Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

­­­­­­­­­­­ sprawdzałam...czy zaczernianie działa...ale cos mi przestało działac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
­­­­­­­­­­­ a jednak działa:D pije cherbatke z dzikiej rózy... Seti a Tobie cio?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
­­­­­­­­­­­ spalam sie ze wstydu herbata...herbata....herbataherbata...herbata....herbata herbata...herbata....herbata herbata...herbata....herbata herbata...herbata....herbata herbata...herbata....herbataherbata...herbata....herbata herbata...herbata....herbata herbata...herbata....herbata herbata...herbata....herbata :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
­­­­­­­­­­­ lukne sobie tv...a pózniej poczytam ksiazke...mam Gretkowskiej"Kobieta i mężczyzni"....zobaczymy czy warto 🖐️ herbata...herbata....herbata :p za mi sie zachciało takiej z pradem:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś -- nie martw się :) jeszcze nie raz taki byczek zrobisz :) tutaj to normalne że palce szybsze od rozumu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Z pracy wrocilam,kapiel wzieta ,teraz kolacja ...macie jakis pomysl co zjesc?:D ...katar mnie meczy,gardlo boli....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj:)🖐️ u mnie to juz tak jest...zanim pomysle...to juz chlapne;) miłego dnia...:) cos wczesniej wstaje po tej zmianie czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się dzisiaj nabiegałam z obiegówką :( ufff... i jeszcze nie mam wszystkiego :O U mnie jest piękna jesień :) jak kolorowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dzisiaj nagadałam...nausmiechałam...:) zjadłam własnie banana...pije kawe.. u mnie była piekna złota jesien...ale jakis poł godzinki temu....zachmurzyło sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie tez piekna pogoda,slonce od rana grzeje,az ma sie chec isc do pracy:D Choroba ciagle mnie trzyma:-(( Ciasto czekoladowe jem;-)) Beza-->biegaj,biegaj na zdrowie Ci wyjdzie:D Milego dnia dziewczyny🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasto czekoladowe...mniammm:) mysle jaki omlecik sobie na obiad zrobic ..jak juz dotre do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka -- znów robisz nam apetyt :P :) Ale nie jestem gorsza bo jadłam dzisiaj szarlotkę z bezą :P Na obiad pierogi były, odgrzewane :O a teraz za mną chodzi coś dobrego tylko nie wiem co :O Lubiś -- ja też dzisiaj jadłam banana :) takiego z brązowymi plamami. A jaką CHerbatkę dzisiaj piłaś ? :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
­­­­­­­­­­­ Beza..teraz czarna z miodem gryczanym i cytryna:classic_cool: :p a ja na obiad miałam omlecik z warzywami...ma ogromne ilosci jajek..kopa chyba..sama tego nie jestem w stanie przerobic...jutro popołudniu pieke szarlotke i ciasteczka maslane...z trzech porcji...zamkne je pozniej w metalowej poszcze...i do cHerbatki beda jak znalazł:classic_cool: :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś --... pyszne są takie ciasteczka :) mniaaammm.... kiedyś z jajek robiłam kogel mogel ale teraz niestety nie mogę :O Herbatkę z miodem ? hmm... a z pigwą lubisz ? Ja piję z sokiem z pigwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey🖐️ jak zwykle o tej porze z pracy wrocilam,pije herbatke czerwona i zjadam resztki ciasta:-)) Choroba postepuje:-(( Mysle co jutro na obiad zrobic...macie jakis pomysl?:-)) Lubis-->a jak sie robi ciastka maslane?-nigdy jeszcze nie pieklam:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka -- zrób sobie kotlety mielone z ziemniaczkami i buraczkami albo udko kurze ziemniaczki i surówka z kapusty pekińskiej, ogórka kiszonego i majonezu albo rybkę smażoną z ziemniaczkami i surówką z kiszonej kapusty albo gulasz z sosem i kaszą gryczaną albo kotleta schabowego z ziemniaczkami i surówką albo kopytka z sosem i gulaszem. I do tego wszystkiego jeszcze jakaś zupa np. pomidorowa z ryżem lub ogórkowa lub fasolowa albo grochowa. A na deser to coś od Lubisia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza--->dziekuje Ci bardzo👄 Mieso na kotlety i na gulasz mam,ryba tez jest,kapusta ,ale biala+marchew i jablko:-))hmmm.,moze tak gulasz z kopytkami lub kluskami slaskimi;-)) A na deser mam lody bezowe:-)),bo ciasto juz koncze jesc:D I poroblem zglowy:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka -- gulasz z kopytkami :) pyyycha i do kapusty surowej białej lepiej pasuje niż ryba bo ryba to do kiszonej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł od rana piję :) w pracy :P teraz trochę popracuję a później znów piję :P Ale dzisiaj dużo liści pod nogami :) coraz więcej aż szeleszczą jak się idzie :) będzie co grabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×