Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość Galentera
Próbuje się upić winem, ale jakoś nie wychodzi. Słucham muzyki, panią Demarczyk. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, że starocie. Czekam, aż ktoś będzie dostępny na gg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to oki ,że już wszystki oki:classic_cool:🖐️ sniegu po pas;-) pory roku się poprzestawiały?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie slonecznie od kilku tyg.mamy okolo 20 stop....dzis bedzie chlodniej ,bo wieje od rana. Milego i udanego dnia Wam zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna bardzo
http://www.dzianamafia.pl/ widze,ze tu cieplutko i milutko..wszyscy sie znaja..:)..pozdrawiam serdecznie i wlasnie zmykam do pracy.milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije zielona herbate bo nie mam mleka do kawy ale mysle , ze wyjdzie mi to na zdrowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...co z tego ,ze ja mam mleko jak kawy pic nie mogę...nie powinnam;-) najwyzej ineczke... echhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh a kawa prawdziwa chodzi za mna...molestuje mnie wręcz..;-) sniegu nadal po pas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->czasem odrzuca ,a czasami wrecz przeciwnie;-) Lubis--->inke pij .A jak sie czujesz?wszystko dobrze?:-)) Do pracy za 30 min ide,a takiego mam lenia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie pamietam kiedy to ostatni raz na innym topiku sie wypowiadalam.....chyba mniej czasu przy kompie spedzam:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->chyba nie szybko go zasypie:-((,ale staram sie jak moge,w koncu zycie ma sie tylko jedno i trzeba sie nim cieszyc .....................................tak sobie wmawiam i to ,ze bedzie dobrze i ze sobie poradze i takie tam;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->nie wiem czy wystarczy mi sily na to wszystko......oby:-)) dzieki za slowa otuchy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×