Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

nie ma Was...ehhhh🖐️ gardło mnie boli:(...nie moge sie teraz zaziebic...nie powinnam... herbatka malinowa...kocyk...ksiazka lub zalegla prasoweczka i moze bedzie dobrze... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka🌻...pozdrów siostre;-) i trzymaj sie:) chyba się lulu położe...oczy same mi sie zamykają... miłego wieczoru ...i do miłego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajmuję się wyrobem biżuterii srebrnej z kryształami Swarovskiego i kamieniami półszlachetnymi. Oferuję biżuterię wykonaną na zamówienie a także gotową, którą wystawiam na Allegro, bardzo konkurencyjne ceny, wysyłkę gratis. Jeśli coś Ci się podoba, chciałabyś w innym kolorze lub szukasz prezentu, który Cię nie zrujnuje skontaktuj się ze mną. Na pewno dogadamy się co do ceny http://aukcja.onet.pl/show_user_auctions.php?uid=10623441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczywam....w koncu;-)) Tiramisu zrobilam i czekam ,az sie zchlodzi:-)) Ludzi w domu mi przybylo:D Lubis--->jak sie czujesz?mam nadzieje,ze lepiej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słonecznie:classic_cool:🖐️ taki tez był weekend;-) no i rodzinny...wczoraj miałam imprezke rodzinną...połasuchowałam tortem makowym;-) czuję wiosnę..w powietrzu...ptaki śpiewają...;-) i ogónie mi jakos tak :classic_cool: mam dzisiaj usg:classic_cool: miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wekend z perspektywy wczorajszego wiezora dnia dzisiejszego byl D DOOPY - byl strata czasu i energii:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ze zjebami:P ale dopiro teraz to wiem; tzn w sobote to to nie byla aczej randka;) a ten vo w niedziele o w sumie od pazdziernika sie z nim spotykalam;) no ale juz sie nie bede z nimspotkala ani z tym z soboty chbya ze jako kolezanka;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W a jzu ne chce mi sie o tym pisac kolejny raz nawet:) pisalam o tym mneij wiecej tak , na doch topach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaDescarfadaa
zastanawiam się co zrobić żeby nie rozj*bał mi się kolejny związek.. ;] tak po za tym piszę na gg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Siostre dzis pozegnalam:-((😭tak fajnie bylo:-)) Cio tam u Was kochani? Lubis--->jak po usg?wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Asiulka ---> u mnie nic specjalnego; idę spać, mam dość na dziś... Setunia ---> piszesz jak kura pazurem i nie wiadomo o co chodzi :p \"na doch topach\"? :o :p p.s. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:🖐️ wszystko oki...Mała mnie kopie...leje mnie wręcz...ale z tego powodu jestem cała hepi i w skowronkach;-) lecę na zebranie.... miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ Lubis--->dziewczynki chyba juz takie sa rychliwe,szaleja w brzuchu,tancza i kopia,ze spac w nocy nie mozna.....ale jest to cudowne uczucie:-) Wielbicielu--->praca Cie tak meczy?👄 Setunia--->czy juz w tym kraju nie ma wolnych facetow godnych zainteresowania?;-)) Tak cicho teraz u mnie wdomu:-( udanego dnia zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×