Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Asiulka ---> jak sobie życzysz [delikatnie masuje brzuszek] :) setunia ---> ok, ale teraz już bez wymówek :p p.s. przez godzinę nie było widać Waszych postów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel no dobra, przyznaj sie co piles?:P:P moze opowiem ale cikawe czy Ty bys tak chcial swoje intymne sny opisywac na forumie publicznym:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis nie pamietam ale czuje ze byly kosmate:P a dzis mnie brzuszek boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)🖐️ z dwugodzinnego spaceru po puszczy wróciłam:classic_cool: nic mnie boli...ale stopy...wielbiciel to mogłby mi pomasowac;) no skoro tako chetny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia ---> tylko jedno maleńkie Tyskie :p Sny... mógłbym opisać, w końcu nie mam na nie wpływu ;) Dzisiaj, widzę, zasłaniasz się niepamięcią :D można się było spodziewać :p Asiulka ---> bry 😘 jak brzusio, lepiej już? :) lubiś ---> daj no tu te stópki, tylko żeby nie było jak ostatnio :p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oki...cos tam wysłałam...mam nadzieje,ze nie poczujecie sie od tego gorzej:D:p Wielbicielu ....poprzednim razem...byłam...czekałam....tylko masazysta gdzies znikał;) teraz...jestem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem oczywiscie...czy to doszło...predkośc mam puszczańska....scenki rodzajowe beda pozniej....bo nie mam cierpliwosci czekac az sie wysle.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis do mnie doszlo , a do Ciebie?:) Wielbicie nawet nie wiesz jak bardz mi ciezko, hm ale juz niedlugo chbya:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...za chwile sprawdzam;) Wielbiciel...jak chcesz oczywiscie...to zrobimy tak...Ty mi @ z fotka...a potem ja zwrotna@ fotke Tobie:) oki? daj znac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...doszło:classic_cool:...dziekuje:):):) Wielbicielu....jak sie namyslisz..daj znac;) jakby co...to jutro moge pobawic sie wysyłanie;) aha....i ciagle czekam na obiecany masaz stóp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka:)....🌻 sprawdz @...czy doszło...jak nie to jutro wysle ponownie;) a teraz musze sie wyłaczyc...miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś ---> ale dlaczego ja pierwszy? kobiety mają pierwszeństwo :p poza tym sama od siebie chyba rozsyłasz, więc mówię tylko, że też chcę ;) Asiulka ---> albo kto dochodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->mam juz mam@:-)) dziekuje Ci slicznie 🌼 ja tez cos wysle. Wielbicielu-->no wlasnie ....ktos dochodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×