Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Seti...dzieki;) w pracy mam tyle liczenia.....ze tu mi sie nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiany
ja unas jest zimno i ide zaraz na kawe do italiana heee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiany
a ty co robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:-)) Kurna nie wiem co sie dzieje....tyle co wstalam i to niewyspana:O Lubis-->🖐️.U mnie tez zimno i wiatr...na dzis zapowiadaja snieg :D,ale fajnie by bylo:-)) Setunia-->w koncu sie obudzilas po imprezie?:D Wielbiciel-->👄.Wraca do normy:-) Lubiany-->Ciebie tez witam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka alez ja wczoraj juz nie spalam w dzien :) moj sylwester byl do bani jdnym slowe mam nadzieje, ze nastepny bedzie juz cudowny i nie samotny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia ---> bywałem na lepszych, ale nie narzekam ;):D lubiś ---> niedługo będziesz miała za co dziękować :p a wszystkiego rozumieć nie musisz ;) Asiulka 😘 piosenka? hehe dobrze, że dodałaś :D podoba się, gdzieś już to widziałem niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hakuna ---> niechaj biorą jak najszybciej :) 2008 zaczął się pomyślnie, a co najlepsze... trend długoterminowy jest wzrostowy, co mnie niezmiernie cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna🌻...i wszystkiego naj:) ehhhh...Wielbicielu...ale chciałabym rozumiec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy u was tez tak ..pizdzi...ze sie tak wyraże.... na termometrze -7...ale ma sie wrazenie ,ze z minus 15...brrrrrr herbatke z dzikiej róży pije...z miodem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pizdzi strasznie dobrze ze 8go wracam jem pierogi z kap i grzyb i mam zjeb humor lubis wiadomo dlaczego :o ee tam do bani to wszystko, dobrze ze wracam tam daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis jak bylam ok 17 na dworze o u mnie bylo -8 i wialo jednm slowe jak napisalas-pizdzilo!! teraz pewnie jest z -10 jutro przed 7ma pewnie tez bedzie cos kolo tego ale to chbya dopiero poczatek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj hakuna🌼Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!! U mnie tez dzis wyjatkowo zimno,ale ciagle jeszcze 3 na plusie ,ale pewnie w nocy lub nad ranem mrozik bedzie .Sniegu ,o ktorym dzis mial spasc ani slychu:D herbatke sobie pije biala z pomegranate:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna nie romantyczna
Ja jestem ;) Teraz sobie śniadanie wcinam kawką popijając, a przy okazji czytam kafeterię i lovetrap.pl. Dzień zaczyna się leniwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×