Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

makkara

Mieszkania socjalne i spoldzielcze w UK

Polecane posty

Gość Jak dali to juz raczej nie zab
Ale co to ma do rzeczy.?przeciez counsil nie daje tylko rodzinom czy b.malo zarabiajacym. moj maz zarabia 480/week ja nie pracuje..mamy 3 dzieci z czeqo jedno ma juz 18l ale sie uczy i mieszka z nami i tez dali nam dom i nie pytali czy ja pracuje czy syn tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dali to juz raczej nie zab
Ale co to ma do rzeczy.?przeciez counsil nie daje tylko rodzinom czy b.malo zarabiajacym. moj maz zarabia 480/week ja nie pracuje..mamy 3 dzieci z czeqo jedno ma juz 18l ale sie uczy i mieszka z nami i tez dali nam dom i nie pytali czy ja pracuje czy syn tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7691ja
A co jest w sytuacji kiedy pracownik jest poprzez prace zwiazany z mieszkaniem Może skladać forme ,ale nie ma umowy na to mieszkanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mola0507
ja mam pytanie do tych co mają umowę na mieszkanie z HA po jakim czasie możecie to mieszkanie wykupić lub nabyć jako swoje , czy w umowie o to mieszkanie coś takiego jest zawarte w umowie , czy po prostu mieszkacie tak długo jak tylko chcecie bez wykupowania takiego mieszkania. dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutonianka
do Tinkam . moj numer gg 4726092 jak masz jakies pytania to napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mola0507
tak właśnie myślałam , dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Magda_UK - jeśli zglosisz partnera to council zabierze wam to zastepcze lokum, bo juz nie bedziesz samotna matka i spadniesz do nizszej grupy lub obniza pkt (zalezy jak rozpatruje to Twoj council, bo moj dzieli na grupy). Twoj partner "moze was odwiedzac" i to mozna zglosic jak zapytaja i lepiej to zrobic zanim komisja z councilu Cie odwiedzi w mieszkanku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_UK
Dorotek21 jesli zabiora mi to zastepcze mieszkanie to chyba dadza jakies inne czy nie? chyba nie wyrzucza nas na ulice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palac ci dadza
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiatat
Witam chcialabym przedstawic nasza sytucje i dowiedziec sie co mozemy zrobic.Moj maz przebywa na terenie uk w okolicach Bedford (Biggleswade) od stycznia niestety dopiero od polowy marca pracuje przez agencje.Ja jestem z dwojgiem dzieci w Polsce.Chcielibysmy zamieszkac razem w Uk.Niestety maz nie ma wynajetego mieszkania zatrzymal sie u kolegi.Co mozemy zrobic w kierunku otrzymania takiego mieszkania socjalnego lub innej pomocy.Maz nie bardzo zna jezyk a ja niestety jestem za daleko zeby sama cos w tym kierunku zrobic.Nie wiemy nawet jakie papiery i skad pobrac do benefitu na dzieci i czy na moje dziecko z pierwszego malzenstwa tez mozemy sie starac.Prosze o pomoc z gory bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxza
sylwiatat twoj maz moze w tej chwili wystapic jedynie o child benefit. To wszystko co wam sie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiatat
dziekuje roxza a moze orientuje sie ktos czy maz moze strarac sie o wynajem mieszkania w naszej sytuacjii??Bo slyszelismy rozne wersje na ten temat.I szczerze powiem ze sie juz powoli w tym wszystkim gubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxza
sylwiatat ale w jakim sensie o wynajmie mowisz? Bo jesli chodzi o council to owszem moze zlozyc ale tylko na siebie. Niestety dopoki ty i dzieci jestescie w Polsce maz moze wystapic jedynie o child beefit. Aplikacji o mieszkanie (z councilu) dla was wszystkich mu nie przyjma. Moze oczywiscie wynajac dom ale prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka londyn
JHej, ja czekam na m,ieszkanei w londynie w dzielnicy walthamstow juz 1,5roku. Mam 6 punktow, i priority. Ale teraz jestem w takeij sytuacji ze przyjechal do mnei moj niepelnosprawny tata (na rencie) czy jak zglosze ten fakt to polepszy sie moja sytuacja czy tez piogorszy?? Jak myslicie, wiecei cos na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita1278
Witam wszystkich i prosze o pococ!!! mieszkam z mezem i 2 corkami w domku mlodsza corcia ma 2 latka a starsza konczy za tydzien 16 jestem w 20 tygodniu ciazy maz pracuje a ja tylko raz w tygodniu bo pilnuje corki staramy sie o mieszkanie z councilu mamy przedzielone 2 bedroom i 460 punktow u nas dostaja juz mieszkania jak maja ok 510 PUNKTOW jestesmy na wypowiedzeniu 2 miesiecznym musimy sie wyprowadzic do 16 czerwca bylismy w councilu zglosic wypowiedzenie wzieli od nas wszystko ile placimy za mieszkanie ile zarabiamy i ile mamy wydatkow kobieta powiedziala ze dowie sie i moze pomoga nam znalez mieszkanie od prywatnego wlasciciela tyle ze zaplaca nam depozyt boje sie dzwonilam do adwokatow powiedzieli ze jezeli wezniemy takie mieszkanie to brdzie nam ciezko dostac mieszkanie z councilu i wogole nie stac nas na takie mieszkanie zlozylismy na HB i nic nie dostalismy 0 boje sie bo chyba nie mozemy odmowic co mam robic pomozcie Czy powinni nam podwyzszyc punkty za to ze mamy wypowiedzenie i mozemy zostac bezdomnymi i jak w nastepnym tyg dam in MAT B1 potwierdzenie o ciazy to czy wzieksza nam punkty co mamy robic denerwuje sie ciagle placze nam dosyc POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz dosyc
to wracaj do Polski 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita1278
dziekuje bardzo mi pomogles szukam pomocy jesli nie mozesz pomoc mi i innym a Ci sie nudzi to znaj inne forum albo inne zajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita1278
dziekuje prosilam o pomoc jesli nie mozesz mi pomoc i innym to znajdz sobie inne forum albo zajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita1278
dziekuje prosilam o pomoc jesli nie mozesz mi pomoc i innym to nie pisz i znajdz sobie inne forum albo zajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita1278
dziekuje prosilam o POMOC jesli nie mozesz mi pomoc i innym to nie pisz i znajdz sobie inne forum albo zajeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita1278
dziekuje prosilam o pomoc jesli nie mozesz mi pomoc i innym to nie pisz i znajdz sobie inne forum albo zajeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita1278
dziekuje za POMOC jesli nie mozesz mi pomoc i innym to nie pisz i znajdz sobie inne forum albo zajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita1278
dziekuje prosilam o POMOC jesli nie mozesz mi pomoc i innym to nie pisz i znajdz sobie inne forum albo zajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita1278
dziekuje prosilam o pomoc jesli nie mozesz mi pomoc i innym to nie pisz i znajdz sobie inne forum albo zajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz dosyc
alez nie histeryzuj kobieto. Dam ci rade, dobra i za darmo - wez sie do roboty jak wiekszosc uczciwych ludzi :D Proste, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie przyznali wam HB to macie za duże dochody,co z tego ze tylko maz pracuje ale musi dobze zarabiac skoro nie dostałas hb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie:):0chce sie dowiedziec cos wiecej o tej licytacji??tez mam grupe H i 60pky hmm mieszkamW Londynie co tydzien mi przychodza oferty mieszkan wczoraj udalo mi sie byc 1 do jednego mieszkania czy to oznacza ze wygralam ?/moze mi ktos pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie:):0chce sie dowiedziec cos wiecej o tej licytacji??tez mam grupe H i 60pky hmm mieszkamW Londynie co tydzien mi przychodza oferty mieszkan wczoraj udalo mi sie byc 1 do jednego mieszkania czy to oznacza ze wygralam ?/moze mi ktos pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i prosze o pomoc ... w skrócie ....znalazłam sie na ulicy z dwójką dzieci ...policja zawiozła mnie na hostel a potem skierowała do counsilu ....tam dano mi mieszkanie zastępcze ...mieszkam juz tam 7 dni ...niestety mam ponad 2 godziny dojazdu do szkoły dzieciaków w jedną strone i jest to bardzo męczące dla nich ....counsil kazał czekac ....ale na co ???? ktoś już był w takiej sytuacji ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×