Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

mhmmm...Seti...zachecajoco...wyglada;) moze i ja sobie zamowie... mi tez listonosz ksiazki przynosi...albo kurier...co na jedno wychodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja podniose :D Pogode mam cudna -sloneczko ciagle swieci i ogolnie fajnie jest:-)) Jestem wlasnie u siostry i juz mnie pogania;-))abym konczyla klikanie:D Trzymajcie sie zdrowo kochani👄papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka:) mhmmm..pieknie jest ...masz rację... po pracy walczyłam z trawnikiem...nadgarstków nie czuje;) ale jest :classic_cool: czekam na osobistego...jedzie ...jedzie..i dojechac nie moze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja..
Poprostu mam doła .. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catelle
a ja tesknię za moim kochankiem...i cieszę sie, ze mąż w delegacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekę piernika i ciastka piwoszki, w międzyczasie oglądam film i piszę do Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaZirlandii
siedze przed kompem sluchajac dido i mysle o chlopaku ktoremu pozwolilam odejsc na zawsze wczoraj zastanawiam sie czy dobrze zrobilam, on powiedzial ze bedzie na mnie czekal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanieee
jem jajko na miękko :p dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ mialam fajne plany na niedziele...ale pogoda je troche pokrzyzowala... czekam ...az przestanie mzyc..i do puszczy na spacer pomykamy;) milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wielbicielu...to dziewczynki...chyba Tobie...powinny podnosic;) :D:D:p echhh...praca....nie wchodze na kaffe bo sie rozkojarzam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłumaczenie piszę.. ech, no cóż, wszystko drożeje, a żyć trzeba.. ale nie lubię tej pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś ---> jakoś żadna z Was się nie garnie :p;) Więc ja Wam trochę mogę popodnosić, nawet potrzymać w górze... i ten... no... i coś tam jeszcze ;):D mmrrrrr :classic_cool: pozdro 🖐️ miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:🖐️ mhmmm....Wielbicielu....myslałam...ze samo obcowanie z nami..na tym topiku...cos Ci tam podnosi;) :p rozlalam kawe na biurko....musze posprzatac...echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu...co ma wisieć..nie utonie:classic_cool:🖐️ i nie schlebiam sobie...wiem jak...dzialam:D:p echhh...rozwlailam wczoraj jelenia...sam pod auto wpadl...w szoku jestem do tej pory...stad moja nieobecnosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś ---> ależ ja nie wątpię w Twoje \'działanie\' w realnym świecie, nie mam najmniejszych wątpliwości! :D ale żeby tutaj? no może troszkę, ale nie więcej ;):p p.s. przyznaj się, gadałaś przez komórę i nie zauważyłaś gościa w porę :p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak prowadze auto to nie rozmawiam przez tel... a w realu...no cóz..mało kto mi si e opiera...co nader czesto wykorzystuje:D::p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel 👄:) a jutro albo pojutrze napisze co u mnie bo teraz musze spac-jutrom szkola 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×