Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

makkara

Mieszkania socjalne i spoldzielcze w UK

Polecane posty

Dlatego tez ma nie byc tanich linii lotniczych...wzrost cen paliwa,chca tez podwyzszyc ceny za bagaz,zeby ludzie brali tylko podreczny,bo im ciezszy samolot tym wiecej paliwa zuzywa he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam dziewczyny. Mnie też ten kalendarz się przyda:). Ja chcę teraz chłopca tzn nie teraz lae może za dwa lata :). Więc muszę sobie go zachować. A z tymi podwyżkami to faktycznie ale nie tylko w Uk one będą, pewnie większość państw europy. Ale nie ma co przynajmniej tutaj są jakieś podwyżki płacy. Jakoś to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że ciemna juz noc,ale własnie połozyłam małą i mam chwilke spokoju.:) Jutro pakowanie,więc może nie bardzo będe miała czas dla was......zo baczymy:( Podwyzkami szczerze mówiąc się nie przejmuję,póki ich nie zobaczę na własne oczy...:) Jakby co,to napisze podanie do consilu,że są za wysokie i nie daje rady,a moje dzieci marzną.....:) Tu ciągle widze działają w zimie im ogrzewania(na gaz)albo kominki(dym leci non stop) Ja niestety kominak nie mam,tzn jest,ale ladlord(nie wiem po co) zabudował go boazerią,więc mamy z niego cos w rodzaju szafki:p Zawsze to choć troszkę cieplej by było....... Drzwi uszczelnione,ale to nie wiele daje.Na ogródek mamy duże rozsuwane drzwi i choć są szczelne,to jednak jak sie usiądie koło nich,to czuć lekki podmuch zimnego powietrza,a więc tak całkiem szczelne to one nie są...:( Jak nie zmienimy chałupy,to znów bedziemy przymarzać.Ja ciepłe kapcie juz na zime mam,teraz tylko serdaczek ciepły i już!!!! Od podłogi tez ciągnie!!!!Jestem dobrej mysli,więc na razie sie nie martwię.......:)) Jesli chodzi o linie lotnicze,to niech mi ktos powie,jak podróżowac tylko z bagażem podręcznym?????To po co luki bagażowe?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadłam sie tylko pożegnać..:) Już jutro rano mam ndzieje szczęśliwie wzniose sie w przestworz......i mam nadzieję,że równie szczęsliwie z nich wyląduję....:p Boje sie jak zawsze,ale jestem dobrej myśli..;) Zajrze do was jak bede miała dostep do kompa,może za jakis tydzień......👄 Jak by wam sie cos zmieniło z chałupkami-piszcie poczytam na pewno..:)Miłych i pogodnych wakacji wam życze!!!! Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Okonek ma wakacje :).A ja dopiero we wrześniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie Olenko,moze innym razem polecisz,zreszta w twoim stanie lepiej nie lataj,wiem,ze do ktores miesiaca mozna,ale to zawsze prawie caly dzien na nogach.Nie w tym roku to moze polecimy w nastepnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo dlugo,przykro mi bardzo:( Anie moze ktos do ciebie przyleciec?,u mnie byla przyjaciolka,a teraz brat ma przyleciec,tylko widzisz ja sama dom wynajmuje,nie z kims,ja tez nie wiem kiedy teraz polece,bylismy w maju,ale tylko dlatego,ze starszy syn mial komunie,ktora wolalam robic w polsce.Nie smuc sie🌼🌼:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam anecia. Wczoraj miałam koszmar z moją małą. Dostała takiej kolki, już nie wiem co mam robić. Dostaje mleko z butelki, angielskie i nie wiem może lepiej zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izsa
na kolke najlepszy jest infakol podawac przed kazdym karmieniem powinno zadzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izsa
lub herbatka koperkowa polecam mleko farleys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolinka
Moja pila Aptamil uwazam, ze dobre. Na kolke nie moge nic poradzic bo moje dziecko nie mialo. ale jest taka herbatka Polska na kolki jak sobie przypomne nazwe to dam znac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolinka
Plantex, baedzo ja chwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia1702kladz ciepla pielusz
Witaj Evi!I oczywiscie wszystkie was witam:) Ja podawalam mojemu espumisan w polsce,ten plantex tez chwala,ale nie wiem czy tu jest,wiem,ze jest woda koperkowa GRIPEWATER sie nazywa,masuj malej brzuszek kladz ja przed kazdym karmieniem na brzuch,mozesz tez ja czesto dawac do fotelika samochodowego tak rzeby calkiem na plaskim nie spala,moj maly zawsze sie wyprykal w nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja malemu zmienilam mleko pil SMA,i zmienilam na COW END GATE,I jestem zadowolona pije je do dzisiaj,nie zaszkodzi zmienic mleko'ale ra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja córcia pije aptamil, dzis było troche lepiej. co za paskudne g...dzieci przez to tak cierpią. Daje jej infacol i herbatkę z hippa. Dzięki za rady, zastanowię sie nad zmianą mleka ale przy tym będzie problem z kupą :( . Odezwę się jutro będę miała więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i wybieram się jutro do counsillu :) ponownie z kolejnym listem :) tak jak mówiłam co tydzień jeden list, może się zlitują :( i dadzą te parę metrów kwadratowych...oby,oby...do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Evi sprobuj tez ja klasc na brzuszku przed karmieniem,na mojego dziala,do spania kladlam zawsze na boku,raz na jednym raz na drugim,bedzie dobrze,ja mojemu musialam podawac do 6go miesiaca espumisan,bo jak przestawalam to za pare dni znowu mial,nie podawalam raczej herbatek,bo zawsze po nich mial bardziej,do picia dawalam mu wode z glukoza. Trzymam kciuki za counsil,i to nie maja dac z litosci tylko ci sie nalezy!!! POWODZENIA!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Anecia a powiedz mi skąd ta glukoza. Jest jakaś specjalna dla maluszków. Tutaj można coś takiego dostać??.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak my ta glukoze kupujemy w morrisonie jest tam gdzie cukier pisze GLUCOSE(dextrose powder)to taki slodki puder,w polsce to podaje sie do picia dzieciom,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVI butelki Dr brown sa antykolkowe,moze zamiast mleka kup taka butelke,slyszalam,ze sa super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anecia. Mała lepiej, kupiłam jej Colief, dosyć drogie ale jak narazie pomaga. Mała wszystko zjada i jest jakby spokojniejsza. Byłam dziś z nią u położnej i też jest wszystko ok. Przybiera na wadze więc nie mam się czym martwić. Byłam w cousillu, dałam list i ta sama gadka jak ostatnim razem. Ale ja im tego nie popuszczę. W przyszłym tygodniu jadę znowu. Jutro idę do lekarza ze względu na te pogryzienia przez te robaki i będę chciała jakieś pismo do conunsillu. Będę miała podkładkę, idę z małą więc może coś wystawi. Zobaczymy. Nie piszę często bo nie mam dużo czasu, mój mąż ma nocki więc w dzień śpi a ja z małą jestem teraz praktycznie cały czas na dworze bo upały takie,że w tym małym pokoiku idzie się zadusić. U Was też tak ciepło. Ja dziś się trochę spiekłam nawet. A kupiłam glukozę i daję małej do picia. Nawet jej smakuje:). Pozdrawiam i do jutra. Postaram się zajrzeć szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie,ze z mala lepiej.Tak myslalam,ze z mala jestes na dworze,my wczoraj tez poszlismy do parku,ale po poludniu,z rana na ogrodku siedzimy.Masz racje idz z tym do lekarza,moze akurat cos wystawi,kombinuj jak sie da,ilez mozna wytrzymac dosyc,ze w malym pokoju z robalami,to jeszcze z kims.Rozumiem cie bo my we 4 mieszkalismy co prawda pokoj nie byl strasznie maly no ale we 4,w drugim pokoju mieszkal kolega i przyjechala do niego dziewczyna dopoki jej nie bylo to ok,ale jak przyjechala to po tygodniu juz sie nie odzywalismy,teraz tez przyjechala i ta rodzina co z nimi mieszka tez sie juz nie odzywaja... Takze trzymam mocno mocno kciuki!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,byłam u tego lekarza i wponiedziałek wyśle list do counsillu...:) chociaż coś...jakiś nowy papier będzie. A u Was z tymi mieszkaniami to też ciężko. Ze tez tak sie musiało popsuć. U mnie jeszcze pół roku temu było lepiej. No ale teraz :( masakra. Babka w counsillu mi powiedziała że takich jak my czekających jest masę, wiadomo, że na pierwszym miejscu są Anglicy. Słuchaj Anecia a Ty nie możesz porozmawiać z tym Waszym lanloredem, żeby wystawił wam pismo, że musicie się wyprowadzić?? Ja tak chciałam ale mój lanlord dostaje benefity i w ogóle mieszkamy jak to się mówi nielegalnie, nie płaci podatku od wynajmu no i my nie mamy żadnej umowy. Było dobrze dopóki nie było dziecka ale teraz... Zobaczymy ja jeszcze staram się o to kupno mieszkania w połowie kupuję w połowie wynajmuję. Ale nie wiem czy to się uda bo to też nie jest takie proste. Najlepiej jakby się miało duuużo kasy i kupiło mieszkanie. Ale tutaj jest to niemożliwe przy takich cenach za domy. Może kiedyś będą tańsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja tylko pomacham i lece,bo pisze z kompa u cioci.... Może za tydzien znów zajrze:) Poczytam was jak bede miała wiecej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×