Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

miłego również🌻 Asiulka..szerokiej drogi...i ja bedziesz mogla to odezwij sie do nas z PL:) no..i szybko wracaj;) juz tęsknie.... Wielbicielu...masz razcję...kaffe ost przypomina ....dno i wodorosty...ale...na szczescie jestescie Wy;)...i tylko z waszego powodu na kaffe jeszcze zaglądam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu a bdziez miala dosep do neta?? to udanej podrozy:) ] Wielbiciel tez tak kiedys zrobie jak Ty:D ja dzis do szkoly pomykam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja do ogrodu ...pomykam;) jak sobie pomyśle ile mnie pracy czeka....to...hmmmm.. ale lubię to:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ dziekuje Wam wszystkim.....mam nadzieje,ze dotre o celu bezpiecznie i w miare szybko;-)) Napewno napisze cos z PL...jak na tym moim zadupiu zlapie jakies polaczenie :D I macie mi tu zagladac,bo jak napisala Lubisia i ja mam tak samo,ze jestem tu tylko ze wzgledu na Was:-)) Napisze jeszcze pozniej,bo ciagle sie pakuje:O Ale jak by co to ,trzymajcie sie cieplo i zdrowo:-)) Wielbicielu--->👄:-)) Setunia--->👄🌼:-)) Lubis--->👄🌼:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podniosę...bo spadł;) to wiosenne powietrze mnie rozwala;) spac mi sie chcę😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmm.....mogę pisac sama ze soba...moze byc nawet ciekawie...:D;) ...ale..przynajmniej na czarno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu...dziekuje...i z przyjemnoscia skorzystam z zaproszenia;) Asiulka....wypoczywaj:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziu
w tej chwili pisze pościk, a wogóle to pije soczek, klikam na gg, czytam forum, wcinam ptasie mleczko po całym dniu odchodzania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu, winko chętnie, ale za torcik muszę podziękować, na wesele idę niedługo (niecały miesiąc!!) i muszę jakoś lepiej wyglądać niż teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własnie zalałm \"gorący kubek\" i siedzę wcinając smacznie.Nie ma ludzi,więc sie obijam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, no ale wiesz.. chcę naprawdę wyglądać dobrze :D Żeby mojemu towarzyszowi ujmy nie przynieść :D Wiem, wiem, z wagą nie mam problemów (i chwała za to bogom), ale no sama rozumiesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:classic_cool:🖐️ a ja tortem nie pogardze;):classic_cool: uleopszalam stosunki polsko -litewskie....mysle ,ze nie narozrabialam za bardzo:D;) a teraz w koncu...kawa....mhmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×