Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Mnie nikt nie nabral....nikt nie probowal:-)) Wielbicielu--->👄dziekuje ,jakos sie mam.....mysle ,ze bedzie lepiej.....w koncu musi;-)) U Ciebie wszystko dobrze? Lubis--->jak sie czujesz?przygotowana na przyjscie malenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) tez sie poopalalam...tzn powystawialam swoje blade oblicze ku sloncu:classic_cool: jutro ost dzien w pracy....cos dla mnie szykuja:D Asiulka...nie moge sie doczekac:) chcę juz ja miec przy sobie...chociaz tak naprawde jest ze mna cały czas;-) ale chce ja dotknąć...przytulic...i w ogóle;-) pokoik małej urzadzony...wozek czeka na pasazerke;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->bardzo mnie to cieszy:-)) Lubis--->znam to uczucie ...to wyczekiwanie ,kiedy zobaczysz te malutka buzie ,raczki,moment kiedy w koncu wezmiesz ja na rece i przytulisz.....i placzesz ,ze szczescia a polozne mysla ,ze z bolu;-)) Z pracy wrocilam,obiad zjedzony,dom ogarniety na blysk;-)) Czas na ksiazke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia:):classic_cool:🖐️ wczoraj zasnełam z ksiazka w reku:D szykuje sie do pracy... wpadne na pare godzin...pozegnam sie....;-) a potem...laba...no moze niezupelnie laba,bo inne obowiazki bede miala...ale;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z pracy z nowym fotelikiem samochodowym dla malej...duuuzym rozowym pluszowym słodkim słoniem i zapasem pieluszek:D słon jechal zapiety w foteliku:D cudnie jest:) pogoda super... słoneczkiem sie upiłam:classic_cool: i ten zapach wiosny dookoła... w takie dni dziekuje ,ze kiedys wyjechalam z miasta:) nie ma to jak wsi spokojna...wsi wesola:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend na powietrzu:classic_cool:🖐️ wczoraj nadzowrowalam grabienie trawniczka a dzisiaj przycinalam hortensje:) cieplutko...słonecznie...bajecznie:) powietrzem się upiłam;-) teraz ide posiedziec na tarasie... a potem lulu... Asiulka...zazdroszcze wycieczki rowerowej:) ja moze gdzies pod koniec czerwca dosiade bajka;-) udanego wieczoru👄 Seti...a kiedy magazynierem masz zamair zostac?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki piękny słoneczny dzień:classic_cool:🖐️ spedze go w ogrodzie...hortensje musze dokonczyc... miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wolne dzis mialam,na zakupach bylam,ogolnie udany dzis dzien ,moze dla tego ,ze sloneczny ;-) Pozdrawiam cieplutko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kopę jajek prawdziwych;-)🖐️ bo to jajcarskie święta przeciez;-) dzien cieplutki...wieczór fajniutki;-) znowu powietrzem się upiłam:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLAGEN
witam chce ktos zarobic sporo pieneidzy na sprzedazy kolagenu?? szukam ludzi w calej polsce zarobki w zaleznosci kto ile chce pracowac ale z palcem w du.. mozna zarobic 2 tys jelsi cos piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLAGEN
jesli ktos jest zainteresowany niech napisze do mnie kolagen.m@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT,STO LAT NIECH ZYJE ,ZYJE NAM :-)) a KTO ......NASZ DROGI WIELBICIEL👄 Wszystkiego dobrego👄👄👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu---->to dla tego ,ze chcialam byc pierwsza i balam sie abym nie zapomniala:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×