Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

taa...cudownie...konca zimy nie widac:D🖐️ miłego dnia👄 naszla mnie ochota na nutelle...a ja tego nie lubie.....echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalam ,ze zima w pl do maja ma trzymac;-)) do szkoly ide,spacer dobrze mi zrobi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wielbicielu👄 Dzien byl bardzo pracowty, robilam zmiane kolezanki;-)) ...ale ogolnie tak jakos smutno. A co u Ciebie ?wszystko dobrze?:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->👄 Dzieki za pozdrowienia , u niej wszystko ok?,bo nie zaglada do nas:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zadowolona to dobrze:-)) Dziewczyny chyba spia smacznie...;-)) To i ja chyba tez juz uciekam.:-)) Spokojniej nocy Wielbicielu;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonecznie cześć🖐️ snieg sie trzyma...słonce swieci...przylecialy zorawie...bocianow tylko brakuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis do Ciebie Bocian ma przyleciec w maju zdaje sie:) czy sie myle?:P wrocilam ze szczepienia Czesia;) i chyba se sniadanie zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bociany niech wytrzymaja do maja:-)) Setunia--->jak sie miewa Czesio? Ja juz po sniadaniu,herbate pije...............moze okna umyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne zorawie jakie ostatnio widzialam to te na budowach:P Asiu Czesio spi , troche streesu dzis mia:D a tak to podobno wszystko ok z im:) ja okna tez panuje umyc tylko czekam na lepsze pogody:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Chlopczyku;-)) Okna umyte,dom ogarniety ....tak z grubsza;-)) Na miasto sie wybieram ,a pozniej do pracy. Trzymajcie sie cieplo :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu Ty jestes wiecej jak erfekcyjna pani domu:) udanych zakupkow i szybkiego powrotu z pracy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->:Djaka ja znow perfekcyjna pani domu.....coz tez Ci przyszlo do glowy;-)) Z pracy wrocilam,na miescie bylam-upatrzylam kilka rzeczy na wyjazd;-)) Isc by prysznicowac;-) Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×