Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

dzięki Seti;-)🖐️ już sie wpisalam.... sloneczko zaswiecilo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak sie macie?:-) U mnie slonecznie ,ale wieje strasznie ....glowy urywa;-)):D Do pracy za 20 min smigam:-) Milego i slonecznego dnia Wam zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z pracy... miałam na pare maili odpisac...ale sennie jakos mi sie tak zrobilo... chyba sobie lulnę;-) miłego popołudnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:🖐️ Seti..zza jakiego biurka?...słuzboweg?;-) gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisia kochana ale t ne ja pialam:) ja nadal nie rabotam slonce mi tak daje po oknie , ze juz nie wim jak sie mam z lapem ustawic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie tez caly dzionek sloneczny byl..podobno tegoroczne lato ma byc upalne -zobaczymy:-)) Cos senna jestem...nie wiedziec czemu;-)) salatke rybna ide robic. Udanego i milego wieczoru Wam zycze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zmeczona wstalam....to chyba nie bedzie udany dzien:O Wielbicielu--->masz racje -siedz w domu i nawet nosa nie wychylaj:D;-)) 👄dla Was:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sie tez zabielilo mam nadzieje ze zaraz to wszystko slonce wysuszy ale sie slonce zas schowalo;) WWWW nooo chyba jutro sie nigdzie sie nie wybieram:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ---> taki mam plan - co masz zrobić jutro, zrób dziś... i nigdzie się jutro nie ruszam, lepiej nie ryzykować :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ jutro będzie DOBRY dzień;-):classic_cool: fajny...miły...udany i w ogóle:classic_cool: Seti...no...cos mi sie pomięszało:D u mnie tez sie zabielło...słonca nie ma...ale od czego jest wyobraznia?;-) trzymajcie sie słonecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->jaki znow weekend? dla mnie zostalo jeszcze 2 dni pracy😭 ...ale Ci fajowo:-)) P.S ale wareczki sie napije -chetnie;-)) Mysle co na sobote upiec....jakie pomysly macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->👄to za wareczke;-)) hmmm,sernik mowisz,lubie ,ale nie tak dawno robilam-tak czy inaczej dziekuje za pomysl;-) Setunia--->ja to moge czekolada Cie poczestowac lub Ptasim:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sernik...:classic_cool: alez mialam emocjonujacy dzien:classic_cool: mimo trzech melisek pod rzad...nie zasne szybko.;-) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chyba popadlam w jakas
manie, odkad trafilam przypadkowo na artykul (jak chcesz zyc to nie jedz) jest na youtube caly czas przeszukuje internet w poszukiwaniu info czy to prawda itp, i co sie okazuje ze to jest prawda, tylko czemu tak malo ludzi o tym wie? bo media sa skorumpowane! otoz w tej chwili i od kilku dni nie moge przestac myslec jak czlowiek moze byc tak zly zeby chciec usmiercic polowe ludzi na swiecie, porzy okazji zarabiajac na leczeniu ich mimo iz z gory wie ze i tak umra, ten kto czytal o NWO i WTO wie o co chodzi, juz w tym roku maja dopuscic do zywnosci az7 zakazanych dotad trucizn, a sam kryzys dlaczego tak nagle znikad sie wzial? a teraz nagle podwyzki i to duuuze zywnosci? sory ze mace , byc mioze niektorzy maja to gdzies, ale ja poprostu mysle o tym non stop, bo mnie to strasznie przeraza, przeciez dopiero niedawno, nasi dziadkowie przezyli wojne, a teraz znowu, niewiem co dalej pisac poprostu za duzo slow sie cisnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT!!!!!!!!!! STO LAT!!!!!!!!!! STO LAT...albo i dłużej...żyj nam zdrowa i szcześliwa Asiulka:) 👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dziekuje Wam wszystkim za zyczenia ,w ogole dzis nic nie robie tylko przyjmuje zyczenia :Djuz dawno tak nie mialam. Wielbicielu--->👄 za @ Na fryzierke czekam,cos ma mi z wlosami zrobic ,a moze nic nie powinnam robic ,bo to 13 i piatek;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×