Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość aha i ach
miałam tak cieżki tydzień, ze piję mocne piwo i jestem po jednym parwie pijana, tyle że to mocne jest. I idę zaraz spac, nie zdrzemnac się tylo spac do rana, mam wszystko w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i ach
i dziekuje za to, ze mi dupy nie wygwiazdkowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i ach
a jednak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu---->dziekuje za drinka👄 to dzis moj pierwszy;-)) Torta czekoladowego robie :-)) aaa i fryz juz tez gotowy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima nie daje za wygrana🖐️ sypnęło sniegiem..zawieje i zamiecie... a za parę dni wiosna ma sie zaczac...ano zobaczymy;-) miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee...nie jest tak zle...zawsze mozna bawlana ulepic:D daję rade i pocieszam sie ,ze to ostatnie podrygi zimy...bedzie musiala odejsc...nie ma innego wyjscia:classic_cool: lody truskawkowe kolega dostarczyl...cos mi sie wydaje ,ze moja Kachna bedzie wielbicielka truskawek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki 🌼 u mnie wiosna, ale wieje trochę od wczoraj; w nocy prawie drzewa łamało :p a gdzie Asiulka? Jeszcze nie wytrzeźwiała po urodzinach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama83
Dzien doberek Mam rocznego synka i bierzemy udzial w konkursie pampers, do wygrania jest roczny zapas pieluszek ktore bardzo by n am sie przydaly. Mam ogromną prosbe, zagłosuj na mojego synka w konkursie na dwie fotki podane w linkach, z góry dzieki http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=656&cat=ap http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1815&cat=ap dziekujemy z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zyje....jeszcze. dola mam:-( swiat mi sie zawalil......i nie widze swiatelka w tunelu Nie pisze ,aby Was nie zameczac moim nastrojem:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W a nie wiem polezalabym na slonczku np;) Asiu jej:( co sie stalo?? mam nadzieje, ze w koncu ujrzysz swiatelko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...pomecz nas...moze jakos sie to na nas rozlozy...lzej bedzie udziwgnac...👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Asiulka..i jak tam?🌻 wrocilam z pracy i upiekłam sernik...udał sie baardzo....pychotka;-) wiosna...wiosna....dzisiaj astronomiczna...jutro kalndarzowa:classic_cool: trzymajcie sie...wiosennie👄 ide pomolestowac o ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×