suknia w rece aby ja ubrac dopiero pod kosciolem ;( a i moj luby zgubil kartke do spowiedzi..coz, musi od nowa isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jeszcze nie wybrałam bukietu nawet nie mam pojęcia jaki chcę mieć jak macie jakieś fajne zdjęcia bukietów to wklejajcie linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiurde to nie zatrucie tylko przeziębienie, umieram normalnie. Mi sie moja biżuteria też nie widzi mam kolie i bransoletke typu jablonex, kupiłam w bijubrigiitte czy jak jej tam. Zakupiłam też opaski do włosów bo nie wiem którą chcę. Solarium znów mnie dziś ominęło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie dość ze solarium ominęło to jeszcze chora jestem i do tego zamiast biżuterii będę miała to co któraś tandeta nazwała - ale nic innego mi nie pasuje I znów jestem na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej! ja tez bede miec roze na szyi, ale do zdjec, wiec TANDETA GORĄ!;) ja zmieniam naszyjniki jak wiatr zawieje. a do tego siedze w pracy do 18-19..szefowa wie ze mam teraz gpracy okres ale ma to gdzies! a do tego zab mnie boli i musze do dentysty, akurat teraz!niech to szlag trafi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam tandete na szyi ... patrze na tą swoją suknię i jakoś też mi tandetą wieje - i to na dodatek bezową tandetę... hihi.. jakoś mi się to wszystko opatrzyło już... ale cóż... i tak każdy będzie mówił, że pięknie wyglądam :-) Zamówiłam wczoraj podróż poślubną - sylwester w egipcie... Dziś idę do fryzjera- będą blond pasemka, hehe zobaczymy co to będzie.. a potem próbna fryzura.... nawet nie wiem jaka jeszcze... Namiętnie na solarium chodzę... mimo iż za bardzo nie lubię... A najbardziej się cieszę, że niedługo zamieszkamy azem ;-) to najlepsze jest... Dobrze, że w pracy nikt mnie nie męczy i nie zleca za dużo roboty :-) Zamówiłam nawet kwiaty - rdzawe róże z jakimś innym kwiatem zeby był ecru... samochód też bedzie przyzdobiony... W przyszłym tygodniu jeszcze spotkanie z \"czlowiekiem orkiestrą\" bo bedziemy mieć takiego Pana co puszcza muzykę, czasem się śpiewa i prowadzi jakieś konkursy... oby nie tandetne... no i fotograf.... miał być plener ale co wyjdzie to się okaże... Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj bylam na probnym makijazu. Jest suuuuper. Tylko inny blyszczyk musze kupic. Jutro ide zamowic bukiet. a poza tym to klocimy sie z kurczakiem strasznie, wszystko przez moja prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no - ja też się kłócę z moim, i jeszcze na dodatek wpakowali mu szkolenie w pracy - oczywiście 2 dniowe na 4 dni przed weselem. W sobotę jadę na hurtownie alkoholową - i w związku z tym pytanie - ile wyliczycie alkoholu na osobę?? Spotkałam sie z tak rożnymi przelicznikami ze juz sama nie wiem. A i ja mam plenerowe zdjęcia na tydzień przed dniem W a wieczór panieński mam na 2 tygodnie przed - wiec wszystko w czasie rozłozone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, co my juz wodke mamy 2 miesiace, kupilismy Tadka po promocji. Mamy 80 flaszek na 80 osob, zostanie ale o to nam chodzi bo robimy druga impreze dla mlodych 27.10 zreszta do Egiptu trzeba wziac ze 3 flaszki bo Zemsta Faraona tam grasuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a probny fryz mam w sobote a potem mam wieczor panienski. Moja jajcarska kumpela go organizuje ;) aha wiecie gdzie mozna kupic blyszczyk w kolorze starego zlota? czy glam shine ma takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po panieńskim był w sobotę.... hihi nawet miałam Pana :-) ale ciacho z niego... jak go nazwali \"TRZĘSIDUPEK\"!!! Ja kupiłam Wyborową 90 flaszek - tata się uparł że tyle bo co jak braknie!!! niby mamy poprawiny ale to taki obiad. było 105 ale jedna skrzynka poszła na panieński i kawalerskie i dla paru znajomych do ciasta. Zostanie pewnie dla dzieci :-) Ja np. na weselu pierwszy toast mlodej pary bedzie wódką weselną moich rodziców (28 lat ma) troche z niej wyparowało już - mimo zamknięcia - obysmy się nie pochorowali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare dni temu wkleiłam linka z prognozą pogody gdzie pisali ze w dniu mojego weselicha (6.10) ma być coś koło 12 stopni i deszcz dziś wklejam ten sam link http://www.twojapogoda.pl/16dni.htm już z całkiem inną pogodą.... oni nie wiedzą co jutro będzie a co dopiero za 10 dni - głowa do góry :-) będzie ZŁOTA POLSKA JESIEŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×