Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Lubis , czy Ty jestes na diecie??Wiaterek Cie porwie niedlugo;) ja ide sie rozejrzec czy jest maka jak jest to nalesniki chbya zrobie;) i m jak m bede ogladac;) kurcze co za dzien calty praktycznie na kafe spedzilam ;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->ostatnio jadlam z jagodami i bita smietana ,ogolnie to tez na slodko wole:-) Setunia--->to musze sprobowac takiej kawy,miod mam swojski:Dmam nadzieje,ze sie nada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzien:)🖐️ do pracy dotarłam... mam nadzieje Setunia....ze chora nie jestes?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w ten piekny sloneczny ranek🖐️ Lubus🖐️ Setunia--->a TY co przeziebilas sie ?...to pewnie przez te spacery i wypatrywanie wilka;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis🌻:) Asiulka🌻:) nmioe chbya sie nei przeziebilam , przynajmniej temp byla w normie jak na tamta pore dnia:) ale szczerze to czuje , ze mnie jakies wirusy atakuja:o bo tak dziwnie mi w zatokach i inaczej jakos mi sie oddycha przez nods;) to kawka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne grono :) jestem w pracy i nareszcie mogę odpocząć ... wczoraj cały dzień na nogach ale pomidorki zrobione ... wyszło 20 słoików przecieru pomidorowego :) Poczytałam Wasze wpisy i oczom nie wierzę ile Wy potraficie zjeść ...ale jakie rarytaski :D :P ile ważycie ? :P narobiłyście mi takiego apetytu że muszę czymś zagryźć ale nie mam nic tak dobrego :) mam tylko kanapkę z jakąś wędliną (nie wiem jaką bo wszystkie jednakowe) chyba schab ? :O i z pomidorem ... prania nie zdążyłam rozwiesić i muszę zadzwonić do domu żeby ktoś rozwiesił ... lubiś --> ja też lubię miód ale nie mogę go za bardzo jeść bo on mnie uzależnia i potem czuję się po nim jak po kawie... a też mam swojski prosto z ula... setunia --> jaką miałaś temperaturę ? to oleum to Zagłoba pił na Panu Wołodyjowskim chyba ... dlatego Twój tata tak nazywa ten napitek... Asiulka --> jak smakowała kawa z miodem ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik🌻:) przecia ja nic wczorasj takiego njei jadlam:P ale fakt obzarlam sie wczoraj ponad swoje mozliwosci i potrzeby ale i tak chbya tak duzo nie zjadlam;) nie bede teraz wypisywac:P ale czasami mam tak , ze ciagle mam na cos ochopte, a sa dni kiedy nie mam apetytu i jem mnie;) ja chcialabym schus troche ale ogolnie nie narzekam na wage;) no i co sie Bezik tak krzywisz na ta kawe z miodemj i mlekiem;) sprobuj , przeciez to naturalny zdrowy cukiert;) cieple mleko z miodem tez jest pyszne:) A z tym oleum to masz racje ale kiedys Amant wszchczasow powiedzial mi , ze to jakis trujacy zwiazek chemiczny:P i ze chce go tym otruc:D;) a temp mialam w normie 36,3;) ale o tej godzinie to wiadomo , ze temp jest nizsza:) czasami mam ponizej 36:D zmykam cos zalatwic chociaz mi sie nie chce wychodzic z domu:o moze zrobie dzis drozdzowe pierwsze od lat:Da moze poprzestane na nalesnikach🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :) naleśniki , drożdżowe ... a przed chwilą napisała że się musi odchudzać :D :D :P jedz setunia jedz ... smacznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ja miód próbowałam nie raz, miałam go nawet w nadmiarze bo pasiekę w rodzinie miałam ... i miodzić wysysałam prosto z woskowych otworków, ale nie mogłam później tego nadmiaru miodu bo mi szkodził... zresztą słyszałam że miodu nie można za dużo zjeść jednego dnia ... ale fakt że pyszny jest :D zwłaszcza ze świeżym chlebkiem z masełkiem i mlekiem świeżo udojonym popity ... hmmm... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to bliny chodzi...te drozdzowe nalesniki... ide na zebranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik ja nie musze sie odchudzac!!!!ale te 3kg chcialabym mniej wazyc, zreszta czesto mam takie spadki i wzrosty wagi ale tu u mnie normalne, bo jak mam apetyt to wlasnie mam wzrost a pozniej spadek!;) nie zadne bliny tylko albo nalesniki zrobie albo drozdzowe:DS ale dzis to na nalesnikach poprzestane:) kup[ilam juz marmoladke i krem czekoladowy i serek homo waniliowy wiec bedzie pysznie:D:) w nadmiarze to wszystko szkodzi:D ide jesc sniadanie, bo dopiero teraz sie gflodna poczulam🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ja też słyszałam o blinach - to takie placki drożdżowe smażone ... i chyba lubisiowi o to chodziło, a Ty będziesz chyba robić zwykłe ciasto drożdżowe pieczone w piekarniku .. chyba się nie mylę ? :D Zrobiłam wpis do księgi, zrobiłam zaproszenie, idę teraz wydrukować foldery ... trochę się zejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezes ale ja zamieszanie zrobilam tymi nalesnikami i tym drozdzowym[czyt. ciasto drozdzowe pieczone w piekarniuku:D:D:)] jakies szumy informacyjne wystapily chbya ;) ale ciaasto zrobie ewentualnie jutro albo w ogole:o :D a takie drozdzowe smazone to sa racuchy chbya;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti:D:D:D z prezentacji na zebranie biegłam...to i tak w locie przeczytałam:D wybacz🌻 do domu uciekam.... ciepło i słonecznie u nas dzisiaj:) do poten🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejrzałam cebule tulipanow...jutro w koszyki posadze... żonkili musze dokupic...słabo przez zime przeszły...słabo kwitły...i cebule...raczej do wyrzucenia.... na spacerze widziałam jak wiewiorka przenosi z jednego miejsca w drugie swoje młode:)w pyszczku...niesamowite:) pije wode z miodem i z cytryna....nawet mi smakuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a waze 56 kg...i mam 165 cm wzrostu... i podobnie jak Setunia...miewam apetyt albo go nie miewam....jem...albo...nie odczuwam pociagu do jedzenia.... albo jem...monotematycznie...np.same banany....albo biały ser z miodem... prosze mnie nie nasladowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuniek27
wcinam Flipsy czekoladowe uwoelbiam je..codziennie paczka idzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam wreszcie do domu ... ufff... Chciałam sobie coś kupić na wesele w niedzielę :D ale nic nie było godnego uwagi :O może jutro coś jeszcze wymyślę :) dziś nie miałam szans aby coś w ogródku zrobić, a też czekają cebulki krokusików i tulipanów :) zastanawiam się czy nie za późno na krokusy aby sadzić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś to jaka Ty szczupła jesteś :) możesz codziennie wcinać pierogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez luibie flipsy czeko:)tzn kiedys je jadlam ostatnio jakos ich nie spotykam;) no dobra ja waze 50kg:P a wzrostu to dokladnie nie wiem ;) 160-162;) chbya jakos tak a teraz sa takie dni , ze po prostu ciagle mam ochote na rozne smaki i jem jak nawet nie jestem glodna troche to neizdrowe ale pewnie przejdzie samo:D Lubis i ja sie w ogole za nic tam nie obrazilam , ze cos tam zle przeczytalas, bo ja tak pisze czasami niechlujnie;) i nalesniki w efekcie jutro beda:D i moze drozdzowe tez;) i zakupie sobie kakao i bedzie bosko:D jak za dawnych lat:D a dzis bylam w mojej podstawowce z kolezanka;) ehhhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey 🖐️ Z pracy wrocilam,obiad juz zjadlam i czytam co tu wypisalyscie:D Widze,ze ciagle temat nalesnikow:D Chyba jutro tez je zrobie,ale z owocami. Mam nadzieje,ze u Was tez tak cieplo jak u mnie:-)) Jak juz piszecie o wadze,to ja waze 52-53kg /164:-)),pasowalo by tak 50kg:-) ..i film ogladam \"Apocalypto\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka no co Ty dobrze wazysz:) ale to w sumie waga jeszcze oo niczym nie swiadczy bo dwie osoby majace tyle samo wzrostu i wagi moga diametralnie inaczej wygladac:) wiecie co ide cos zjesc ale to chbya ostatni dzien takiego obzarstwa bedzie juz:D:D:D tylko nei wiem czy mam ochote na slodkie , czy na ostre:o a moze jakos te dwa smaki polaczyc?;) :D od razu mowie ze w ciazy na pewno nie jestem:P przed okresem tez nie jestem;0 tak po prostu mam dzis chbya mi brakuje jakichs witamin czy mineralow ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka..tez by mi pasowało te pare kilo mniej...;) nie moge codziennie wcinac pierogów..od razu mi w tyłek i uda idzie...a i tak nie naleza do szcupłych;) ide luknac w telewizor.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×