Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

dzien dobry🖐️ 😠,neta mi wczoraj odcieli na caly wieczor,toz to tragedia byla:D;-)),ale dzis rano naprawili:-)) Setunia--->takich tam troche drobiazgow dla siebie kupilam;-)),a mialy byc tylko prezenty:D Dzis u mnie deszczowo :O Milego dnia Wam zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluseczka6
Jem pizze sprawdzam na kompie oferty pracy i siedze na kafe:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlag mnie trafia bo krowy pracujące w citibanku nie zaksięgowały moich pieniędzy!!! To właśnie robię w tej chwili, wściekam się!!!!Mam ochote gryść i kopać...i całym sercem jestem za terroryzmem!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarżan
a ja wróciłem z kina i browarka piję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejheeeej
Dla nudzących się i zainteresowanych próbą wygrania czegoś w necie Na http://www.look4win.pl/mozna coś wygrać oglądając reklamy. No zobaczymy, bo ja się dopiero zarejestrowałam. Jak ktoś chce tez pooglądac reklamy to tu link ze mną jako polecającą: http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec =Purszi można wygrać pare spoko rzeczy - koleżanka wygrała skaner po tygodniu bycia zalogowaną Pozdrawiam i byłabym wdzieczna za logowanie sie przez moj link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ Godziny przestawilyscie?;-) Kurna:O,ja dzis do pracy wyjatkowo ide. milej niedzieli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję herbatę i zaraz trzeba będzie pomyśleć o pójściu na uczelnię.. Dzień dobry :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ Ja sie macie ludki;-))? Ja juz odliczam dni do urlopu:-)) Ide zrobic sobie sniadanie ,moze postawi mnie na nogi;-)) Milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludek lubiś ma się dobrze...nawe bardzo dobrze:classic_cool:🖐️ Asiulka...razem z Toba cieszę sie na ten urlop:) u mnie wiosna...a w pracy...zapieprz....bo koniec miesiaca..i kwartału;) ale...daję rade:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->to dobrze,ze bardzo dobrze:Dcos lub ktos pewnie jest tego przyczyna ....;-)) U mnie tez dzis bardzo ladnie i slonecznie ,aby tylko w pl taka pogoda byla. Lubis u mnie tez tydz.bedzie pracowity,bo wtorek i czwartek na dwa etaty robie u siebie w miescie i jeszcze do szefa do sklepu jade:O. A pakowanie jak zwykle na ostatnia chwile ;-))jeszcze kurtke musze kupic,co bym w pl nie umarzla:D Kurna,cos mnie w lewym boku boli od rana:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu a tak jakos:D glodna jestem:( mam ochote na cos specjalnego:D i niebanalngo:classic_cool: Wlbiciel a Ty gdzie?:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:classic_cool:🖐️ ja cieszę się bardzo:) bardzo dobra decyzja Wielbicielu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...myslisz,że Wielbiciel dworuje z nas sobie?;) mhmmm...a moze jednak nie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×