Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

pije kawe;) i ogladam tv taki zwyczajny poanek bez morsa:P:D:D:D:D Asiu u mnie tez dzis wieje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ...nie bylam druga:P Lubis--->👄dziekuje ,dziekuje.....bardzo!!! Milo sie ranek zaczyna :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu nie mysl , ze ja zapomnialam , bo od wczoraj juz pamietam:P Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek i spelnienia wszystkich marzen:) ............@@@.............@@@ ..........@@@@@@......@@@@@@ .........@@@@@@@...@@@@@@@ ...........@@@@@@.....@@@@@ ...............@@@.........@@@ ......................##### ...@@@@@@....#######.....@@@@@ .@@@@@@@@..######...@@@@@@@@ ..@@@@@@@.................@@@@@@@ .....@@@@........@@@.........@@@@ ....................@@@@@ ...................@@@@@@ ....................@@@@@ ......................@@@ ..............................## ...............................##..........### ................................##........#### ...................###.........##......##### ..................#####........##...#### .................. ######......##..## .....................######....## ..........................####..## .................................## ................................## ...............................## 🌻❤️👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->wcale tak nie myslalam.....kwiatek sliczny-dziekuje 👄 :Dprzyznaj sie ..w kalendarzu sobie na czerwono zaznaczylas?;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...w dniu urodzin..mozesz zapomniec o matematyce;) jeszcze raz...wszystkiego naj;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka mam swje sposoby:x szczerze mowiac to nawet nie wmienilam wkladu w orgaizerze w tym roku:o:D Asiu a gdzie tort i flacha??:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->torta nie ma,bo nie bylo czasu upiec:P A flacha to jest,ale tu nie umiem jej zrobic:O \\_/ \\_/ \\_/ \\_/,moze byc? zdrowko kochani!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie wiecej:D \\_/ \\_/ \\_/ \\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/,ma Wam starczyc jak wroce z kapieli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Zdzichu, który uchodził za bardzo spokojnego człowieka, pewnego razu otrzymał list - groźbę - z elektrowni, że zalega z zapłatą za światło już od 3 miesięcy i że jak nie ureguluje należności, to odetną mu prąd. Pan Zdzichu odpisał: \"Szanowny panie dyrektorze elektrowni, każdego miesiąca zbieram wszystkie rachunki, za prąd, czynsz, wodę i inne media, wrzucam je do szklanej kuli i losuje 3 które płacę. Jeżeli pańska firma jeszcze raz przyśle do mnie list w podobnym tonie, to oświadczam, że nie będzie brała udziału w loterii przez najbliższe pół roku\". :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeWsiScieIdupaScie
wstawać? ja w pracy od 7.30;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setunia masz paseczek
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setunia masz paseczek
pod majtami:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slkdhgkjdSZHFKJSg
Setunia🌻 w tej chwili podszywam sie slizgiem slimaka winniczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co mam pod majtkami to moja intymna-osobista sprawdza:P Pomaranczo🖐️podszywaczko🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj i baj🖐️ zapieprz miala dzisiaj ....a dzien dluzyl sie i dluzyl... ale do domu juz uciekam.. trzymajcie sie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×